Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Fórum - Herevisszér

Kategória: Összes fórumtéma » Babák & mamák » Teherbeesés

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

1 2 3 4

92. gumee62017-07-30 22:50
Szia! A férjemnek igaz 12,5 millió/ml volt, de a morfológia 2%, a progresszív motilitás pedig 6%. A doki erre azt mondta elég rossz és csak lombik jöhet szóba. Profertil nekünk sem segített, de a műtét igen. Azt nem tudjuk, hogy milyen lett utána a spermakép, de 3 hónappal később megfogant a babánk.
(válasz Pinki02 91. hozzászólására)

91. Pinki022017-07-28 19:04
Hello!A férjemet jövö héten mütik herevisszérre.A spermaképe 1-3M/ml.A morf.és a mot. Is gyenge..a Profertil nem segitett..olyan tapasztalatra lennék kiváncsi,akinél ilyen gyatra spermaképen tudott segiteni a mütét..köszi,elöre is!

90. gumee62017-07-17 23:53
Köszönjük :) Én is sok boldogságot kívánok nektek!
(válasz Lizy44 87. hozzászólására)

89. gumee62017-07-17 23:50
Szia! Szerencsére a férjemnek nem volt fádalma, inkább csak kicsit kellemetlen húzódó érzés, de az se tartott sokáig. (1-2 hét max) 1 hét fekvést javasolt a doki, aztán varratszedés volt, utána egyre jobb lett. A műtét utáni duzzanat is szépen folyamatosan eltűnt.
(válasz Amari820 88. hozzászólására)

88. Amari8202017-07-07 10:35
Helló! Az iránt szeretnék érdeklődni Gumee6, hogy a műtét után hogy zajlott a felépülés? Mennyi ideig tartott? Meddig tartott a férjednél a fájdalom?

87. Lizy442017-07-06 14:41
Gratulálok Gumee6!

Sok, sok egészséget és Boldogságot nektek :)!

86. gumee62017-06-29 23:27
Szeretném én is megosztani veletek a tapasztalatunkat. Nálunk egy év próbálkozás után tavaly nyáron derült ki, hogy a férjem eredményei borzalmasak. A doki azt mondta még az inszemet sem ajánlja, csak lombikot. Akkor kiderült nálunk is a herevisszér tágulat. Pár hónap vitaminszedés utáni kontrollon se volt változás, ezért a férjem bevállalta a műtétet. 2016 decemberében műtötték és most márciusban megfogant természetes úton a babánk :)
Műtét előtt nekem is jól esett fórumokon olvasgatni mások visszajelzéseit, ezért gondoltam leírom én is ezt, hogy erőt adjon másoknak :)

85. Lizy442017-06-20 10:22
Nem olcsó, de nekünk több orvos is ezt javasolta. Annyi, hogy a napi kettő helyet, napi egyet vettem be.
(válasz Lizy44 84. hozzászólására)

84. Lizy442017-06-20 09:52
Profertil
(válasz Miri0423 83. hozzászólására)

83. Miri04232017-06-19 21:56
Kedves Lizy44!
Megkérdezhetem milyen vitamint szedtél a műtét után?
Sajnos az én férjemnél is ez a baj, a műtét 1 hónapja volt és már nagyon vágyunk a babára!

82. Lizy442017-06-19 11:10
Egy ideje nem érkeztek hozzászólás a fórumhoz, de gondoltam elmesélem a tapasztalatunkat. 2016. szeptemberében, derült ki, hogy azért nem jön a várva várt baba, mert nálam van egy kis gond. 1 millió körüli sperma szám és alig mozogtak, a morfológia pont a határon volt. Herevisszért állapítottak meg. A műtétre 2016. novemberében került sor. 2017. májusában kellett vissza mennem kontrollra. A kontroll eredménye: 8 millió, morfológia rendben, mozgásuk tökéletes. Az inszeminációt ajánlották, de nem volt rá szükségem, mert a feleségem május végére, már 4 hetes terhes volt. A műtétet a Kistarcsai F. Ferenc kórházban végezték. A nagy visszér ellenére is, kicsi vágásom volt, ami szövődmények nélkül pár hét alatt nagyon szépen begyógyult. A műtét után vitamin kúrát tartottam. Azt gondolom, hogy a sikerhez a műtét és a vitaminok is hozzá járultak. De a legfontosabb, hogy hinni kell és próbálkozni!

81. Woodoo772016-05-13 12:32
Azóta meg volt már a műtét? Kopa doki magántendelésén voltatok?

Mi is a BMC-be járunk,most egy hete beszaladtam a leletért, borzalmas... A morfológiánál nincs is érték, csak egy X.
De itt nem vizsgálták a heréket.

Viszont februárba voltunk egy másik helyen, magán labor, na ott megvizsgálta manuálisan és 2 ujbegyni herevisszér tágulatot állapított meg.

Nem tudjuk mi legyen, nagy a tanácstalanság.
(válasz Janesugar 79. hozzászólására)

80. Drozd2016-03-26 06:51
Nekunk csak 1 % a morfologia mutet elottt es utan is. De spontan sikerult ezzel is babasodni. Nem ertem lombiknal ez miert fontos, vannak modszerek amivel a legszepp spermat ki tudjak valasztani es az termekenyit meg a petesejtet. Lombiknal nem lehet ez problema ha 3% a jo akkor az min tutira nem par db ot erint. Lehet masik intezetet kene megprobalni.

79. Janesugar2016-03-25 00:24
kár hogy behalt ez a hasznos fórum. nálunk ez most derült ki 3 lombik után. semmi értelme nem volt a lombikoknak műtét nélkül, mert a minőség is nagyon gyatra volt, nálunk csak 3% ép alakú.

azt szeretném kérdzeni, hogy van itt más is, akinek főleg az alakkal volt gondja? Morfológiai következménye is lehet a herevisszérnek? Most jöttünk Kopa doktortól, és azt mondta, hogy lehet összefüggés, sőt, valószinű.

Mellékesen megjegyzem, hogy a bmc-ben a kezdetek kezdetén amikor őt megnézte egy másik andrológus, azt mondta hogy nincs szervi elváltozás. és ők azt mondták hogy antitestek vannak a spermájában, mert hogy megsérülhetett a hereszövet. (ez az iga, igg) Erre most meg kiderül, hogy mégis herevisszér okozza a bajt?

Kopa doktor bevetett egy ASA tesztet, ami sokkal érzékenyebb mint a MAR teszt, és kiderül hogy tényleg ott vannak-e az antitestek neki.

kérdés hogy mitől roncsolódnak. a visszér is okozhat alaktani roncsolódást?

78. Moonface062014-03-26 02:52
Megkérdezhetem, higy hol és ki végezte el a sikeres műtétet? Sajna nálunk is aktuális lett a kérdés, kisbabánk még nincs, de nagyon szeretnénk. Köszi
(válasz Balázsanyu1 2. hozzászólására)

77. vitamint2012-11-20 19:57
ez durva
és csak a viszértől?
(válasz Almafa8 76. hozzászólására)

76. Almafa82012-11-20 18:34
0,2 M/ml, látóterenként 1-1 mozgó.
(válasz vitamint 75. hozzászólására)

75. vitamint2012-11-19 18:58
és milyen értékei voltak?
(válasz Almafa8 74. hozzászólására)

74. Almafa82012-11-08 08:05
Kialakult valahogy. Férjemnek semmi tünete nem volt, csak azért ment el vizsgálatra, mert már egy ideje próbálkoztunk és nem jött a baba.
(válasz vitamint 72. hozzászólására)

73. vitamint2012-11-07 01:05
ultrahangot nem csináltak előtte?
(válasz Kirakó 68. hozzászólására)

72. vitamint2012-11-07 01:03
hogy alakult ki a viszér?
magától?
(válasz Almafa8 69. hozzászólására)

71. vitamint2012-11-07 00:06
igen van
(válasz 71molly 65. hozzászólására)

70. petyak832012-10-19 20:46
a

69. Almafa82012-10-02 17:34
Szia Kirakó! Hát tényleg egy cipőben járunk. Megértem a férjedet, az enyém sem repes az újabb műtét gondolatától. Őt Dr. Szabó Ferenc műtötte. Nálunk sajna még millióban sem mérhető a spermaszám. Mi most ott tarunk, hogy vacilálunk a lombik és a NaPro között. Egyenlőre az újabb műtét lehetőségét halasztjuk, de azt sem vetettük el végleg. Őszintén, elég tanácstalanok vagyunk. A fenti lehetőségek adottak. Legjobb lenne a NaPro, de nem tudjuk, hogy mekkorák az esélyek és már mi is benne vagyunk a korban. (42/36) Megértem, hogy aggódtok a gyulladás miatt! Nekem is ismerős sajnos a téma, családi érintettség miatt (nem a férjemnél). Nagyon szorítok Nektek! Sok sikert! Ha van valami fejlemény jelentkezz!
(válasz Kirakó 68. hozzászólására)

68. Kirakó2012-10-01 22:52
Szia! Ti hová jártok andrológushoz? Mi a Mávba jártunk Dr.Kovács Róberthez. Férjemnél ugyanez volt. Tavaly augusztusban műtötte és most február végén azt mondta megműti újra, mert a másik oldalon is van visszér. Az én Férjem kiakadt szegény, már nem akar visszamenni hozzá. Ráadásul nála prosztatagyulladás is van (a fehérvérsejt szám 7-8millió/ml), amire kapott/kaptunk egy csomó antibiotikumot, de nem múlt el. Tavasszal a dupla gynevac kúra+ Ciróka fokhagymakúrája+vitamin hegyek után egyetlen egyszer elmúlt és akkor fel is ment az átlagos 3millióról 7-re a spermaszám. Annyira örültünk és bizakodtunk.Viszont 1 hónap múlva már újra volt gyulladás és megint rosszabb lett az eredmény. Nagyony szeretném, ha végre találnánk egy normális andrológust, aki végre kikezeli a gyulladást. Viszont 35 évesek vagyunk, ezért nem kisérletezünk tovább, megyünk lombikra. Azért ettől függetlenül keresgélünk, mert nagyon aggaszt, hogy hosszútávon milyen egészségügyi következményei lehetnek ennek a problémának.
(válasz Almafa8 66. hozzászólására)

67. Almafa82012-09-21 19:51
Az én tapasztalaton szerint nincs!
(válasz 71molly 65. hozzászólására)

66. Almafa82012-09-21 19:51
Nem túl pörgős ez a topik, de azért leírom a tapasztaltunkat, mert nekem is sokat segítettek a hozzászólások, még tavaly decemberben, mielőtt a férjemet műtötték. Szóval azóta eltelt már jópár hónap és nemrég voltunk újra andrológusnál, mert a spermaeredménye fél év után nem mutatott javulást. A lényeg, hogy kiderült, hogy nemcsak a bal oldal volt visszeres, hanem a jobb is. Csak azt nem vették észre (vagy csak nem mondták?). Amiért leírom mindezt, az az, hogy ez a doki azt mondta, hogy a legtöbb andrológus hajlamos, csak a bal oldalra koncentrálni, mert ott a jellemzőbb, de nem árt egyúttal a jobb oldalra is odafigyelni, mert, mint nálunk is ott is lehet gond. Szóval újabb műtét lehetőségét tették megfontolás tárgyává. Egyenlőre a lombik felé hajlunk, de nem vetettük el végleg a műtétet sem. Valamint e szerint a doki szerint, a műtét után akár másfél év is eltelhet, míg javulás mutatkozik. Nálunk most a harmadik három hónap után van picike javulás, főleg mozgékonyságban, valószínűleg a vitaminoknak köszönhetően, ami már egy lombikra jó lehet!

65. 71molly2011-08-29 15:05
szerintetek van koze a sexualis teljesitmenyhez

64. pazmi102011-08-11 20:53
Melyik kórházban műtötték a párod? Az Arc medicáról tudtok valamit?
(válasz Drozd 61. hozzászólására)

63. Kirakó2011-07-19 13:30
Sziasztok!
Páromnak 2 különböző doki totál mást mondott a vizsgálatok alapján. Az első nem, a második herevisszért állapított meg (2 hét különbséggel)és elő is jegyezte augusztusra műtétre. Kicsit aggódok emiatt. Ajánlották még dr. Erdei Editet, de rá még hónapokat kellene várni, nem tudom, hogy érdemes-e. Van valakinek műtéti tapasztalata dr. Kovács Róberttel vagy a doktornővel?

1 2 3 4