Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hosszú repülőút egy örökmozgó kislánnyal. fórum

Hosszú repülőút egy örökmozgó kislánnyal. (beszélgetős fórum)


2010. febr. 24. 07:39
Köszi a válaszokat. :-)
4. e3cb7b027d (válaszként erre: 3. - E3cb7b027d)
2010. jan. 31. 22:26
Nem kell semmi, hacsak nem érzékenyebbek. Az utasok nagyon jól tolerálják, én pl. játszani is szoktam velük :) Ne aggódjál! :)
3. e3cb7b027d (válaszként erre: 1. - 879a837565)
2010. jan. 31. 22:23
Szia!! Én szorgalmas Afrikajáró vagyok, sok kisgyereket visznek, de van lehetőségük szaladgálni meg mocorogni, amikor a repülő elérte a biztonságos magasságot! Látnád, hogy mitössze randalíroznak!!! :DDDD
2010. jan. 31. 20:59
Szerintem semmilyen szert ne adjál ezért neki. Az én leánykám is örökmozgó, és már nemegyszer repültünk. Csak a fel- és leszállás rossz, amíg be kell kötni magunkat, utána nyugodtan elengedheted, hogy sétálgathasson és rohangálhasson. A stuvik nagyon rendesek mindegyik társaságnál, akivel én már repültem. Érdemes a kézipoggyásszal felvinni több játékot is, hiszen mindegyikőtöknek lehet 1-1 kistáskája. Tehát a két kicsinek én teletömném olyan játékokkal, amik le tudják kötni. Az, hogy a beszíjjazás idejét végigüvöltik, azzal "ne foglalkozz", mármint próbálj beszélgetni velük, de ne zavarjon, hogy az utasok addig mit szólnak, mert nagyon megértőek és segítőkészek. Én ezt a 2-szer kb 20 percet ropival szoktam csillapítani. Innivalót ne adjál addig nekik, mert viszontláthatod.
2010. jan. 31. 20:47
Nyáron a családdal Afrikába költözünk és kb 9 órás lesz a repülőút. A férjem előttünk egy honappal már elutazik, így egyedül utazok egy két és fél éves kislánnyal, és egy hétéves kisfiúval. Az én kislányom egy örökmozgó, türelmetlen és hisztis kislány és a repülőn nem teheti mindazt amit ő szeretne. Így ez a repülőút nem lesz egy leányálom sem neki, sem nekem és lehet a többi utasnak sem. Van e esetleg már hasonló élménye valakinek és, ha van akkor hogyan vészelte át? Tudna e esetleg valaki jó tanácsot adni? Vagy netalán ismer valaki olyan homeopátiás szert ami nyugtató hatású és alkalmazhatnám a kislányomnál?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook