Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Volt már nálatok Gryllus Vilmos a Maszkabállal? fórum

Volt már nálatok Gryllus Vilmos a Maszkabállal? (beszélgetős fórum)


2011. okt. 16. 17:19
igen, király volt!!
7. 228bb89282 (válaszként erre: 6. - Klarika5)
2010. jan. 31. 09:16
Egyetértek! Én is reménykedtem, hogy a többi jelmezről is készül DVD, de akkor sajnálattal hallom, hogy nem fog. :( Azóta is kérdezte többször a kislányom: mikor megyünk legközelebb Maszkabálra? :)
6. klarika5 (válaszként erre: 5. - 228bb89282)
2010. jan. 30. 19:32

Én gyerek nélkül, szakmai érdeklődésből mentem el. Megdöbbentem, milyen jól és szépen , és főleg kedvvel énekelnek a gyerekek. Az iskolában meg utálják a kornyika órákat. Biztos nem utálnák, ha olyan tanár tanítaná őket, mint G.V.:))

Nagyon jó a Maszkabál DVD! Kérdeztem G.V.-t, mikor jön a következő, de azt mondta, nem lesz több. Pokoli drága, pedig ezzel aztán lehet örömet adni a gyerekeknek, ettől nem volna szabad sajnálni a pénzt.

2010. jan. 30. 17:26

Közben már megvolt a koncert, itt is egyszál maga üldögélt gitárral a kezében. A kislányom különben 3 éves, mi ismerjük ezeket a dalait, csak reménykedtem, hogy beöltözött "emberek" is lesznek, de tulképpen nagyon tetszett a gyerekeknek. Az én lányom végig énekelte és táncolta. :)


Különben én is ezt éreztem G.V-on, hogy néha zavarta, hogy ennyire rohangálnak a gyerekek és táncolnak, ahogy tudnak. De kellemes csalódás volt. :)

2010. jan. 30. 09:06
nálunk még nem, de nem hiszem, hogy meghívom:-)
2010. jan. 30. 08:41
Ja, és interaktív volt. Kommunikált a gyerekekkel, bevonta őket, felhívott egyeseket...tehát élvezik az erre érett gyerekek. Ha a kislányod ismeri a Maszkabál dalait, akkor no problem.:))
2010. jan. 30. 08:39
Mi csak egy olyan előadásán voltunk, ahol G.V. egy szál gitárral énekelte a dalait-nem csak a Maszkabálból. 45 percig tartott. Volt egy nézőtérnyi gyerek, végig énekeltek vele, úgy látszik ismerik a dalait:))Nem tudom mennyi idős a kislányod?Voltak picik is, 1-2 évesek. Azok nem bírták, láttam, a zenészt is zavarta, hogy az anyák ide-oda mászkáltak a totyogók után az előadás közben.
2010. jan. 30. 07:57
Jelmezek voltak vagy csak ő énekelt egyedül? Ma megyünk a kislányommal és nem igazán tudom, hogy mire számítsak, nem akarok neki csalódást okozni... Nagyon szereti a Maszkabál DVD-t és CD-t is, ezért kérdezem, mert ha csak leül mondjuk és énekel, nem biztos, hogy annyira be fog jönni neki.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook