Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Két napja a nyaki gerincem és torkom fáj, ha szilárd ételt nyelek átnyilal a fájdalom a nyakcsigolyákon..éreztél már ilyet? Mitől lehet? fórum

Két napja a nyaki gerincem és torkom fáj, ha szilárd ételt nyelek átnyilal a fájdalom a nyakcsigolyákon..éreztél már ilyet? Mitől lehet? (tudásbázis kérdés)


2010. jan. 30. 14:48
? senki...
2010. jan. 30. 12:26

Fáj az evés.. ha iszom nincs gond. Pár hete a lábamban volt fájdalom, állítólag izületi gyulladás.. Sok tünetem van mostanában, nem tudom mi függ össze és mi nem. Forgó jellegű szédülésem volt pld 3 hónapja. (kb egy hónapig majdnem minden nap fekvő helyzetben)

Aztán volt az izületi gyulladás a két lábamban, ha álltam, vagy feküdtem vele. Járás közben nem.. az orvos azt mondta le van tapadva az izom..

Pár napja zsibbadás futott a karomban át..

A bal oldali csipőcsontom már két hónapja fáj, nem erősen, csak gyengén, nyomásra. MOstanában a bal karom könyökkel szembeni rész érzékeny nyomásra, mintha izom gyulladásom lenne. Visszatérő torokgyulladásom is van (gyakori) a fül orr gégész azt mondta, hogy nyelvgyök gyulladás. Rengeteg antibiotikumot szedtem már..

Nem merek már orvoshoz menni, mert azt hiszik hipohonder vagyok. De olyan idegesítő, hogy nem tudok rendesen enni most sem :( :( :(

2010. jan. 30. 12:22
Két napja a nyaki gerincem és torkom fáj, ha szilárd ételt nyelek átnyilal a fájdalom a nyakcsigolyákon..éreztél már ilyet? Mitől lehet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook