Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogy reagálod le, ha anyósod rendet tesz a szekrényedbe? fórum

Hogy reagálod le, ha anyósod rendet tesz a szekrényedbe? (tudásbázis kérdés)

1 2 3 4 5
2017. nov. 12. 15:46
Jezus mennyi eroszakos anyos es bolondra veheto meny :D
2011. febr. 11. 07:55
Nem kell neki rendet tennie,mindig rend van benne,ha elmegyek hozzá szívesen kivasalom az a pósom ingeit is,mert-azt csak Te tudod kislányom!:-)
2011. febr. 11. 00:48
Megköszönném és megkérném erről szokjon le minél hamarabb (tudnotok kell én szeretem az anyósom)
126. Anka71 (válaszként erre: 125. - 5befd1ebc8)
2010. szept. 1. 18:14
:)))
125. 5befd1ebc8 (válaszként erre: 124. - Anka71)
2010. szept. 1. 18:14
küldje el hozzám,most van mit sikálni:DD
124. Anka71
2010. szept. 1. 18:12

Most eszembe jutott erről: barátnőm anyósa, ahányszor a barátnőmékhez ment családi ebédre, utána mindig lesúrolta a gáztűzhelyet. MINDIG.

Pedig barátnőmnél ez mindig patyolattiszta volt, és még a vasárnapi főzés után is rögtön lesikálta, még ebéd és mosogatás előtt, csak hogy anyós vitorlájából kifogja a szelet. De az öregcsaj mániákusan mindig nekiáll sikálni a patyolat tisztát. Ilyen nincs is:((

123. bögre
2010. szept. 1. 17:14
Fölrugnám. Asszem.
122. M.Ria (válaszként erre: 119. - Levendula6)
2010. máj. 30. 22:55
Fuuu,anyósom is csinál ezehz hasonló remekmuveket és csodálkozik hogy miért nem kérek a készitményekbôl.De amikor már többsször is visszautasitom akkor meg azt gondolja hogy milyen rosszindulatu vagyok mert nem akarom megkóstolni amit készitett,de inkább ezt vállalom be minthogy el mondjam neki hogy mit láttam,mert ugysem hinné el ha ô nem látta,és akkor is én lennék a hibás mert csak bele akarok kötni.Ezért inkább nem szaporitom a szót.
2010. febr. 4. 14:41
Én azt sem szeretem ha a saját anyám rendet tesz a szekrényemben, nemhogy az anyósom!!!!:-///
120. levendula6 (válaszként erre: 114. - Levendula6)
2010. febr. 4. 13:43
Nem jó fejek, hanem jófejek! :) Bocsi
2010. febr. 4. 13:42
Na meg amikor a molyos, bogaras lisztet, egyebet leszitálja, attól végleg kifekszem! Arra nem gondol, hogy a peték benne maradnak! Aztán kínálgat az ebből készült sütijével! Fúú
118. 454db8ee37 (válaszként erre: 114. - Levendula6)
2010. febr. 4. 13:35
ez a mosogatórongy kérdés nálunk is így zajlott, a város másik végén hallottm,hogy milyen rendetlen vagyok,mert én kiterítem száradni.
117. M.Ria
2010. febr. 4. 08:46
Na hát ez a morzsa seprés egy mozdulattal az asztalrol engem is nagyon ki akaszt,pedig ezt a saját házában csinálja,az udvarrol be jon ujnyi sárral a papucsán vagy cipôjén, 1 éves aragáz ugy néz ki mint egy 30 éves amit már más kidob,mert soha nem takaritja,a makronit ugy szuri le hogy a szurot rá teszi a "retkes" moslékos vôdôrre és bele ônti a makronit még akkor is amikor a vodor tele van,a poharakbol nem lehet vizet inni csak ha jol ki mosom, a nem szoba tiszta kutyákat ,macskákat be hivja az udvarrol enni a konyhaba es amikor ki mennek olyan mitha kajabomba robbant volna,az egész ház ágytol kezdve székekig vastagon macska szorrelvan tele és még sok ehez hasonlo igen higénikus szokásai vannak és amikor megyunk hozzá (minden nap)panaszkodik hogy milyen piszok van pedig annyit takarit és mindezek mellett a legnagyobb gondja az hogy aposom ahol olvassa az ujságot ott haggya a szemuvegjével eggyutt.Na mindeggy csak engem ne stresszelt volna annak idején a rendetlen ruhás szekrennyel.
116. levendula6 (válaszként erre: 112. - KékZsebElefánt)
2010. febr. 4. 01:21
:D
2010. febr. 4. 01:20
És hogy törli le a morzsával teli asztalt? Egy mozdulattal a földre sepri! Tudja, hogy megőrülök ettől.
2010. febr. 4. 01:18

De jó fejek vagytok mindannyian! :)


Ha előlről kezdhetném, nem is lennék bizalmas viszonyban vele. Mindent felhasznál ellenem, amit valaha beszéltünk.


Egy időben az volt a szokása, hogy a Párom elé mindenfelé újságokat rakott aktokkal (persze sokkal szebbeket, mint én valaha is leszek, na de azért voltam :) ). Próbálta rádöbbenteni, hogy keresgéljen tovább, vannak szebbek is. Reakcióm: én is raktam ki a Papának. Na kinek tetszett jobban? :)


Az a legnagyobb problémája, hogy én kiterítem a mosogatórongyot száradni, míg Ő összehajtva lerakja (vizesen) rohadni. Mert úgy a tuti.

Jajj...

2010. febr. 4. 00:32
Az én anyósom csak felájánlotta, hogy segít bármiben, de én a páronak nem engedem, mert nem úgy csinálja ahogy én szeretem.Egyszer takarított ki, mikor a kórházba voltam, de haza mentem és úgyanazt meg kellett csinálnom.Amúgy meg senki ne nyúljon az én dolgomba.Megértelek, a legtöbben nem szeretik ha belepiszkálnak a dolgaikba.Az én párom már mondta neki és meg van sértődve, mondjuk más miatt is de engem nem érdekel.Örüljön, hogy szóba állok vele.
112. KékZsebElefánt (válaszként erre: 106. - Levendula6)
2010. febr. 3. 16:54

Igen:))

Olyan polóba megyek randizni, amin van egy anyós áthúzva :P

2010. febr. 3. 16:33
Nem értem ezeket a vénasszonyokat, ahelyett, hogy örülnének annak, hogy a gyerekeik szépen szeretetben élnek, mindent megtesznek, hogy "megszerettessék" magukat. Miért van az, hogy vénségére elfelejti, ami neki is rosszul esett fiatalkorában. Én is utáltam, pedig nekem Anyám volt az, aki elvitte a konyharuháimat kimosni, mondván én nem tudom olyan szépre, állandóan takarított, a gyereket el kellett vinnem orvoshoz, mert nem hagyott békén, hogy kancsal /persze nem volt az/ a páromat olyasmivel nyígatta, hogy az ő fotelja mellé tett újságot, amiben fériak megrontották a lányukat, úgy hogy bocsánat, de nekem megkönyebbülés volt, amikor végleg itthagyott bennünket. Gyerekeimmel annyira egyben lakunk, hogy a fiamék fölöttünk, a lányomék mellettünk laknak, de én soha nem megyek hozzájuk ha nincsenek itthon, de ha itthon vannak akkor is csak ha megkérnek valamire. Sokat bográcsozunk, grillezünk, de akkor se én vagyok a mindenható, mindenkinek meg van, hogy mit szeret, vagy tud csinálni. Szóval nem kéne elfelejteni azt, ami régebben rosszul esett!!!!
110. cika
2010. febr. 2. 21:02
Szerintem először próbálj normálisan beszélni vele,ha ez nem megy,kezdjél Te is rendet rakni nála.
2010. febr. 2. 14:12

Hát igen...Anyós-meny ütközések.Ez az élet.

Azt azért tartsátok észben, hogy egyszer ti is lesztek anyósok.Remélhetőleg ti is csak jót akartok majd.

108. M.Ria
2010. febr. 2. 07:44

Voltak idoszakok amikor ezt meg tette de tobb fáradságomba kerult ezt megkoszonni neki ,amit szinte ki kovetelt magának mert annyit emlegette,mintha én saját magam raktam volna rendet,és nem beszélve arrol hogy milyen leépitô volt az amikor tobbszor is hangoztatta hogy milyen rendetlenség volt.Akkor még 19-20 éves voltam és nem arra fokuszáltam a legjobban hogy élére legyenek rakva a ruhák,és a drága ujdonsult férjem sem ezt várta el tollem.

Mindennek meg van a saját ideje,20 év után már rend van a szekrényembe,és érdekes de most sem ettol vagyok boldogabb.

107. Yulcsy
2010. febr. 1. 10:04
Ne nyúljon bele, én sem nyúlkálok nála.Az más, ha megkérném rá, de engedély nélkül NE tegye.
106. levendula6 (válaszként erre: 105. - KékZsebElefánt)
2010. jan. 31. 22:02

:)

Ismerkedésnél megkérdezed, él-e a kedves mama?

105. KékZsebElefánt (válaszként erre: 101. - Levendula6)
2010. jan. 31. 21:03

Nyolcszor meggondolom majd,hogy olyanhoz menjek férjhez, aki révén tuti nem lesz anyósom.

Vagy legalábbis nem egy országban élünk majd..

...

..

:D

104. KékZsebElefánt (válaszként erre: 100. - Benvik)
2010. jan. 31. 21:02

Akkor havat kivánok...

Sokat!

De csak az Ő házuk tájára;)

103. KékZsebElefánt (válaszként erre: 99. - Era06)
2010. jan. 31. 21:00
Okos gondolat:D
2010. jan. 31. 16:58

Múltkor, amikor keresett valamit, mondta:

- Nem találtam meg, pedig minden szekrényt átnéztem!


Örültem..

2010. jan. 31. 16:54

Kint kell hagyni egy rakás vasalnivalót, hogy az összes ideje arra menjen el. :) Csak ne matricásat, mert tuti felolvasztja! :) És ne felejtsünk el vállfát is kirakni, különben az egész lakás tele lesz terítve ruhákkal. :)


Hála, én sokkal rendesebb vagyok Anyósnál, így nincs mit utánam pakolnia. De nekem van utána. :)

100. benvik (válaszként erre: 98. - KékZsebElefánt)
2010. jan. 31. 16:34
Nehéz. Parlagfűallergiája van. Nyáron itt a házunk mögött a szántóföld olyan, mintha azzal lenne beültetve. Mégsem tartja távol. Most ez a hó bőven elég, csak tartson ki egy darabig:-) De tavasztól roppant elfoglaltak leszünk hétvégén, ha a férjem nem dolgozik. Szombaton úgyis úszni járunk, csak a vasárnapokra kell kitalálni valamit. Hétközben meg kicsi fia dolgozik, akkor nem jöjjön:-)
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook