Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Herevisszér fórum

Herevisszér (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2010. ápr. 20. 11:40
Szerintem az ismerősöd túlmisztifikálta ezt a műtétet. Az eret nem húzogatják, hanem elkötik, vagy elégetik. Biztos a varrásra hitte azt, hogy húzogatják:-D
2010. ápr. 20. 11:37

Szia Lőrinc!


Nálunk ez nem volt kérdés, altatás és kész. A győri eljárásokat nem ismerem, de nem hinném, hogy nem támogatná a TB az altatásos műtétet. Kérdezz rá az orvosodnál.


Erre mondják, hogy kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét:)))

2010. ápr. 20. 08:02
Szia angelica_h! Ezt az altatást lehet kérni, úgy hallottam de akkor fizetni kell érte mert a tb ehhez a műtéthez nem támogatja!Ez igaz? Győrben lenne a műtét! A választ előre is köszönöm!!!
2010. ápr. 19. 14:20

Szia!


A férjemnek altatásban csinálták, ezért közben nem fájt:)

Után kb. egy hét, ami fájdalmasabb, mert húzódik a varrás, de nem vészes. Teljesen úgy a 4. hét végére jött helyre.

Nem kell félni tőle, nem egy nagy műtét.

2010. ápr. 18. 21:33
Szia mindenkinek! Érdeklődnék hogy nekem 1hete mondta az orvos hogy hereviszerem van és meg kéne műtteni! Nagyon-nagyon félek a műtéttől!!! Egy ismerősöm azt mondta (neki tavaly volt ilyen műtétje)hogy nagyon fájt a műtét és a mellkasánál is érezte ahogy huzigálták ki neki az ereket az ágyékábol.Ez igaz lehet? Tényleg fájdalmas ez a műtét?Helyi érzéstelenítést kapott. A választ előre is köszönöm!!!
34. Normannnnn (válaszként erre: 32. - Drozd)
2010. ápr. 7. 22:42
Csak nem lesz gond neki.De szerintem az együttlétet ne nagyon eröltessétek.Az hogy be van neki kicsit dagadva 3 hét után,az szerintem még természetes.Bedagadhat reggeli merevedés után is,vagy akármitől. Nekem pl nemigen volt gond elején vele,de egy hét után egyik nap este pl fájt rendesen.Szerintem minden ok lesz.Ha 3 napig nem múlik a fájdalom akkor nézesse meg.
33. Normannnnn (válaszként erre: 32. - Drozd)
2010. ápr. 7. 22:38

6 hét???????

Akkor megpróbálom betartani,mert én nem kérdeztem rá az orvosra.

Mondjuk ilyen téren akkor szerencse hogy nem élek még együtt a barátnőmmel.Úgy érzem lehetne már sex,de nem merek,pont azért hogy nem alakul még ki az új véráramlás rendesen,és nehogy gond adódjon belőle,hogy terhelem az ereket.

32. Drozd (válaszként erre: 28. - Normannnnn)
2010. ápr. 7. 17:55

Szia!


Nekünk tegnap volt 3 hete a műtét, de 2 hétnél tovább ne bítuk egymás nélkül, a párom már nagyon akarta, de nem fájt neki és nem is volt semmi probláma, ahbár nekünk a doki azt ondta hogy 6 hétig no sex, de ki bírja addig....

Egyébként ma panszkodott a férjem, fájdogált neki és mindha kicsit meg lenne dagadva, reméljük smemi komoly:((

2010. ápr. 7. 13:41
Köszönöm szépen a segítséget :)
2010. ápr. 7. 09:34

Szia!

A férjem orvosa ragaszkodott a műtéthez, mondván hogy nem fogok tudni így teherbe esni. Már az első adandó hónapban terhes lettem. úgyhogy ha nem okoz neki fájdalmat akkor szerintem ne műttesse, próbálkozzatok a babával előszőr így. Sok sikert kívánok!

29. angelica_h (válaszként erre: 28. - Normannnnn)
2010. ápr. 7. 09:21

Szia!

Igen volt ilyen jellegű fájdalma a férjemnek. Kb. 4 hét volt a felépülési idő. Szexelni már egy hét után is lehet, ha bírod:)))

2010. ápr. 6. 20:49

sziasztok!

Varicokele műtétem volt múlthét hétfőn.ma vették ki a varratomat.Egy olyan kérdésem lenne,hogy akinek hasonló volt.Annak is fájt néha a baloldali tojáskája:)

Mennyi idő után lehet nemi életet élni? Megköszönném ha valaki tudna választ adni a kérdésemre.Előre is köszönöm.

27. angelica_h (válaszként erre: 26. - Drozd)
2010. márc. 16. 14:55

Szia!


Örülök, hogy túl vagytok rajta.

Ma két itteni lánynak is pozitív lett a tesztje. Remélem, hogy mi is követni fogjuk Őket.

Köszi a gólyát:)))

26. Drozd (válaszként erre: 25. - Angelica_h)
2010. márc. 16. 14:51

Köszönjük!


Már túl vagyunk a műtéten, holnap már jöhet is haza a párom!!


Hozzátok is küldjük a gólyát, reméljük most nem téveszti el a házszámot:))

2010. márc. 16. 09:10

Szia!

Sok szerencsét a műtéthez, és mielőbbi babásodást!

24. Drozd
2010. márc. 15. 20:35

sziasztok!


Holnap lesz a műtétünk, remélem minden rendben lesz...

23. angelica_h (válaszként erre: 22. - Drozd)
2010. márc. 6. 16:36

2 hónap alatt produkálta ezt a jó eredményt. Azóta is szedi.

Neked is jó hétvégét.

22. Drozd (válaszként erre: 21. - Angelica_h)
2010. márc. 6. 15:27

szia!


Mennyi ideig szedte a párod? A párom is szeretne valamit szedni a műtét után, de még nem döntöttük el hogy mit.

További jó hétvégét!

2010. márc. 6. 12:45

Szia!

Ha hiszed, ha nem a férjemnek egy teljesen alapvitamin jött be az Actival max. Az 1 milliós spermaszám, 30 millióra növekedett. Azért ez látványos siker volt. A FER14-től meg abszoludt nem volt használható.

20. Drozd (válaszként erre: 19. - Angelica_h)
2010. márc. 5. 20:07
milyen más készítményre gondolsz?
19. angelica_h (válaszként erre: 12. - Dudika76)
2010. márc. 5. 13:07

Sziasztok!


A férjemnek is volt 5 éve ilyen műtétje, akkor jelentősen javult a spermium mennyisége, bár baba nem lett belőle, más okok miatt. Mi is használtuk a FER14-et, orvosi tanácsra, és attól leromlott a mennyiség és minőség is. Más készítmények, amik olcsóbbak, hatásosabbnak bizonyultak.

18. JayEn
2010. márc. 4. 15:46

Sziasztok!

Fer14, vagy valami más, akár természetes gyógymód, pirula a spermiumszám nővelésére, mozgékonyabbá tételére?

17. JayEn
2010. márc. 4. 15:43

Szia!

Köszönöm a bíztató szavakat, sokat jelent, mert eléggé el vagyok kenődve, bár tudom, hogy kell lennie megoldásnak, ha más nem a műtét.

16. Rékanya (válaszként erre: 15. - JayEn)
2010. márc. 4. 11:20

Szia!

Nálunk ugyan nem volt gond a spermiumokkal,természetes úton jött össze a lányunk és akkor amikor már ki volt alakulva a férjemnél a visszértágulat,csak még nem volt semmi tünete.Szóval a kettő nem feltétlenül függ össze.

Viszont a műtétet a doki a férjemnek mindenképp ajánlotta.Ez egy fejlődési rendellenesség,ami az idő múlásával csak rosszabb lesz.

Nem vészes,kibírható,és sok további kellemetlenségtől kíméled meg magad.

15. JayEn
2010. márc. 4. 10:33

Sziasztok!

10 napja voltam Andrológus-Urulógus szakembernél, ahol megállapították, hogy nagyon alacsony az életképes spermiumok száma, továbbá, hogy hereviszértágulatom van. Teljesen letaglózott a hír! Az orvos műtétet javasolt, mi viszont egy újabb szakvéleményre várunk, bízunk benne, hogy az operáció nélkül is javítható a spermaszám. A Kedvesem, egy angyal, nagyon támogat, mellettem áll mindenben!

Van valaki, akinek műtét és mesterséges megtermékenyítés nélkül is sikerül összehozni babát? Szivesen veszek minden tanácsot! Fer14?


Köszönöm, ha valaki válaszol!

14. Drozd (válaszként erre: 12. - Dudika76)
2010. febr. 28. 18:18

szia!


A konkrét időpont még nekünk sincs meg. Előtte még lesz uh és vérvétel is. Az a 60 e tényleg nagyon sok, hiszen a beavatkozás mindössze 20 perc. Mi miskolciak vagyunk, itt szerintem azért sokkal szerényebbek, mi olyan 20e körül gondoltunk. Magánredelésen tőlünk 5e-t kért. Egyik ismerősnek dec-ben volt, és ők csak 5 e-t adtak, legalábbis ezt mondta.

13. Rékanya (válaszként erre: 12. - Dudika76)
2010. febr. 28. 12:36

Szia!

60 ezer????

Jézusom,az rengeteg!!!

Helyileg hol vagytok?

Mi egy tizest adtunk a dokinak,úgy hogy nem volt megszabott tarifa.

Őt nagyon tudom ajánlani még úgy is olcsóbb lenne sztem ha elutaznátok a műtét miatt.

12. Dudika76 (válaszként erre: 10. - Drozd)
2010. febr. 28. 12:02

Szia.

Sajnos nekünk még nincs időpont,igazából még doki sem!Aki javasolta a műtétet 60e mondott, hát keresgélek még.Sokallom :( nincs rá keret! Minden képen írj hogy vagytok!

11. Rékanya (válaszként erre: 10. - Drozd)
2010. febr. 27. 21:41

Szia!

Mi most vagyunk műtét után 2 héttel,és próbálkoztunk(főleg a férjem akarta),de nem volt az igazi.

Vannak fájdalmai.

Szerencsére nálunk a gyerkőc már meg van így nem fontos annyira a gyors és jó eredmény:)))

10. Drozd
2010. febr. 27. 20:46

sziasztok!


Mi is készülünk a műtétre, kb 2-3 héten belül. Mimike sajnálom hogy nem javultak a párod eredményei. Mi nagy reményeket fűzünk a műtét utáni időre, kb 3 hónap még újratermelődnek a spermák.

Dudika nektek mikor lesz a műtét? Nekünk azt mondták hogy műtét után 6 hétig no szex! - erről tapaszalatok?

1 2 3 4

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook