Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ki miért nem szereti a menyét, vejét? fórum

Ki miért nem szereti a menyét, vejét? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2011. aug. 5. 06:33

Én a menyeim pártján állok. Akkor is, amikor nincs igazuk:(

Vejem meg, hála Istennek nincs és nem is lesz:)

2011. aug. 3. 14:20
Nem konkrétan ez a téma, de például Ti, kedves anyósok, ki pártjára álltok, amikor vita van a gyermeketek, és a párja között? Tudtok-e valamennyire objektívak lenni? Nekem két fiam van és már előre félek, hogy milyen anyós leszek...próbálom magam kondicionálni:)
64. K-né Zsóka (válaszként erre: 63. - K-né Zsóka)
2011. aug. 3. 14:08
Remélem újra éled ez a fórum, hasznos lenne:)
2011. aug. 3. 14:07
Nagyon örülök ennek a fórumnak. Igaz, hogy csak mint meny nyilatkozhatnék,ezért nem teszem, de örömmel olvasnám, hogy fiús édesanyáknak milyen elvárásaik vannak a menyekkel szemben. Még mindig hiszem, hogy egyszer jó lesz a kapcsolatunk. Hátha kapok itt tippet, hogy miként viselkedjek, hogy jó legyen.
62. marduk
2010. márc. 7. 13:39
Én a menyeimtől tanultam sokat,hogy hogyan lehet dolgokat elérni a férjtől.Soha nem gondoltam Én mindent jól csináltam,Azért felismerem miben jobbak és hiányosak,de előttük az élet esetleg csak jobbak lesznek 3 menyem van.Az egyik sokat panaszkodik a fiamra,meghallgatom lélekben vele vagyok mert a saját butaságától szenved soha nem élek vissza a bizalmával.
61. boszorkánylepke (válaszként erre: 60. - Margareta51)
2010. febr. 3. 19:49
Köszönöm szépen, üdvözlettel: Magdi
2010. febr. 3. 19:43

Sziasztok!


Nagyon gyonyoruen irta le a hozza szolasat boszorkanylepke a 31-es szam alatt/roviden es erthetoen/Gratulalok.

59. Kotkoda28 (válaszként erre: 58. - Ef1191cb08)
2010. febr. 3. 18:01
Akár csak nekem de ne aggódj ez valószínűleg azért van hogy mi ilyen jó anyósok legyünk majd :D. Bocsánat a közbe szólásért, én örömmel olvasom hogy vannak nagyon kedves és megértő anyósok és apósok és örülök neki.
58. ef1191cb08 (válaszként erre: 57. - Pilonka47)
2010. febr. 3. 17:50

Annyira szeretnék én is hasonló tündéri anyóst.

Nekem miért egy sárkány jutott,aki még a fiát sem szereti???Még Őt is nekem kell megvédenem sokszor.(Na nem mintha rászorulna).

2010. febr. 3. 09:36

Két tündéri menyem van.("na, persze két okos, értelmes, vagány fiam") Szinte nem tudok különbséget tenni köztük. Mármint a menyeim között.

Tisztelnek, szeretnek,(ezt látták első perctől a fiaimtól),mindent megbeszélnek velem,ami rám is tartozhat,vagy esetleg kiváncsiak a véleményemre. Nagyon szeretnek haza jönni,a vasárnapok a közös ebédről és a nagy beszélgetésekről szólnak. (a menyeim )meglepetésként vettek nekem egy mosogatógépet, hogy ne toporogjak a konyhában ebéd után, hanem együtt legyünk,amikor ott vannak.

Az egyik menyemnek utazási irodája van, így nyáron amikor ő utazik, én vigyázok a 4 éves unokámra.A másik menyem most vár ikreket, természetesen ott is feladat vár rám. És ez nekem így csodálatos. Nagyon élvezem a nyugdíjas éveimet, mert szabad vagyok és mindig ott lehetek, ahol szükség van rám, vagy ahol éppen nekem jó.

Azt látom - és számomra ez a legfontosabb,- hogy kiegyensúlyozottan szeretetben, megbecsülésben élnek és én is mindent megteszek azért, hogy ez így maradhasson.

56. Rozgó (válaszként erre: 55. - Zsuzsu53)
2010. febr. 3. 04:47

Így igaz.

És mennyivel könnyebb lenne az élet, ha nem erőfitogtatásból, villongásokból állna, főleg a kényszerű együttélések esetében. Ahol még az érintett fél esetleg választás elé is van állítva úgy, hogy mind a két ember (feleség-anya, vő-anya) ugyan olyan fontos számára.

2010. febr. 3. 01:24

Én is anyós vagyok.Nagyon szeretem a vejem,amig Ő szereti és tiszteli a lányom.Az a lényeg,hogy Ők megértsék egymást.Ha vissza gondolunk a fiatalságunkra nekünk se ment egyből.Soha nem szólok bele az életükbe,ha kérdeznek elmondom a véleményem vagy megfogadja vagy nem.Ez nem probléma.Nekem az Ő boldogságuk nagyon fontos.

Ezt is tanulni kell.Az élet megtanít bennünket,hogy tudjuk hol a helyünk.

54. Rozgó (válaszként erre: 51. - Fbb53e1d99)
2010. febr. 1. 20:15

Akkor ott a 152. hsz-t is olvassad el.

Utána mondjad, hogy wazze.

Esetleg a többit is. És kiderül, nem vagyok kétszínű, legfeljebb nem voltál elég körültekintő. És máris én vagyok a rossz. Ugye?

53. Rozgó (válaszként erre: 50. - Fbb53e1d99)
2010. febr. 1. 20:03

Azért, mert ők nem éltek jól? Eltelt több, mint egy év. És akkor sem írtam olyat a menyemről, amivel pocskondiáztam, vagy mocskoltam volna.

Ezt is észre lehet venni. Volt egy mélypont az életükben, szerencsére rendbejött. És nem szóltam bele. Fájt nagyon, de én is megéltem az én házasságomban egy-két mélypontot ahhoz, hogy reméljem, rendbejöhet.


Ez még nem változtat azon, amiért kiírtam a fórumot.

52. marduk
2010. febr. 1. 19:42
Nekem 3 menyem van szeretem őket mert azon nem gondolkodom el mi az amiért ne szeresem.Én is voltam kezdő és nehezen ment és tudom ma is így van.Látom a nemtetszőket,de elviselem
2010. febr. 1. 19:35

akkor most kinek baja a menyével?:)

Nagy a csend..

2010. febr. 1. 19:25

Rozgó..hát ez mi? Wazze..nem szeretem a kétszínű embereket..csak mindig az igazat..


155. Rozgó 2009-02-24 11:48

Hát, elég nehéz természete van a menyemnek. A fiam meg jól tűrte. És jóképű is. . .

Szerintem olyan biztosan van benne, hogy ha elengedi, más járhat jól vele. (Ezt csak kínomban mondtam. )

Azt mondja, szereti. Ő álmai férfija. De nem úgy viselkedik. Pl. amikor tudja, hogy másnap amikor hazaérkezik a fiam, jólesne, ha lenne főtt ebéd. (Főzni nem tud csak. ) Erre azt mondta a menyem, legyen elég a fiamnak, hogy dolgozik, ne kézpelje, hogy még főzni is fog. Holott ő maga szeretett volna elmenni a gyes letelte előtt dolgozni.



itt nem nagyon vannak dícsérő szavak!

Most már kezdem érteni ezeket a hsz-eket.

2010. febr. 1. 19:22

Kedves Rozgó!

Én egyáltalán nem értettelek félre, de azért nem baj, hogy nem csak azok mondják el a véleményüket akik NEM szeretik a menyüket, vejüket?

Értem, hogy miért indítottad a fórumot, bár én nem olvasgattam azokat, ahol az anyóst szídják, de ehhez a fórumhoz úgy éreztem, hogy hozzá kell szólnom. Bár én azok közé tartozom, aki szeretik a menyüket és a vejüket, ezer bocsánat, hogy ezt meg is osztottam veletek.

2010. febr. 1. 19:21
Nekem is van leendő,meny és vő jelöltem és mind kettőt szeretem.Eddig legalább is minden rendben.De ki tudja mit hoz a jövő.
47. Rozgó (válaszként erre: 46. - Fbb53e1d99)
2010. febr. 1. 19:16
Sehol:( Mi nagyon jó viszonyban vagyunk, pont arról írtam...
2010. febr. 1. 19:15
rozgó..és hl szapultad a menyedet..vagy mi már? Nem értek semmit.
45. fbb53e1d99 (válaszként erre: 36. - Ef1191cb08)
2010. febr. 1. 19:14
én ezt a hsz-t nem értem..hát te jóban vagy a menyeddel, nem?
44. Rozgó (válaszként erre: 43. - Fbb53e1d99)
2010. febr. 1. 19:12

Nem értem, teljesen félremagyarázták amit írtam:(

Ha van kedved, olvass utána...

2010. febr. 1. 18:42
áá..egy kicsit elmegyek, s mire visszajövök, már marjátok egymást? Mi a baj??
2010. febr. 1. 17:59
Bocsi, véletlenül nem fejeztem be. De pont a menyemmel beszéltem telefonon.... Ki is esett, hogy mit akartam írni, majd ha eszembe jut, megírom.:)
2010. febr. 1. 17:48

Nah, csodálkoztam volna, ha itt nyugodtan lehetett volna maradni....


Rozgó - a fórumindító -, akire

2010. febr. 1. 17:47

én mint meny, Rozgó oldalára állnék. nekem jó a kapcsolatom az anyósommal, úgy érzem, ő is szeret, szóval normális a kapcsolatunk és talán egyre jobb is.

de kíváncsi lennék, hogy egyes anyósoknak mi nem tetszik a menyükben/vőjükben, hogy tanulhassak belőle. szívesen olvasnám, hogy egyeseknek éppen milyen problémájuk akad gyerekük párjával. hasznos a fórum és tényleg bárki szólhat, de már annyi anyósos fórum van, ahol alkalom adódik az összecsapásokra... miért kell itt is? nem közvetlen minket bántanak, utálnak egyes anyósok, hanem csak a sajátjukat. tanuljunk belőle!

39. Rozgó (válaszként erre: 36. - Ef1191cb08)
2010. febr. 1. 17:44
Már ne haragudjál, hol írtam én olyat, hogy utál engem bármelyik menyem is!? Már megbocsáss! Pont arról írtam, miért tiszteljük egymást (32. hsz.) Nem értelek.
38. cel
2010. febr. 1. 17:37

Nincs semmi bajom a vejemmel és fiam barátnőjével sem. Ha szeretni nem szeretném őket, akkor is tisztelném mind kettőt, mert a gyerekeimet szeretik.

Egyébiránt pedig egyrészt vagyok anyós, más részt vagyok meny és papírforma szerint valamennyi nő be tölti előbb-utóbb mind két szerepet. Most azok a menyek akik anyósukat kritizálják, reményeim szerint tanulnak anyósuk hibájából és ők maguk már jobb anyósok lesznek, így szépem lassan kihal ez a téma.

2010. febr. 1. 17:33
nekem semmi bajom anyósommal, remélem neki sincs velem
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook