Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mit vegyek fel júliusi esküvőre? fórum

Mit vegyek fel júliusi esküvőre? (beszélgetős fórum)


1 2
2010. febr. 15. 14:35
Igazabol nekem a fekete nagyon szimpatikus...de feheret semmikepp nem vennek fel, az maradjon meg a menyasszonynak tenyleg!Nos, majd meg kitalalom, de meg itt nem talaltam megfelelot. Ez az ir divat valahogy sehogy nem passzol nekem most. Mind ilyen teglalap kivagasu ruhak, vagy magasan zarodo nyakkal, es nekem azok annyira, de annyira nem allnak jol!:( De meg nem adtam fel, meg keresem!
2010. febr. 5. 23:18

Egy biztos: feketét és fehéret/ekrüt semmiképp nem illik... A fekete a gyász színe, a fehér meg a menyasszonyé. :) (Mondjuk a mi esküvőnkön is volt, aki feketében volt, engem nem érdekelt igazán, de valaki tök megsértődhet rajta...)

Ezen kívül én nem vennék fel olyan tipikus, abroncsos, nagy, hosszú ruhát, mert az is maradjon meg a menyasszonynak, meg a koszorúslányoknak... De ez már tényleg csak a saját meglátásom... :)

2010. febr. 4. 17:49

Kíváncsi vagyok hogy döntesz majd :)))

Bubó már nagyon rég nem járt az oldalon, más elérhetőségét pedig nem tudjuk sajnos... :(((

2010. jan. 31. 20:53
Szerintem nekem jol all a fekete.Valahogy most a szines ruha fele huzok, de ki tudja a vegen, mi lesz.Ha annyira varjatok vissza Bubot, miert nem keresitek meg?
31. Vigyorex6 (válaszként erre: 30. - Klarika5)
2010. jan. 30. 21:28
Én is kivettem már a kedvenceim közül. Nem is volt fent csak valamikor azt hiszem ősszel talán. Ezért nem is írtam neki. Sajnálom...pedig jó kis csapat voltunk :).
30. klarika5 (válaszként erre: 29. - Vigyorex6)
2010. jan. 30. 20:41

Jól mondják, hogy az alkathoz, az egyéniséghez kell a ruhát kiválasztani. Ami az egyiknek remekül áll, az a másikon siralmas, de ha jól eltalálják, akkor csodát lehet művelni egy jó ruhával.

Én is sokat gondolok Bubóra, vajon visszajött-e a nagy ő? Megígérte, hogy megosztja velünk, de nem jött. Már ki is vettem a kedvencekből, mert nem mozgott. Meg kellene keresni? De esetleg zaklatásnak venné.---Megvagyok, várom a tavaszt, de csak a hó hull:((

2010. jan. 30. 20:28
Egyébként mizu veled? Bubó jól eltűnt, meg Cicamica is.
28. Vigyorex6 (válaszként erre: 27. - Klarika5)
2010. jan. 30. 20:27
Persze ez sok mindentől függ.Nekem sem a fekete volt a tervem, mégis ez állt a legjobban, pedig próbáltam egy világos lilát, egy mély lilát és egy zöldet, de a barátnőm meg az eladó is a feketét találta a legjobbnak és én is.
27. klarika5 (válaszként erre: 26. - Vigyorex6)
2010. jan. 30. 20:15
A feketével azért óvatosan kell bánni-szerintem. Az olyan kis filigrán nőcinek, mint amilyen a kép alapján vagy, biztosan jól áll.Pláne, ha jó kis merész a szabása,jó az anyaga.De van akit öregít, és olyan benne, mint a világfájdalom. Pl. én.:(( Fel nem vennék feketét.
26. Vigyorex6 (válaszként erre: 24. - Magicmag25)
2010. jan. 30. 20:00

Én is tartottam a feketétől, ugyanezt mondtam, hogy nem temetésre megyek, de a menyasszonnyal mentünk el megvenni, mert mondta, h segít kiválasztani és erre voksolt. Ott is sokan megdícsértek. Azt mondták, hogy végülis a fekete egy ünnepélyes szín és sosem megy ki a divatból. Majd úgyis meglátod milyet találsz. Talán kifogsz egy lilát :).

8,000Ft volt a ruha. A cipőmet még előtte vettem egy bulira és bolerót vettem a ruha fölé.

25. magicmag25 (válaszként erre: 21. - Vigyorex6)
2010. jan. 30. 17:59
Azt el is felejtettem megkerdezni, hogy a tied milyen arban volt?
2010. jan. 30. 17:35

Nekem is tetszik az a szalagos!Meg persze, zart orru, hagyomanyos koromcipot fogok felvenni, mert ki nem allhatom a nyitott orruakat.En is szeretem a lila!Csak azert nem szeretnek feketet, mert vegul is nem temetesre mennek, vagy nem gaz, ha feketet veszek fel eskuvore?

En veszek harisnyat, mindenfelekeppen, a cipo miatt muszaj.

23. klarika5 (válaszként erre: 12. - Vigyorex6)
2010. jan. 30. 14:18
Én azt tanultam "elegáns nő nem megy alkalomra harisnya nélkül":) Persze ma napbarnitott , borotvált láb. Régen nem élhetett egy pár házasságlevél nélkül együtt,a gyerek is zabi volt, ha nem házaspárhoz született. Sok minden megváltozott, harisnya se kötelező már.
22. Vigyorex6 (válaszként erre: 18. - Magicmag25)
2010. jan. 30. 13:49
Szerintem is. Az enyém is zárt orrú, tű sarkú hagyományos körömcipő volt. Az sosem megy ki a divatból :))).
21. Vigyorex6 (válaszként erre: 17. - Magicmag25)
2010. jan. 30. 13:47
Nah olyan szalagos megoldású a ruhám mint az általad említett ötödik sor negyedikje. Én is lilát akartam. Próbáltam is. Marha szép volt csak ebben a fazonban nem volt lila, de tényleg gyönyörű. mondjuk én lila fan vagyok.
20. Vigyorex6 (válaszként erre: 15. - Magicmag25)
2010. jan. 30. 13:44
Annyiban különbözött attól a feketétől a ruhám, hogy a mell varrásnál és szélesebb szalag volt és mell részre csipeke volt varrva, meg mivel nekem nincs cicim, ezért kértem rá pántot. Simán lehet kivágottabb, de ilyen rucit is láttam már melles csajszin és klasszul állt neki. :)
19. Re87 (válaszként erre: 15. - Magicmag25)
2010. jan. 30. 13:27
Nagyon szépek azok a ruhák,tudnék válogatni:).
18. magicmag25 (válaszként erre: 16. - Re87)
2010. jan. 30. 13:25
Azt azert tudom, hogy nem illik, de mondjuk en alapbol utalom az olyan cipoket, ezeket az uj divatu ocsmanysagokat, amiknek az orra ki van vagva, olyan igenytelen szerintem.Vagy legyen szanda, vagy rendes, zart orru szep noies magas sarku cipo!
2010. jan. 30. 13:24
Az otodik sorban az utolso harom szabasa tetszik, csak mondjuk valami egeszen elkepeszto sotet lila arnyalatra gondoltam...Mit gondoltok?
16. Re87
2010. jan. 30. 13:22
Nem szabad olyan cipőhöz harisnyát venni,amiből ki van a lábujjad!!!
15. magicmag25 (válaszként erre: 7. - Vigyorex6)
2010. jan. 30. 13:22
Pont azt a kis feketet neztem en is. Csak enkem nagy mellem van, attol felnek az ilyen szabas nem ervenyesitene eleg jol.Valami kivagottabb is lehet, nem?Termeszetesen lesz templomi eskuvo is, szoval bolero vagy egy konnyu blezer mindenkepp kell.
14. magicmag25 (válaszként erre: 12. - Vigyorex6)
2010. jan. 30. 13:20
Mindjart lecsekkolom azta ruhat, amia tied volt.
13. magicmag25 (válaszként erre: 5. - Vigyorex6)
2010. jan. 30. 13:18
Megneztem ezt az oldalt, nagyon szep, ha nem talalnek itt megfelelo ruhat, akkro benezek majd ott Budapesten.
12. Vigyorex6 (válaszként erre: 10. - Klarika5)
2010. jan. 30. 13:13
Rajtam is volt combfix. Azért az esküvőre illik felvenni. Ha templomi esküvő is van, akkor pedig ha ujjatlan a ruha, akkor egy zakó vagy boleró.
11. pumukli75 (válaszként erre: 10. - Klarika5)
2010. jan. 30. 13:09
én is nyáron voltam esküvőn de eszembe nem jutott harisnyát venni..40fokba..senkin sem láttam harisnyát egyébként
2010. jan. 30. 13:05
Nem a drága a fontos. Amit a főutcán megveszel méregdrágán, azt egy mellékutcai butikban jóval olcsóbban lehet kapni.Nekem 20 ezer körül volt egy ruha+egy jó anyagú kis blézer.De kihíztam, és bár úgy vettem, hogy máskor is...nem tudtam többet felvenni. Egyszeri beruházás lett. Szandál lehet, de harisnyával illik, vagy ha a ruha takarja, üvegszálas térdfix-szel.
9. Vigyorex6 (válaszként erre: 6. - Magicmag25)
2010. jan. 30. 13:01
Én ősszel 8,000Ft-ért vettem. mondjuk többre számítottam.
2010. jan. 30. 13:01
Én is ujjatlan ruhát vennék,lágy esésűt, nem gyűrődőt-hozzáillő kabátkával.És főleg kényelmeset, amiben nem kell feszengeni. A vacsorára meg át lehet öltözni még kényelmesebb ruhába.
2010. jan. 30. 13:00
Nem nyitja meg a linket. Ha van kedved nézd meg mire gondolok. Keress rá a Dunaújvárosi Silver divatra és az én ruhám az alkalmi és koktélruháknál az első sor harmadik képén van. Csak azért írom, hogy tudd milyenre gondolok.
2010. jan. 30. 12:58
Meg tudna valaki mondani, milyen arban erdemes venni?Mert nem nagyon tudom pl. otthon az arakat sem.Mennyit szanjak ra, valoban olyasmit szeretnek, amit mas alkalomra is fel tudok venni.Sznadaban lehet lenni?Ruhat szeretnek venni, igaz nem nagyon szeretem a szoknyat, de mivel meleg lesz nagy valoszinuseggel, nem akarok szenvedni egy nadragos szettben.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook