Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tartós hajegyenesítés fórum

Tartós hajegyenesítés (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
2015. nov. 7. 13:00

Baratnom megcsinaltatta,de csaloka ez a szo,hogy TARTOS.


Kb 3 honapig tart neki,elregelte,hogy mi a menet,de nem vettem ra magam,pedig eros,gondor szalu a hajam es utalom .


Tiszta zsir a feje mindig,akkor inkabb 3 naponta kivasalom,ahogy 5 eve,nekem nem roncsolta a vasalas,inkabb mint mindenfele vegyszert kenjenek a fejemre.

182. evapamacska (válaszként erre: 181. - 9c57fd10dc)
2015. okt. 19. 14:32
A szerrel volt a baj, nem a fodrásszal. Bár lehet a fodrász kezét kellett volna letördelni, hogy neki fogott egy vékonyszálú göndör hajnak. Szerintem mindenki eldöntheti, hogy akar-e alfaparf keratinos hajkiegyenesítést vagy nem. A szer a lényeg nem a fodrász.
181. 9c57fd10dc (válaszként erre: 178. - Evapamacska)
2015. okt. 17. 20:47

Nincs jelentősége annak, hogy fodrász és szalon nevesítésre kerüljön?

Akkor ennyi erővel kár volt lepötyögni a hozzászólást.

Ez a tipikus magyar hozzáállás,hogy a szomszéd tehene is dögöljön meg, neeee, ne figyelmeztessük a másikat, nehogy segítsünk egymásnak...

180. evapamacska (válaszként erre: 179. - Nita880321)
2015. okt. 16. 09:49
Sajnos mi is így indultunk neki! Bennünket is figyelmeztettek!
2015. okt. 15. 12:40
Na meglassuk mi lesz.
178. evapamacska (válaszként erre: 176. - Nita880321)
2015. okt. 15. 09:55
Nem szeretnék fodrászt és helyet sem megnevezni, mert nincs jelentőssége. Személyes tapasztalatom van sajnos, a lányom csináltatta meg. A haja semmivé vált. A hátközépig érő hajából van ahol 1-2 cm-re szakadt le. A kezelés után folyamatosan ment tönkre. Akinek vékonyszálú a haja ne csináltassa meg mert megbánja./Alfaparf keratinos tartós egyenesítés volt, ami elméletileg tápláló/
177. 9c57fd10dc (válaszként erre: 176. - Nita880321)
2015. okt. 8. 22:31
Van egy olyan sejtesem, hogy ez a felhasználó kamu... Épp hogy regisztrált, egyetlen hozzászólás. Bár inkább tevedni szeretnék...
176. nita880321 (válaszként erre: 174. - Evapamacska)
2015. okt. 7. 19:05
Milyen tapasztalatod volt? Én sosem voltam még ilyen egyenesítésen.
175. 9c57fd10dc (válaszként erre: 174. - Evapamacska)
2015. okt. 7. 16:21
Ki tudnád fejteni a rossz tapasztalatot helyszínnel, anyaggal és árral kiegészítve?
174. evapamacska (válaszként erre: 173. - Nita880321)
2015. okt. 6. 14:23
Jól gondold meg, mert megbánhatod. Szerintem egy fodrász sem tudja előre megmondani kinek, hogy reagál rá a haja. Rossza tapasztalatom van róla!
2015. okt. 5. 12:44
Valaki Debrecenben tud tartos hajkiegyenesitot? Ha igen arakat es elerhetoseget küldjetek. Köszönöm
172. emagdi (válaszként erre: 171. - Hexxe)
2015. júl. 20. 19:14

csak tipp, de szerintem ez a három termék közül csak az egyiknek az összetevőit tartalmazza, és lehet, azért nincs benne.

de amúgy nem tudom tényleg.. furcsa :O

171. hexxe
2015. júl. 20. 18:44

Meg tudná mondani valaki, az összetevők között hol szerepel a keratin?


[link]

170. hexxe (válaszként erre: 163. - 9c57fd10dc)
2015. júl. 14. 08:19

Én a Morgana szalonban csináltattam, kb 2 hete. Nagyon kedves fodrász csinálta, gyönyörű is lett a hajam. De most már nem olyan makulátlan, icicpicit kócos hatású, kb a fülemtől lefelé kiállnak a szálak (derékig ér amúgy..). Kicsit csalódott vagyok, nem tudom, ez mennyire normális.

Egyébként is egyenes hajam van, de épp az ilyen kiálló szálaktól akartam megszabadulni, ami csak némileg sikerült. A fényességről nem tudok beszélni, mert nekem alapból fényes a hajam.

2015. júl. 6. 15:39
Hello!Én Debrecenben keresek tartós hajegyenesítést,nekem egy szalont dob fel,azon sincs árlista.Valaki volt már Debrecenben vagy a környékén? Örülnék ,ha leírná a tapasztalatát! Köszönöm :)
2015. jún. 11. 16:32
Sziasztok! Nem tudom hány aktív tag lehet itt, de van valaki közületek aki tud somogy megyében fodrászt aki csinál ilyen hajegyenesítést? Köszi
167. 1978Aurora (válaszként erre: 165. - 9c57fd10dc)
2015. jún. 8. 17:38
Szörnyella! Nekem tudod mi a véleményem a Brazil kakaóról... Remélem át ment a biztonsági adatlap ott te is láthatod:-(
2015. jún. 8. 17:35

Sziasztok! Alfaparf lisse design-ről van valakinek hosszú távú tapasztalata?

Én három évig fél évente csináltattam a Hajasék brazil hajegyenesítését, de annyira tönkrement a hajam, hogy most vállig ér:-( Szép volt eleinte, de a 6. alkalomnál darabok potyogtak a hajamból, arról pedig nem beszélve, hogy az agyag formalint tartalmaz. Nos, az Alfaparf nem tartalmaz formalint, kíméletesebbek az összetevők... Mi a véleményetek?

165. 9c57fd10dc (válaszként erre: 164. - Emagdi)
2015. jún. 8. 09:32

Mindenképpen :)

Barátnőmnek bevált, de neki szőke vékonyszálú haja van, nekem meg dús barna ... sztem itt is lehet különbség...


Láttátok már a Krémmánián a brazil kakaó összetevőit? Mi a véleményetek róla?

164. emagdi (válaszként erre: 163. - 9c57fd10dc)
2015. jún. 7. 14:23

biztos azért nem írt senki, mert akik olvassák-olvasták nem jártak még ott :))

de ha mész, akkor légyszi írd meg a tapasztalatod!! köszi előre is :)

163. 9c57fd10dc (válaszként erre: 162. - Emagdi)
2015. jún. 7. 09:52
Kár, hogy a Morgana szalonról nem ír senki semmit :) egy baratnom ajalnotta, kuponnal csak 10 ezer Ft, mindegy a haj hosszusaga, es mar be is jelentkeztem...
162. emagdi (válaszként erre: 161. - 9c57fd10dc)
2015. jún. 6. 15:22
én még nem, de egy ismerősöm oda jár, és nagyon szereti őket.
2015. jún. 1. 13:06
Esetleg a Heiszler Szalonban járt már vki?
2015. jún. 1. 11:10

Sziasztok!

Van esetleg friss infótok a Morgana szalonról?

Tapasztalat?

159. Trisa95
2015. ápr. 4. 00:51

Sziasztok!


Szeretném megosztani veletek tapasztalataimat a hajkiegyenesítéssel kapcsolatban :)

Ma voltam megcsináltatni, a fodrász Alfaparfot használt. Az előző kommentekben olvastam, hogy sokan panaszkodtatok, hogy nem az igazi. Nos valóban nem ha szögegyenes hajat szeretnél, de ezt nem lehet a termék hibájaként felróni, mert ennek a terméknek az elsődleges célja a keratin terápia, az már csak egy plusz, hogy egyenesít is. Nekem nagyrészt egyenes lett tőle a hajam, egy két tincs visszahullámosodott. Ez valószínűleg azért lehetséges mert nagyon göndör, vastag szálú hajam van.


Az eljárás maga nagyon hosszú volt, én 4 órát töltöttem a fodrásznál (majdnem derékig érő hajam volt, egy kis egészségügyi vágás keretében vesztettem 10 cm-t). Pár kellemetlenséget említenék, hogy mire készüljön, aki ezt bevállalja:

- a keratin ha bőrhöz ér csíp, éget, de ennek ellenére nem marja meg a fejbőrt, mint pl. egy ammóniás hajfesték.

- a haj sajnos elkerülhetetlenül be fog gubancolódni, de nagyon, mivel maga a keratin eszméletlenül ragacsos

- attól függően, hogy mennyi termék kerül a hajadra, füstölni fog, de masszívan (egy kicsit köhögtet a füstje), és nem a legkellemesebb a szaga (engem a tömény mézes negró illatára emlékeztet)


Én úgy érzem megérte megcsináltatni, a hajam sokkal puhább, fényesebb és az egészségügyi vágás miatt is sokkal egészségesebb (mindenkinek ajánlom, én is féltem tőle, de megéri és a haj visszanő :), nem mellesleg a keratin elvileg fokozza a haj növekedését is )

Az én hajam végébe vörös ombre van festve, akinek festett a haja az esetlegesen számítson világosodásra, de ez mindenkinél eltér, van akinél világosodik, van, akinél nem.


Olvastam, hogy sokak javasolták, hogy olyan helyre ne menjünk, ahol kevesebb, mint 15 000-ért csinálják. Nekem vágással, egyenesítéssel együtt került 6 000 forintba (!). Nem spóroltak az anyaggal, és valóban rám szánták azt az időt, amit ez a folyamat megkövetel. Helyszínt egyenlőre nem írnék, annyit elárulok, hogy Kiskőrösön (Bács-Kiskun megye) csináltattam egy kis fodrászüzletben. Ha valakit érdekel (bár nem tudom hányan utaznának el ide hajegyenesítésért) priviben szívesen írok címet és nevet (telefonszámot nem merek, az nem biztos, hogy etikus lenne).


Minden esetre én nagyon tudom ajánlani az Alfaparfot, próbáljátok ki bátran :D


Sikeres hajegyenesítést mindenkinek!

158. emagdi (válaszként erre: 155. - 9c57fd10dc)
2015. márc. 18. 10:21

hát, nagyon felindult lehetett, ezért csúszhattak szét a mondatok :D

de azért ki lehet hámozni, hogy mire gondolt az író, bár igencsak be kell vetni a szövegértési készségeket :D

157. emagdi (válaszként erre: 154. - Fodrászat_hair)
2015. márc. 18. 10:17

még annyit: az emberek a kuponos szolgáltatásoktól pont ugyanannyit várnának, mint a nem kuponos szolgáltatástól. nem többet.

sőt, igazából már akkor nagy hurrá van, ha legalább ugyanazt megkapja az ember, mert legtöbbször valahol lespórolnak ezt-azt, azon elv alapján, hogy hát kevesebbet fizettél, ne várj ugyanannyit mintha kifizetted volna a teljes árat. :)

ezt csak arra reagálva, hogy nem csodát várnak az emberek a kuponos szolgáltatástól.

156. emagdi (válaszként erre: 154. - Fodrászat_hair)
2015. márc. 18. 10:11

igazad van, valóban nem érek hozzá, én csak egy mezei vendég vagyok :)

viszont: van összehasonlítási alapom. kétszer voltam hajegyenesítésen, elsőre minden tökéletes volt, a hajam hónapokig egyenes, fényes, könnyen kezelhető. (megjegyzem egyébként is fényes és jó állapotú, tényleg csak az egyenesség miatt mentem).

másodszorra (liss design): már közvetlenül a kezelés után is hullámosodott a hajam. azt sajnos nem tudom eldönteni, hogy az anyag rossz-e, vagy a fodrász, de tény, hogy valami nem stimmelt. :)

és mivel egy ilyen fórumnak az a célja, hogy az emberek megosszák egymással a tapasztalataikat, ezért írtam le, hogy más ne fizessen ki feleslegesen kevésbé hatékony módszerre v fodrászra pénzt. ennyi :)

ettől persze még más is leírhatja a véleményét (sőt, minél többen írják le, annál jobb), és teljesen elfogadható, ha más másképp gondolja, más eredményt tapasztalt. én viszont csak azt tudom írni, amit én tapasztaltam.

155. 9c57fd10dc (válaszként erre: 154. - Fodrászat_hair)
2015. márc. 17. 19:10
Es könyörgöm használjuk a helyesírási szabalyzatot, a ragozást, stb.
2015. márc. 17. 18:21

Fura dolgokat írnak itt össze!!


Nincs ma olyan anyag amivel 100%ig egyenes lesz a haj!!!!!

Minden féle egyenesítő termék keratinnal tölti fel a hajat aminek mellékhatás hogy egyenes kinek hogy valakinek jobb valakinek nem!

A LISS DESING egy nagyon humános méreg anyag mentes kezelés, ami nagyon jó meg mutatja végén, hogy a haj hol élettel teli és hol hallott

Senki ne várjon elsőre csodát főleg akinek nem volt kezelve a hajad, hosszútávon kell ebben gondolkodni

Egyre több nő nem ápolja a haját silány olcsó samponokat használ , össze vissza szőkítgeti, és ami a borzasztó hogy nem szárítják a hajukat meg!!! Dobozos drogériás festékek használta tilos utána és előtte sem ajánlott ! Az is borzalmas aki 2 hetente festi haját otthon minden féle silány festékekkel!

Kezelés utána csak só szulfát parabén mentem sampont lehet használni!!

emagdi nagyon nem érthet, hozzá kuponos akcióknál nem spórolnak le semmit… de ha valaki nem az várja, amit megálmodott( kuponosok akik kupont vesznek kb 1000 X jobbat várni mint ami a legjobb pedig azért vesz kupont mert nincs pénze megfizetni rendesen) akkor nem kell kupont venni. Akik kupont vesznek mindig azt hiszik hogy valaki különös dolod de nem!

Összegezve : rossz hajtól nem kell rögtön csodát várni lehet csak 2-3 kezelés után lesz tökéletes.

és könyörgöm tartsák be amit a fodrász mond

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook