Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogyan lehet Total Commanderben egy bmp kiterjesztésű fájlból wma - azaz hangfájlt - készíteni? fórum

Hogyan lehet Total Commanderben egy bmp kiterjesztésű fájlból wma - azaz hangfájlt - készíteni? (tudásbázis kérdés)


2013. márc. 8. 13:11

ez jó régi, gondolom már rég meg is oldódott.

azért írok rá:-)

vélhetőleg a fájl valójában nem kép volt, még ha a neve ezt sugallta is, egyszerűen át lett nevezve, hogy ne lehessen róla tudni, hogy micsoda. vélhetőleg a tárhelyre csak képeket lehetett feltenni. egyszerűen át kell nevezni; a végén a bmp kiterjesztést átírni wma-ra. ha nem ment, akkor felvetődik a kérdés, hogy biztos wma? ezeket a zenei fájlokat inkább mp3-ban szokták feltölteni.

6. Depike (válaszként erre: 5. - Elfelejtett jelszó)
2010. febr. 1. 09:15
na ez a kérdés bennem is felmerült. Így volt feltéve egy lemez, merthogy a program így engedte, vagy mi a szösz. Próbáltam simán átírni, de nem ment.Amúgy nem tartom magam bénának számítástechnika téren, de ez feladta a leckét.
2010. febr. 1. 09:14
Milyen szám az amit bmp képformátumban lehet letölteni? Ezek képek.
2010. febr. 1. 09:12
tc-ben tudtommal sehogy, én Format Faktory-(konvertáló program) használok erre. Minden formátumot ismer és gond nélkül átírhatsz vele bármit bármire
3. uuuuhhhlala (válaszként erre: 2. - Depike)
2010. febr. 1. 09:07
Megpróbáltad már csak simán átírni?
2010. febr. 1. 09:00
Az lenne a kérdésem, hogy hogyan lehet total commanderben egy bmp kiterjesztésű fájlból wma - azaz hangfájlt- készíteni? Letöltöttem tegnap eyg számot, oda volt írva, hgy total commanderben alakítsam át a képfájlt hangfájlá, mert csak úgy játssza le a média player. De itt elakadtam...
2010. febr. 1. 08:59
Total commander

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook