Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Lányi Cecília féle zsírleszívás fórum

Lányi Cecília féle zsírleszívás (beszélgetős fórum)


1 2
2018. jan. 26. 21:41
A doktornő szókimondó (nem ígérgetett a levegőbe) és szakmailag nagyon jó. A comb zsírleszívásomnál pontosan olyan lett az eredmény, mint amit a konzultáción ígért, nagyon elégedett vagyok. :)
2017. aug. 17. 15:54

Az én véleményem negatív a doktornőről.

Az arcomon volt egy anyajegy, kb fekete-bors nagyságú. Mivel az arcomon volt (áll), ezért úgy gondoltam felkeresem a legjobb szakembert.

Az interneten találtam rá, véleményeket akkor még nem olvastam, a honlap alapján nagyon meggyőző és hiteles volt.

Férjemmel jöttünk hozzá Bp-re (vidékről, 150km).

A hely nívós, a rendelő felszerelt, ezzel nincs semmi baj.

A doktornő viszont rendkívül lekezelő volt.

Az anyajegyben található volt pár szőrszál, azt ott a férjem előtt nem éppen pozitívan taglalta...

Az anyajegy levételt 50.000Ft-ban szabta meg, illetve azt mondta, hogy folyamatosan szőrös lesz, miután leszedi és 5-ször vissza kell mennem lézeres szőrtelenítésre, ami szintén pénzbe kerül/alkalom.

Kiszámoltuk, hogy ez nekem utazással együtt ~150.000Ft-ba fog kerülni (1db anyajegy!)

Ha a doktornő kedvesen állt volna hozzám és diszkréten közölte volna velem ott a férjem előtt nem pedig alpári nyers stílusban, akkor bevállaltam volna...

Alig vártam, hogy kijöjjek a rendelőből, rettenetesen kellemetlen helyzetbe hozott, egyáltalán nem volt tekintettel senkire, semmire.

Nyilván megteheti, van elég páciense...

A végeredmény az, hogy saját városomban 5.000Ft-ért egy plasztikai sebész a magánrendelésén 10 perc alatt lelézerezte az anyajegyemet. Ma már hűlt helye és egyáltalán azóta sem nőtt ott egy db szőrszál sem, egyáltalán nem kellett lézeres szőrtelenítést még rajta végrehajtani.

Az én esetem a doktornővel ez volt.

29. molnarziti (válaszként erre: 8. - 0b409e1a00)
2017. júl. 27. 17:25
Bőrgyógyász. Huszonéve sikeres abban amit csinál. Árak alacsonyak a többi bp.i klinikahoz képest. Közvetlen, reális, őszinte, egyenes.
28. molnarziti (válaszként erre: 23. - Maria79)
2017. júl. 27. 17:19
Szia. Nekem szimpi volt. Laza,közvetlen. Toka zsirleszivasr szerdtnék. 90.000 ft al olcsobb nála mint egy másik klinikán. Persze az más módszer, gép. Mindegy, velem nagyon kedves volt. Megemlitettdm h a bokámat vékonyithatná. Azt mindta semmi gond az alsó lábszárammal....bokámmal. Tök jó lábam van! Bár neki lenne ilyen. Azért megvizsgálta, de azt mondta kár a fájdalom...kompressziôs harisnya hetdkig. Jó lábam van, ennyi. Kedves nő!
27. Pris
2015. márc. 21. 11:33

Szeretnék érdeklődni,hogy tudja e valaki,hogy a Dr Lányinál lehet e kártyával fizetni?

Választ előre is köszönöm,

Pris

2014. aug. 10. 15:38
Dr Lányi Cecília,remek szakember!!!!Hozzám nagyon kedves volt,és nagyon lelkiismeretes!Ja...és csodás munkát végzett:)))))Pedig négy kemény hónapjába telt mire az arcomat rendbehozta!A lézeres arcfiatalításnál én vagyok az első kép!Most zsírleszívásra készülök:*)!!!!!Csak ajánlani tudommindenkinek!
2014. jún. 12. 18:28

Felülkerekedett bennem a kíváncsiság, így ma megnéztem magamnak személyesen a doktornőt a rendelőjében.


A váróval nem volt semmi probléma, ez ugyanis egy orvosi rendelő, szerintem mindannyian láttunk már meztelen női testet. Egyébként a másik falon két hatalmas festmény van, azt is lehet nézegetni (bár engem jobban érdekelnek az előtte-utána fotók, főleg egy lézerklinikán).

A doktornő végtelenül kedves és korrekt, nem mellesleg határozott, ami a szememben nem az arroganciára utal, hanem a magabiztosságra és a szakmai hozzáértésre.


Bár én nem zsírleszívásra mentem, de bizton mondhatom, hogy a doktornővel semmilyen szinten nincs probléma. Persze ettől még lehet rémes feleség :-D

24. zkhenny (válaszként erre: 23. - Maria79)
2014. jún. 3. 16:04
hello mária! szerintem tök rendes a doktornőtől hogy nem vállalt ha az eredménye nem tuti.!. jobb lett volna ha lelkiismeretlenül belekezd,,,,? Nekem hasat és combot is csinált azota más embernek érzem magam csak hálás lehetek neki ., egyébként nem lelkizik ez igaz de nem ezért van ...
2014. máj. 25. 19:28

Kedves Fogyni vágyó Társaim!


Barátnőmmel személyesen volt alkalmunk Lányi Cecília lenéző, megalázó és szakmailag hozzá nem értéséről tanulságot szerezni. Már a fogadóterme is elég bizarr volt, csupa mesztelen (szó szerint)női testek fotója volt mindenhol -nem vagyok prüd, de az aztán DURVA VOLT-. A férfiak bezzeg alsóneműben voltak láthatók. A barátnőm sokat fogyott (15 kg) és már csak egy kis felesleges köldök körüli felesleg leszívására lett volna szüksége. Engem kapásból 80 kg körülinek tituált, (64 kg vagyok) és töltött galambnak nevezett. Addig se volt önbizalmam, de Ő VÉGLEG elvette. És csak nyeltem a gombócokat, ami tele volt megaláztatással. Most a mérleg hazudott, vagy egyszerűen doktornőnek nem voltunk szimpatikusak. A vége az lett, hogy egyikünket sem vállalt, sőt reménytelennek tituált MINKET, úgyhogy ezek után lenéző, agresszív és szánalmat éreztető arckifejezése Nem volt abszulut meggyőző.

NEM AJÁNLOM KEDVES SORSTÁRSAIMNAK!! Üdvözlettel: Mária

22. nyussy (válaszként erre: 19. - Khenny)
2013. dec. 30. 17:42

Szia khenny és fórumozók!


Véleményedet, véleményeiteket szeretném kikérni a Lányi Cecília-féle zsírleszívásról. Megérte, maradandó a változás? Hegek nagyok, féraláfutások,stb.? Előre is nagyon köszönöm. Képeket is szívesen fogadok. Köszönöm nagyon!


Ny.

21. 12hajnal (válaszként erre: 11. - Kiki62)
2011. szept. 4. 19:30
Szia a lovaglojaert mennyit fizetett a baratnod?
20. AncsyGSX-R (válaszként erre: 19. - Khenny)
2011. aug. 7. 20:01
Tyű,az elég húzós ár...a weben 80 körüli ár van megadva..azért ezt kicsit sokallom,főleg,hogy nekem alig van ott plusz "zsír"..na jól van,majd megérdeklődőm személyesen ősszel,köszi a választ:))))majd írom,mi volt,megyek úgyis szőrtelenítésre megint ősszel,eddig három alkalmon vagyok túl,meg vagyok elégedve viszonylag,bár tavasz óta sok szőr visszanőtt,ez nem tudom,normális e...ha már véglegesnek írták..:))
19. khenny
2011. aug. 7. 15:50
A tiedhez hasonló problémával mentem el Dr Lányi Cecíliához. Az érzéstelenítés kb. 15 percig volt rossz, utána nem éreztem semmit, csak egy kis izomlázszerűséget este. Nagyon emberi volt az, hogy a zsírleszívás alatt az egyik asszisztens végig fogta a kezem, szőlőcukrot, vizet kínált, stb... Nem csak szakmailag jók és az eredmény szép, de félned sem kell. Megéri elmenni. 240-be került.
2011. aug. 2. 19:32
Engem az érdekelne,hogy a "műtét" előtti érzéstelenítés pontosan mit takar? Mennyire fájdalmas? Belső combomon van némi felesleg,ami tornával nem megy le sehogyan,ezért gondolkodom rajta..köszi,ha válaszol valaki:)))csak a két belső comb mennyibe kerülhet kb??
17. 0b409e1a00 (válaszként erre: 16. - Sk18)
2011. márc. 24. 06:03

Volt a belső combjaim, a térdem és a felett 2x, az anyajegyem kivágása és szövettanra küldése, meg persze a varratszedés, konzultációk...mindösszesen 150.000Ft. Bár valószínűleg nem egységes, nem tudott sokat levenni, de már 4 nappal a műtét után -3cm :). Mindenképpen ajánlom, nagyon segítőkész és jól dolgozik.

Ugyanez bőrgyógyásznál csak a belső combjaim lettek volna 160.000Ft

16. sk18
2011. márc. 23. 07:47

Szia Dalmmaedi!

És mindezt mennyiért csinálta neked a Jánky doktor?

2011. márc. 18. 06:45
16-án voltam Jánky doktornál, zsírleszívást csinált és anyajegyet vett le. Maximálisan ajánánlom, aranyos, segítőkész, 24 órában elérhető és persze nagyon jól dolgozik. Az izgalom nagyobb volt, mint a fájdalom, de ő és az ápoló hölgyek nagyon aranyosak és figyelmesek voltak és ez sokat segített.
14. 0b409e1a00 (válaszként erre: 13. - Kiki62)
2011. márc. 2. 18:05

Megnéztelek, nem sokat kellett korrigálni. Mikor is voltál?

Én Jánky doktorhoz megyek a belső combommal és egy anyajegy kimetszéssel. Nem nagy leszedendő van, de összeér a combom és nyáron ha pl szoknyát veszek fel, véresre dörzsölődik, lefogyhatok akár 35kgra is, megmarad. Juppiiii :D

13. kiki62
2011. márc. 2. 12:46

Szia!

Én a hasamat és a gyomromat csináltattam a Lányi doktornőnél.Az oldalán a képeknél a 19-es kép készült rólam,ott meg tudod nézni.280 e.Ft-ot fizettem a 2 területért.A barátnőm a lovaglóját csináltatta meg.Azt igérte ,hogy majd az ő képe is felkerül az oldalra.Őt kék bugyiban fotózta,de még nem látom a képét fenn.Nekem csak a beérzéstelenítés fájt kicsit,de kibírható volt.2 napig volt egy kis izomlázam.Kicsit megdagadt,de kb 1 hónap múlva már így néztem ki.

Én azóta is örülök az eredménynek és hasonló jót kívánok Neked .Majd írj,hogy hogy sikerült.


válasz 12.dalmaedi hozzászólására

12. 0b409e1a00 (válaszként erre: 11. - Kiki62)
2011. febr. 24. 07:17

Milyen helyekről, mennyit és mennyiért csinált? Mennyire fájt? Rögtön látszik az eredmény?

Én Jánky dr-hoz tervezek menni, mert ő is csinálja ezt a fejtát, pl.sebész és nagyon segítőkész.

11. kiki62
2011. febr. 23. 12:04

Sziasztok!

Voltunk újra a Lányi doktornőnél.Most a barátnőm miatt mentünk,előre megmondta neki ,hogy mennyibe fog kerülni és az eredmény is olyan lett mint amit ígért.Nekünk szimpatikus volt,igaz,ha nem lett volna az,vagy drágálltuk volna ,nem csináltattuk volna meg.

10. moncsi-73 (válaszként erre: 9. - Csibe1975)
2011. febr. 21. 14:57
Comb zsírleszívást csináltattam nála, velem normális volt. Az ár sem volt magasabb, mint máshol. A zsírleszívás eredményével elégedett vagyok , tényleg igaz, ami a képein látható. A műtét túlélhető, igaz más módszereket illetően nincsenek tapasztalataim :) Amúgy nekem is ismerős ajánlotta.
9. csibe1975 (válaszként erre: 8. - 0b409e1a00)
2011. febr. 11. 23:02

Nem ajánlom!

Vannak nála jobb és normálisabb orvosok, akik emberségesebbek....

2011. febr. 6. 14:02

Aki Lányinál volt, milyen előzetes vizsgálatokat végeztek és mennyi ideig tarott, illetve mennyibe került és hol csinálták (ha egyáltalán csináltak és nem csak körberajzoltak és vágtak :D)?

Egyébként milyen doktor a Lányi? Nem plasztika az tuti, de remélem, nem csak kozmetikus :D.

7. csibe1975 (válaszként erre: 4. - Sompika)
2011. febr. 3. 22:40

Szia!

Dr. Lányi Cecíliáról a véleményem nekem is ugyanaz arrogáns és gusztustalan megalázó stílusban beszélt velem.Először voltam nála 3 napja 2 db anyajegyet kb.3-4mm-esek szedett le lézerrel 20 ezer forintért.Szakmai tudását nem vonom kétségbe de a viselkedés, amit megenged magának az nagyon durva, hiszen nem az sztk-ba mentem hanem keményen fizetek(ünk)és hát belőlünk él a minimum az lenne, hogy kedves legyen!Soha többet nem megyek hozzá és nem is értem, hogy hogy engedik, hogy praktizáljon!!!!

2010. okt. 25. 22:55

Sziasztok!

Én is voltam Lányi doktornőnél.Csak jó tapasztalatom volt.Amikor előszőr voltam,annak már 5-6 éve,akkor is és most is .Nekem a hasamról ,később pedig a gyomromról segített megszabadulni a felesleges zsírtól.

Kedves volt és korrekt.Megmondta mit lehet és mit nem.NEm kellett fizetni a konzultációért,máshol 8-10 ezer ft.Csak ajánlani tudom mindenkinek.

5. cc16d62a0c (válaszként erre: 4. - Sompika)
2010. márc. 13. 16:38

Nekem csak jó tapasztalatom van a Lányi Cecília féle zsírleszívásról.

Voltam a rendelőjében, kb 6 évvel ezelőtt, ő korrigálta a korábban elszúrt lovaglómat, (amit plasztikai sebész csinált egyébként ). Mind nagyon kedvesek voltak és a lábam is jó lett, azóta se jött vissza, pedig híztam 4 kilót. És nem sokkal volt drágább, bár egyből oda mentem volna. Megmondta pontosan az árat, amikor először mentem, igaz, 1 órát várni kellett, viszont nincs nála vizitdíj, ha nem tetszik amit mond, nem került semmibe.Volt ott azóta a barátnőm is, ő is elégedett.

2010. márc. 9. 10:46

Szia!

A Lányi doktornő indokolatlanul drága, és az arrogáns stílusa is kiábrándító, nem utolsó sorban ő NEM plasztikaisebész csak bőrgyógyász!!! Rengeteg nála sokkal jobb doki van, akik kedvesebbek, hozzáértőbbek, és olcsóbbak is! Pl. Pukancsik v. Nagy Lajos.

2010. febr. 9. 15:57
Csak Pukkancsik doki. Ő a profi zsírleszívásban. Verhetetlen kedves és olcsó!!!!
2010. jan. 31. 18:26
Senki?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook