Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogy reagálod le, ha anyósod rendet tesz a szekrényedbe? fórum

Hogy reagálod le, ha anyósod rendet tesz a szekrényedbe? (tudásbázis kérdés)

1 2 3 4 5
2010. jan. 30. 10:33
Azt próbálná meg. Az én dolgaimhoz ne nyúlkáljon. Tuti kiakadnék.
2010. jan. 30. 10:32
Nálunk szokott,de azt persze előre megbeszéljük...és mondjuk olyat csinál, hogy kipakolja a konyhaszekrényt, átmossa és vissza.Nekem segítség és jóindulatból teszi; nem bosszantásból...én imádom őt :o)
2010. jan. 30. 10:32
Ha valóban rendet tett akkor első körben megköszönném, bár ki lennék akadva. Mindenképpen megtiltanám neki, hogy az én szekrényemben pakolásszon. Pakold át te is az ő cuccait, majd rájön mennyire jó :)
2010. jan. 30. 10:31
Gúnyosan megköszönöm és közlöm, hogy aranyos vagy de igazán nem kellett volna!!! Jobb nem belemenni a játszmába ha csak azért csinálta, hogy idegesítsen, mert gondolom nem csupa jóindulat mozgatta ha az anyósvicceket vesszük alapul. :)
2010. jan. 30. 10:31

Úgy gondolom ezzel szeretett volna neked segíteni!

vagy nem jól csinálta,összekeverte?

Mi van azokkal,akik bejárónőt tartanak,és mindent az csinál?

Vedd jó néven a mamától.!

2010. jan. 30. 10:29

Na azt próbálná meg.

Mondjuk lehetősége sincs rá, én nem hagyom egyedül nálunk.

2010. jan. 30. 10:29
Na én elmondanám neki hogy otthon tessék pakolászni:))az én szekrényemben eszébe nem jutna rendet tenni az biztos:)))
2010. jan. 30. 10:28
idegállapotom miatt nem vagyok képes egyhelyben ülni, de minél több véleményre vagyok kiváncsi.
2010. jan. 30. 10:27
Hogy reagálod le, ha anyósod rendet tesz a szekrényedbe?
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook