Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Tudásbázis - Ruhát varratni, készíttetni. Kinek mi a tapasztalata?

Kategória: Összes fórumtéma » Szépség & egészség » Kinézet

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

7. filcike2010-02-02 05:36
Csak egy nadrágot,mert én sem vagyok szabványméret,túl vékony vagyok,de soha többet nem varratok.
(válasz Meruru 4. hozzászólására)

6. Meruru2010-02-01 22:31
Jó lenne, csak nincs, az a gond :) Árakról pedig hallvány lila gőzöm sincs. Próbálkoztam én is a varrással, de teljesen tehetségtelen vagyok.
(válasz vica009 5. hozzászólására)

5. vica0092010-02-01 13:54
Ha az az igényed az,hogy egyedi legyen, akkor varrasd meg a ruhádat egy jó varrónővel.Amúgy már sok ruhát olcsóbban lehet megkapni,mint maga a varrás!Sajnos a boltokba,csak a nemzetközi mérettáblázat szerint,árulják a ruhákat.Mindíg van alakítani való rajtuk,ha te nem a trendi mérettartományba tartozol.Jó egy varrónő ismerős,hidd el!Lehet ,h.enged is az árból.

4. Meruru2010-02-01 13:50
Te mit varrattál?
(válasz filcike 3. hozzászólására)

3. filcike2010-02-01 13:38
Ez változó,ki mit,mennyiért.Viszont előtte érdeklödj hogy dolgozik,mert én jártam ugy hogy szétment mikor felvettem a ruhát.

2. Meruru2010-02-01 13:36
Nagyon ritkán találok az ízlésemnek megfelelő ruhát. Varrni nem tudom, de a neten nemigen találtam információt ruhakészítéssel kapcsolatban. Szokott valaki varratni? Nagyjából mit mennyiért?

1. Meruru2010-02-01 13:35
Ruhát varratni, készíttetni. Kinek mi a tapasztalata?