Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Aukciós oldal feljelentése... fórum

Aukciós oldal feljelentése... (beszélgetős fórum)


2011. nov. 20. 17:52
Ha vatera vagy teszvesz akkor kár túráztatnod magad rajta. Ha elolvasod az "érdekes, problémás" felhasználókkal kapcsolatos fórumot akkor láthatod hogy mennyi a csaló. Az eladók közzéteszik azon vásárlók/eladók nevét akik gyanúsak vagy rossz tapasztalataik voltak velük kapcsolatban. A többiek akik rendszeresen olvassák, tiltólistára rakják őket, aztán ha megvan a kellő negatív értékelésük akkor a moderátorok inaktiválják őket. Mostanában egyre több bejelentés érkezik. ÉN figyelem a fórumot. Nagyon fifikásak. Ha azt észlelik hogy valaki ugyan azzal a névvel, címmel többször regisztrál akkor automatikusan törlik, nem kérdezősködnek. A 7 negatív értékelés elég sok az 49-hez képest. Ha ugyan attól az eladótól, vásárlótól kaptál sok pozitívat az is feltűnő vagy nem veszik figyelembe. Rosszhiszeműek a moderátorok és van is rá okuk.
2011. nov. 20. 17:30
Üdv mindenkinek! Hallot már valaki az eharex ról?
2011. febr. 5. 09:19
Nem tudom,hol regiztél,mert én a párom nevével is akartam regizni a t-v-re,szükségünk lenne egy külön eladói oldalra,de mivel ugyanazt az e-mail címet írtam,és telszámot,nem engedte.
2010. jan. 31. 21:31
Gazdasági versenyhivatalnál? Fogyasztóvédelmi főfelügyeletnél?
2010. jan. 31. 20:03

1 órán belül kaptam ma 7 + értékelést! Írtam most e-mailt a kedves csapatnak... kíváncsian várom a levelüket!

Ha holnapig nem reagálnak a levélre jajjj nekik... :P

3. MelisUK (válaszként erre: 1. - E84f402a75)
2010. jan. 31. 19:58
Semmit se tudsz tenni, nekünk már több regisztrációnk is törölve lett külföldi aukciós oldalról, az eBay-ről, természetesen nem a mi hibánkból, csak valami eszes lény mindig egyből jelentett bizonyos termékeket, hogy hamisak, pedig még egyet se adtunk el belőle.. Ennyi.
2010. jan. 31. 19:58

Szerintem az adatvédelmi biztoshoz fordulj, komolyan kell venni az ilyesmit.... Nekem már segített, más ügyben, de gyorsan, és hathatósan.

Sok sikert!

Zsuzska

2010. jan. 31. 19:55

Sziasztok!


Az egyik aukciós oldalon,regisztráltam kb. 7hónapja az első hónapban begyűjtöttem 5 negatív értékelést :( viszont a továbbiakban 49 pozitív értékelést kaptam... A tegnapi nap folyamán kaptam egy levelet miszerint felfüggesztették a fiókomat. Magyarázat és indoklás nélkül... mire Én felvettem a kapcsolatot az egyik munkatárssal és kiderült,hogy az Én címemmel és nevemmel valaki regisztrált és nyitott egy új fiókot. A lényeg,hogy nem vonják vissza a felfüggesztést! Tudok valahol panaszt tenni az oldal ellen?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook