Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Izületi gyulladás két éves kor alatt. Mit lehet tenni? Van valaki hasonló helyzetben? fórum

Izületi gyulladás két éves kor alatt. Mit lehet tenni? Van valaki hasonló helyzetben? (tudásbázis kérdés)


14. zitke
2010. márc. 2. 13:36

Sziasztok!

A gyerkoc egyik laba erintett, azt nem is tudja hasznalni. Az orvos(ok) szerint minden keslekedes kozelebb visz ahhoz, hogy ez az allapot vegleges legyen. Remenykedunk, hogy ez nem igy lesz.

Ha valtozas van, irok.

Koszonom az erdeklodest, segitseget!

2010. márc. 1. 21:55
Szia! Én is a góckeresést javasolnám elsősorban, a szteroid a legeslegutolsó, amihez nyúlnék, pláne gyerekkel kapcsolatban.
2010. márc. 1. 21:48

Sziasztok

Iszonyú dolog az izületi gyulladás, felnőtt is alig tűri nemhogy gyerek.Én a homeopátiát ajánlom tiszta szívvel,próbáljátok ki higgyétek el megéri.!!

11. 3a724ecf9f (válaszként erre: 10. - Zitke)
2010. febr. 20. 15:48

szia!

hogy van a gyerkőc???

10. zitke
2010. febr. 8. 17:24
Koszi, a mi esetunkben a szteroid marad, az orvosok szerint nincs mas lehetoseg.
9. 3a724ecf9f (válaszként erre: 8. - Zitke)
2010. febr. 2. 10:06

szia!

az én lánykámnak is volt kétszer is.a csípőjével volt baj, pedig a térdét és a bokáját fájlalta.az elsőt sajna nem vették észre a kórházban, ezért kijött újra.góckeresés, tucat vérvétel, röntgen és ultrahang után jöttek rá, h mi a baj.coxitis...kaptunk rá cataflám cseppet és szigorú fekvés 2 hétig.gondolhatod a két éves gyerekkel.az oka sosem derült ki, megvan a gyerek mandulája, mégsem beteges típus, és szerencsére ez sem jött vissza újra.viszont azt csak javasolni tudom, h ha ágynyugalomra ítélik, azt próbáljátok tartani mert ha nem fekszi ki, újra előjöhet.gyógyuljatok meg!

2010. febr. 1. 14:43

Koszonom a segitseget, akkor a gockereses az elso lepes. Megnezem a forumot is. A szteroidos kezelest javasoltak, nekem az eleg durvanak tunik.

meg egyszer koszonom!

2010. febr. 1. 13:17
Sziasztok! Az én nagy fiamnak is a mandulája miatt voltak fájdalmai, egész pontosan a talpa fájt éjjelente úgy 3 éves korától, csak akkor még nem tudtuk mitől. Aztán majdnem 5 éves volt,, mikor kivették mindkét manduláját, most már 16 éves de egy kezemen meg tudom számolni, hogy hányszor volt beteg és egy csapásra megszűnt a talpfájása is.
2010. febr. 1. 13:15
Szia! Van egy Fiatalkori izületi gyulladás c. fórumunk, esetleg ott is találhatsz sorstársakat.
5. 0be34f3780 (válaszként erre: 4. - Klarika5)
2010. febr. 1. 13:14

Igazad van. Nagyon komoly bajokat okozhat a mandula. Jó ha van, de sokat árthat is.

Ha ki kell venni jobb kissebb korban átesni a műtéten.

2010. febr. 1. 13:06
Én is arra emlékszem, hogy gyerekkoromban örökké fájtak a lábaim, a karjaim, csuklóm-s azt javasolták, hogy vetessük ki a mandulámat, meg szívizom gyulladással is riogattak. De ilyen kicsi gyermeknél is lehet ez az ok? Meg talán ma már nem kapkodják úgy ki a mandulát, mint régebben.
2010. febr. 1. 13:00

Szia!

Az én kisfiamnak a mandulája okozott térdizület gyulladást. Többször lesántult, és nem tudott lábra állni. Két hete kivették mind a két manduláját.

Ha nektek hasonló tüneteitek vannak érdemes góckutatást csináltatni, mert nagyobb probléma is lehet belőle.

Én mindenképpen a kivizsgálást javaslom.

2010. febr. 1. 12:58
Nem gennyesedik be sokszor a kicsi mandulája?
2010. febr. 1. 12:49
Izületi gyulladás két éves kor alatt. Mit lehet tenni? Van valaki hasonló helyzetben?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook