Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mostanában készülök nőgyógyászati kivizsgálásra.Az orvos minden esetben tudja hová küldjön, vagy nekem kell mondanom? fórum

Mostanában készülök nőgyógyászati kivizsgálásra.Az orvos minden esetben tudja hová küldjön, vagy nekem kell mondanom? (tudásbázis kérdés)


2010. febr. 1. 10:26
esetleg Szegeden tud valaki olyan rendelőt ahol meg is csinálják a vizsgálatokat?
2010. jan. 30. 20:23

Akinél én voltam, ő az intézmény vezetője (a klinikáé és a Kaálié is). A bajai nőgyógyászom javasolta, hogy szegeden járjak utána problémámnak. Ahhoz képest, hogy egyben egyetemi tanár is...hát nem tudom. Ha ő képzi a jövő nemzedékét...

Alig tudtam megtudakolni az eredményeimet. Az mondták 2nap. 2hétig könyörögtem a hormon eredményem miatt. Nem kamu, vagy 20-szor telefonáltam és a csaj mindig lepattintott valamivel. Mikor ott voltam és jöttem ki a proftól az asszisztense közölte tök flegmán, hogy: "Ugye tudja, hogy legközelebb ez magánrendelés?!" Nekem a dokim mondta, h a klinikára menjek, de hát ugye ott is kell lóvét adni. Kérdeztem a csajt a beszólása után, h mennyi a magánrendelési díj (mosolyogva). Nézett nagyot és mondta, hogy 7000. Még jobban mosolyogtam és odaadtam(de egyébként is megkapta volt, ha nem szól akkor is). Majd megköszöntem, elköszöntem és eljöttem. komolyan egy neves intézmény és undorító amit művelnek. Aztán lehet, hogy van normális prof is ott.

8. Wecuska (válaszként erre: 6. - Vigyorex6)
2010. jan. 30. 20:06
hát igen...a vetélés után én is orvost váltottam.szegedi volt .
2010. jan. 30. 20:05
nem voltam még azóta.szeptemberben történt.most gondolom,hogy eljött az idő,hogy kivizsgáltassam magam.
6. Vigyorex6 (válaszként erre: 4. - Wecuska)
2010. jan. 30. 20:04
Én pont most jártam Szegeden a nőgyógyászati klinikán egy professzornál. Nem vagyok nyavalygós, de elég érdekes volt a prof, az asszisztense meg egyenesen bunkó. Ott van a Kaáli intézet is.
2010. jan. 30. 20:01
Ebben nem vagyok otthon, mert vetélésem még nem volt, de már nagyon sok más. Mióta vetéltél nem is voltál még? Ez mikor történt?
2010. jan. 30. 20:01

szegeden hol csinálnak ilyen jellegű kivizsgálást?


esetleg valaki meg tudná írni?

2010. jan. 30. 19:53
nem is tudom ilyenkor miket néznek.vetélés miatt.
2010. jan. 30. 19:52
Szia! Miért; mit szeretnél?
2010. jan. 30. 19:51
Mostanában készülök nőgyógyászati kivizsgálásra.Az orvos minden esetben tudja hová küldjön, vagy nekem kell mondanom?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook