Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hány kezelésből áll egy gyökérkezelés? fórum

Hány kezelésből áll egy gyökérkezelés? (tudásbázis kérdés)


2016. márc. 15. 13:58
nekem a dokinőm 1 nap alatt megcsinálta.
2016. márc. 15. 12:26

Nem szedik ki a gyökeret. Az gyökércsúcsamputáció kb.

Csak az idegeket. Mert kiidegelik.

Első alkalommal.

Aztán változó. Talán a legideálisabb esetben pl. nyitva hagyja, aztán ideiglenes tömést, aztán végeleges egy-egy hét szünetekkel kb.

13. kiscsillag01 (válaszként erre: 10. - Teltzsu)
2010. febr. 1. 21:21
Azért több a semminél amit itt írtak, kicsit közelebb jutottam a válaszhoz. Mostmár azt is tudom hogy több alkalom is lehet akár. Köszönöm mindenki válaszát!
12. Pocok:) (válaszként erre: 10. - Teltzsu)
2010. febr. 1. 12:32
igy bizony...
2010. febr. 1. 12:23

Nekem a fenti bal hetest gyokereztek ki EGYSZERRE!

Cirka 3 orat ultem tatott szajjal a fogorvosi szekben egy nyalszivoval. Szunet vagy egyetlen szajcsukas nelkul zajlott az esemeny. Azt hittem soha tobbet nem csukhatom be szamat...es nem is elem tul az egeszet, de hat itt vagyok.:)

2010. febr. 1. 12:16
Attól függ, melyik fog, és hogy milyen állapotban van...Nincs értelme ilyen kérdést feltenni, mert egyénenként változó...
2010. febr. 1. 12:15
Szerintem egyénenként, meg foganként változik. Nekem 1 hónapi hetente kétszer-háromszor kellett járni, mire kikezelték.
2010. febr. 1. 12:15
Nekem egy évig tartott. 3 fogorvost fogyasztottam el közben, és a végén ugyan betömték, de mivel görbe a gyökér, bármikor begyulladhat és akkor húzni kell. Ennek 5 éve, a fogam még megvan
2010. febr. 1. 12:12
nekem egyszerre vették ki a gyökereket,és egyböl tömték is.
2010. febr. 1. 12:07
Szia! Nekem is egyszerre vették ki a gyökereket. Utána kicsit nyugiban hagyták és utána tömés.
2010. febr. 1. 12:06
Háromszor mentem. Nem fájt. :)
2010. febr. 1. 12:05
nekem egy foggal talán háromszor kellett menni
2010. febr. 1. 12:03

Szia!

Nekem 1 évig tartott 3 orvosnál a végén kihúzattam, mert egyik sem tudta megcsinálni. Amúgy attól függ hogy milyen gyorsan tisztul, mikor tudnak bele próbatömést tenni.

2010. febr. 1. 12:03
Nekem a gyökereket egyszerre vettékki. Az volt a probléma, hogy be volt gyulladva, emiatt kellett 3szor mennem...
2010. febr. 1. 12:00

Alul jobboldalt kell a legutolsó rágófogam gyökér kezelni.

Annak 4 gyökere van, és ez azt jelenti hogy 4alkalommal kell mennem kezelésre? Sajnos ezt már 3éve meg kellett volna tennem, azóta is érzékeny a hidegre főleg. Csak az a legszomorúbb hogy az előtte levő jó fogamat húzta ki annak idején, és ezt kellett volna megmenteni. .

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook