Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Törökország Hotel Rixos fórum

Törökország Hotel Rixos (beszélgetős fórum)


10. Orsi86 (válaszként erre: 7. - Jujus)
2010. febr. 3. 20:01
Törökország messze fejlettebb, mint az arab országok. (Tunéziában is jártam, de a kettő nagyon más.) Nagyon dinamikusan fejlődnek. Kb 10x voltam már és soha semmi gondom nem volt az ételekkel és az emberekkel se. Pedig utcai árusoktól is nagyon sokszor ettem, nem csak luxus éttermekben. Tiszták az ételeik és európai gymornak is fogyasztható. A vízből viszont nem ajánlott inni. A helyiek is palackosat isznak.
9. judyt640 (válaszként erre: 8. - Jujus)
2010. febr. 2. 18:18
Szia .Ma hivtak az utazási irodából Karya turs Granada Luxury Resort spa,most nyilik vadi uj 5*uai febr 5 ig kell lefoglalni felét kifizetni csoda szép és 2felnött mindennel egybe illeték biztositás 249000ft.Nézd meg a képeket
2010. febr. 2. 16:38
Esetleg valakinek még vélemény törökországi nyaralásról???
7. jujus (válaszként erre: 6. - Judyt640)
2010. febr. 1. 20:08
szia. nem,nem voltunk még törökországban...nekem kicsit olyan, mint egyiptom...félek tőle...kaja,emberek...stb. de idén úgy döntöttünk,hogy ez lesz az úticél. nagyon jókat írnak erről a Rixos szállodáról, remélem tényleg azt kapjuk, amit fizetünk.
2010. febr. 1. 19:29
Bármikor visszamennék mind a 3 helyre.Azért megnéztem a rixoszt is a neten ebben nem csalódhatsz.Nem voltál még törökben?
5. jujus (válaszként erre: 4. - Judyt640)
2010. febr. 1. 19:00
köszi az infot,kicsit megnyugtattál:)
2010. febr. 1. 17:58
Szia .3* voltunk törökben mindig 5* szállodában olvastam már énis a rixosrol ha az ára olyan magas nemfogsz csalódni.A vendéglátás csodás Belek a legdrágább éslegszebb hely nemfogsz csalodni.Tavaly az ALBA Quennben voltunk nagyon jó volt a bestraisentöl
3. jujus (válaszként erre: 2. - Orsi86)
2010. febr. 1. 17:17
Szia. ez a szálloda Belek-ben van,5x-os,nagyon luxusnak néz ki. csak én félek, h ott más besorolás van....már jártam így, hogy képen klassz volt, aztán jött a hatalmas csalódás. :( azért kérdezem, hátha vki járt már ott.
2010. febr. 1. 17:01

Szia!

Ott még nem jártam. De a török vendéglátás nagyon jó! Kedvesek, figyelmesek és bármit elintéznek. Ez egy Isztambuli szálloda vagy déli?

2010. febr. 1. 14:19
Sziasztok! Járt valaki a törökországi Rixos nevű szállodában?? Nagyon jókat írnak róla az utazási prosikban,de igen borsos ára van....nem szertnék csalódni...:( köszönöm a válaszokat.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook