Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tudja valaki, hogy Strasbourg fele Németországon át milyenek az útviszonyok? Milyen idő van most arra? fórum

Tudja valaki, hogy Strasbourg fele Németországon át milyenek az útviszonyok? Milyen idő van most arra? (tudásbázis kérdés)


23. NataliaWeiss (válaszként erre: 22. - Ad04b33206)
2010. febr. 1. 14:38
Sokmindent nem tudok, csak sms-en értekzünk, de azt írta, hogy minden a legnagyobb rendben van. Itt nálunk Magyaroroszágon is most elég nagyon bekeményített a tél. Nagyon mínuszok vannak, és még -17-22 fokokat is ígértek a közeljövőben. Hó is leesett elég sok, több települést elzárt a külvilág elöl. Érdekes, hogy itt Győrben nagyon kevés esett, a 30 km-re élő rokonaim telefonon mesélték, hogy méteres hóembereket építettek és szánkóznak napok óta. Nálunk itt már csak az út szélén van egy vékony csíkban hó. Nem mintha bánnám, mert útálom a telet. Most süt a nap és egy felhő sincs az égen, de azért csípős a levegő.
2010. febr. 1. 13:36

hat nem tudom hogy otthon mekkora a ho, de itt ahhoz kepest hogy evek ota alig van valami (Heilbronn környeket mindig kihagyjak a felhök) most nagynak mondhato. Most is megint nekiallt esni.

Az utakert meg mondtam hogy ne aggodj, takaritjak. Hogy nem keveredtek dugoba? Szerencsejük van :)

21. NataliaWeiss (válaszként erre: 20. - Ad04b33206)
2010. febr. 1. 13:24

Szia!

Kiértek:))) már csak a hazaútért aggódok. De azt mondják, hogy nincs nagy hó és tiszta a pálya végig. Aránylag jó idő van, stau sincs nagyon.

2010. jan. 31. 22:24
haza fognak ;)
2010. jan. 31. 22:20
köszi szépen a válaszokat még egyszer:) Az idő nem számít, ha pár órát dobnak még rá, csak egészben hazaérjenek:))))
2010. jan. 31. 22:16
hat az inkabb eszakon van, arra nem kell mennetek. Itt is esett, de annyira nem gaz hogy most ezert le lenne zarva az ut. Viszont dugora itt is szamitani kell sajnos. De azert jarhatok. Nem tudom mikorra kell odaerni, de az alapidöt nyugodtan meg lehet dobni jo par oraval, ha nem megduplazni.
2010. jan. 31. 22:12

Köszi szépen az infókat, megnéztem, de sajnos nem megy olyan jól a német:( úgyhogy csak nagyvonalakban értettem meg.

Nekem azt lenne jó tudni, hogy ezen a részen esett-e le az a rengeteg hó, amiről a hírekben szó van. Vagy az feljebb, északon van?

2010. jan. 31. 22:09

hat az elmult napokban folyamatosan esett es olvadt is egyben. Ezert gaz, mert nagyon csuszik. Takaritani takaritjak ez tuti, de ugye mindig van egy-ket hülye aki azt hiszi halhatatlan es megy mint a barom ->kicsuszik, nekimegy, stb = baleset es dugo. Na meg a kamionok is sokszor meg szar gumival mennek es miattuk is sok dugo van. Nürnberg körül tuti hogy lesz dugo, figyelni kell a hireket vagy ha van olyan navitok ami egyben figyeli a dugot is, amint lehet kikerülni.

Csütörtökön pl annyira katasztrofa volt az A6-os, hogy a ferjem a ceges utjat at kellett hogy rakja jöv hetre, mert 2,5 orat allt egy dugoban es az elkerülökön is dugok voltak.

De azon az oldalon amit irtam az elöbb kimondottan megnezheted az adott autopalyan mi a helyzet. Nem csak a dugokat irjak, hanem hogy havas, csuszik, stb.

2010. jan. 31. 22:05

Igen, tényleg, arra mennek felétek. És ott is ilyen nagy havazás van? az 5-ös 6-os pályákon lehet közlekedni?

Köszi szépen a válaszokat előre is.

2010. jan. 31. 22:02

ja akkor ok. Mert különben jo nagy kerülö a cseheken kersztül jönni. De szerintem ott meg szarabbak az utak mint nalunk.


Offenauban lakunk amugy (Heilbronntol 10-15 km)

2010. jan. 31. 22:00
te hol laksz?
2010. jan. 31. 21:59
mert Prágában is menniük kell.
2010. jan. 31. 21:58
de akkor miert mentek a csehek fele?
10. NataliaWeiss (válaszként erre: 9. - Ad04b33206)
2010. jan. 31. 21:57
de igen
2010. jan. 31. 21:53
honnan indultok? nem györböl?
8. NataliaWeiss (válaszként erre: 7. - Ad04b33206)
2010. jan. 31. 21:41
Prágán keresztül mennek, Nünberg és úgy Schutterwald. Köszönöm szépen az infót. Mindenképp menniük kell:( Reméljük a legjobbakat.
2010. jan. 31. 21:25

katasztrofa ahogy masok is mondjak. Delen meg csak-csak, de eszakon teljesen halal az egesz. Bar nektek felenk kene jönnötök (Heilbronn). Ma is esett a ho, de delutan olvadt is, szoval valoszinü jegpalya lesz minden mint mar jo par napja. Nürnbergnel szamithatsz ra hogy mindenhol dugo, ott alapban is mindig az van, nemhogy ilyen idöben. Itt tudod megnezni amugy hol mi a helyzet az utakon.

www.verkehrsinformation.de

www.verkehrsinfo.de

6. 9ea67a7a1c (válaszként erre: 5. - NataliaWeiss)
2010. jan. 31. 20:59
tényleg nem jó nekünk Hollandba mennének a fiúk,ha nem muszáj ne induljon el legtöbb koccanásos de sok baleset történt a férjemék figyelik folyamatosan mert Németországon járnak keresztűl
5. NataliaWeiss (válaszként erre: 3. - D8c27c114c)
2010. jan. 31. 20:57
hol tudom megnézni?
2010. jan. 31. 20:57
A férjem ma éjszaka indul ki Schuttenwaldba. Tiszta ideg vagyok. De mennie kell. Holnap estére már jönnének vissza. Remélem minden rendben lesz.
2010. jan. 31. 20:56
Ne menj. Nézd meg a hírkeresőt. Most olvastam ,totál beállt minden a nagy havazástól arra.
2010. jan. 31. 20:54
nagyon rossz elvileg ismerősék mennének ki de elhalasztották nem mernek autóval elindulni:(
2010. jan. 31. 20:52
Tudja valaki, hogy Strasbourg fele Németországon át milyenek az útviszonyok? Milyen idő van most arra?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook