Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ki van a gyerekkel ha az összes rokon és persze anya apa is a lagzin van? fórum

Ki van a gyerekkel ha az összes rokon és persze anya apa is a lagzin van? (tudásbázis kérdés)

1 2
41. Diandra (válaszként erre: 24. - Klarika5)
2010. aug. 28. 22:18

és akkor nem mentem volna a húgom esküvőjére? idegenre meg nem hagyom a gyereket...


a sírást meg meg lehet oldani, attól, hogy kicsi gyerekkel mész még nem tuti, hogy végig fogja bömbölni :-)


mikor elfáradt (23 h) hazavittük, megfürdettük, letettük aludni, hamar elaludt és átjött a szomszédasszonyom (elég jóban vagyunk, ő ajánlotta fel) a nappaliban aludt. abban maradtunk ha felébred a kicsi (nem szokott) akkor hazaugrunk azonnal. reggelig aludt, mi meg mulattunk :-D és nyugodtak voltunk, mert a gyerek is a saját helyén volt, meg a házat is őrizték :-D

2010. jan. 30. 21:52
Mi ilyen esetben egy nagyon jo ismerost szoktunk megkerni ,termeszetesen a gyereket ismeri es ami a jo hogy ovoneni a vegzetsege.
39. Dóry87 (válaszként erre: 24. - Klarika5)
2010. jan. 30. 21:39

Hát szerintem ha a saját gyerekedről lenne szó és a Te esküvődről akkor nem mondanál ilyet!

Egyébként tényleg mindenhol van egy olyan helység ahol fel lehet állítani egy utazóágyat!Bébiör bekapcsol, konyhásnénire rábíz és ha felébred esetleg törpe akkor szól a szülőnek az meg bemegy hozzá!Egyébként meg félóránként rá lehet nézni a gyerekre!

Bár lehet, hogy a gyerek helyében megilyednék, hogy anyunak mitől lett ilyen nagy fehér haja, meg mi ez a nagy fehér ruha rajta!:)

Mindent meglehet oldani!

38. M_Marcsa (válaszként erre: 12. - Klarika5)
2010. jan. 30. 21:38
Nem illik?
2010. jan. 30. 21:21

Babysitter.


Vagy... ma voltam esküvő kiállításon és a Babaklub. com (én is ott végeztem) foglalkozik ilyennel, hogy küld babysittereket, rendesen ott a lagzi mellett csinálnak egy gyerekszobát (játszóházat) attól függ hány gyerek van...... Lufit hajtogatnak, meg arcfestés ilyenek.... :D

Ha gondolod nézd meg az oldalukat.

2010. jan. 30. 21:21

Az unokahúgom esküvőjén, párom volt a tanú.

A lagzira megegyeztünk a szomszédommal, hogy fürdetésre (8 óra) hazahozzuk a kicsiket és ő vigyázz rájuk.

Fél kilenc fele értünk haza, a szomszédnak is hoztunk "lakodalmas vacsorát". Gyors fürdetés, gyerkőcök szokás szerint, fekvés, saját ágy.

Alszanak, mi vissza a lagziba.

"Hajnalba-hajnal előtt", hazajöttünk, nyári lagzi révén már virradt.

Az ágyon alszik: szomszédom és a két gyerek, de úgy "szétfolyva", hogy egy mákszemet nem lehetett volna köztük elejteni.

Mi apjával átvonultunk és a gyerekszoba padlóján aludtunk (kb. 2 órát).

2010. jan. 30. 21:09

MI voltunk tavaly augusztusban lagziban.A lányom ekkor 5 hós volt.

Mi kibéreltünk egy panzióban egy szobát.És ugyanúgy mint otthon időben lefektettem aludni.

Anyukámék vigyáztak rá(ők is hivatalosak voltak a lagziba),váltottuk egymást vacsorakor,kicsit ők mulattak,aztán meg mi.

34. Tedua
2010. jan. 30. 20:42
Én a tesóm lagzijába vittem a babysittert is, így amikor kidőlt a 7 hónapos fiam, ők elmentek aludni egy szobába. Néha benéztem rájuk, így nem kellett senkit megkérni, hogy felváltva vigyázzunk rá, nyugodtan bulizott mindenki ! :)
2010. jan. 30. 20:40

A mi esküvőnkön ( második ) két másfél éves pici is ott volt. Az egyik végig csicseregte az egész szertartást! Annyi volt, hogy amikor csicsergett az anyakönyvvezető kicsit hangosabban mondta a beszédet és mosolygott. Gondolom ők már megszokták! Minket sem zavart egyáltalán!

Én egy jól leinformálható babysitter! Mondjuk a konyhárnéni dolog nekem is nagyon tetszik!

Ha pedig babysitter akkor ott ahol a lagzi lesz egy eldugott helyen altassák! Így velük is van meg nem is!

32. globus (válaszként erre: 21. - 1ce47ad5cd)
2010. jan. 30. 20:35
Miért ne? Szerintem érdemes körülkukkantani előtte, és lefixálni ezt a dolgot.
31. 1ce47ad5cd (válaszként erre: 27. - Misz)
2010. jan. 30. 20:34
ugye ugye akkor nem csal náluk van ez a gondolkodás, mi legyen.Pedig jól lehurrogtak itt bennünket :)
2010. jan. 30. 20:34
nekem 4 hónapos volt a nagyfiam a lagzikon. Addig velünk volt, amíg el nem jött az alvásidő. Szépen hazavittem megszoptattam, lefürdettem és jött egy babysitter- egy nagyon jó ismerősöm ajánlotta, tehát megbíztam benne, meg a kicsim is olyan jó alvókájú volt, hogy ha letettem este reggelig aludt. ezután visszamentem a lagziba és kb. 1 körül hazajöttünk a férjemmel, mert mi már kipurcantunk. A család és a barátok meg buliztak hajnalig.
2010. jan. 30. 20:33
Hát nálunk úgy alakult, hogy előbb volt az esküvő, aztán jött a gyerek. Tehát nem volt probléma.
28. 33aa509d53 (válaszként erre: 3. - 1ce47ad5cd)
2010. jan. 30. 20:33

ugyanígy voltam, amikor a húgom férjhez ment harmadszor is:)))

de tényleg, nem viccelek.

csak anyósomék nem voltak rá hivatalosak. a férjem fogta az akkor majdnem 1 éves lányomat, és elvitte hozzájuk. ott nekiállt ordítozni a lányom, és vissza kellett hozni a lakodalomba. szerencsére hotelben volt, így meg tudtuk oldani, hogy valahogy elaltassuk. ezért nem is vállaltam a tanúskodást.

(különben már voltam tanú az egyik esküvőjén.)

és hamar el is kellett jönnünk a lakodalomból.

27. misz
2010. jan. 30. 20:32

Hasonló problémával küzdök. Az öcsémnek augusztusban lesz a lagzija.

Egyenlőre az a terv, hogy a lagzi helyszínén lehet szobát is kivenni, és veszünk ki egyet. Az akkor 5 és fél éves lányomat nem féltem, az 2-ig simán bírni fogja, ahogy ismerem, de az akkor 13 hónapos kisfiammal nem tudom hogy lesz. Lehet beosztjuk és félóránként más vigyáz rá a családból. Nem tudom. Vagy viszünk egy barátot, aki ha elaludtak, ott lesz velük. Addig meg, 1 ember ide vagy oda, a lagziban nem számít.

26. 1ce47ad5cd (válaszként erre: 24. - Klarika5)
2010. jan. 30. 20:32

na ne mond már, hogy nem vinnéd el a saját gyereketeket a saját esküvőtökre?? ez már durva..

Miért baj ha a saját gyereked esetleg nevet, sir vagy megszólal? Az életetek része vagy enm ??

25. 1ce47ad5cd (válaszként erre: 20. - Kattyus)
2010. jan. 30. 20:31
nem GOND de erre is gondolni kell, nem ? Vagyszerinted ugy kéne hogyahogy esik ugy puffan majd lesz valami?
2010. jan. 30. 20:31
Hát, engem pl a frász tör ki, mikor esküvőn, diplomaosztón sírnak a csecsmők.. Szerintem nem illik, de mindenki azt csinál, amit akar. Én nem vinném az enyémet.
2010. jan. 30. 20:31
Egyébként a legtöbb lakodalmas helyen van egy szoba, ahol le lehet tenni, vagy vendéglőben eldugott sarok, ahol kinyitható az utazóágy. Ha fáradt úgyis elalszik.
22. kattyus (válaszként erre: 18. - 1ce47ad5cd)
2010. jan. 30. 20:30
Akkor meg vigyék el. Volt már arra is példa.
21. 1ce47ad5cd (válaszként erre: 17. - Globus)
2010. jan. 30. 20:30

áá ez egy jó ötlet :)))

eddig ez a legjobb.

20. kattyus (válaszként erre: 9. - 1ce47ad5cd)
2010. jan. 30. 20:30
Talán kissé túlbonyolították már ezt az egészet. Ha ez ekkora gond, miért nem vártak az esküvővel. Azt írtad a szülők a főszereplők.
19. 1ce47ad5cd (válaszként erre: 13. - Katinkaboszi)
2010. jan. 30. 20:29
a gyerek keresztszülei is nylván a mennyegzőre hivetelosak, és én is.
18. 1ce47ad5cd (válaszként erre: 12. - Klarika5)
2010. jan. 30. 20:29

ugyan már miért nem illik lakodalomba vinni? A gyerek anyja és apja házasodik.



??????????????

17. globus
2010. jan. 30. 20:28
Ismerek egy párt, akik magukkal vitték, és a konyhás nénik az öltözőben fektették le, negyed óránként kijártak megnézni, nem volt semmi gond :)))
16. megryan (válaszként erre: 8. - 1ce47ad5cd)
2010. jan. 30. 20:28

nem arra gondoltam, hogy akkor kinézni egyet az újságból, hanem lehet másik anyuka akinek otthon a párja.

Amikor én babysitter voltam, 10 hónapos kortól jártam a családhoz. Hetekig úgy mentem hogy ők is otthon voltak, és utána gond nélkül otthon tudták velem hagyni.

15. kattyus (válaszként erre: 8. - 1ce47ad5cd)
2010. jan. 30. 20:28
Vannak olyan cégek akik leinformálható fiatal bébicsőszöket közvetítenek ki. Ismerőseim rendszeresen igénybe veszik. Nincs abban semmi rossz. Még mindíg minden rendben volt.
2010. jan. 30. 20:28
Nekünk volt egy jó pótnagymamánk, egy nagyon aranyos, kedves szomszéd néni. Őrá bármikor számíthattunk, jobban el volt vele a gyerek, mint a tágabb családból valakivel. Volt, amikor ott is aludt, mert hajnalban mennünk kellett valahova.
2010. jan. 30. 20:27

akkor marad a szomszéd néni, vagy Te :)

esetleg a gyerek keresztszülei

2010. jan. 30. 20:27
Hát, ha 1 éves, akkor nem illik lakodalomba vinni, de nem illik idegenre sem bízni.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook