Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ha lenne valami hüvelygyulladás, gomba, vagy bakteriális fertőzésem, azt észrevenném? fórum

Ha lenne valami hüvelygyulladás, gomba, vagy bakteriális fertőzésem, azt észrevenném? (tudásbázis kérdés)


21. Vigyorex6 (válaszként erre: 20. - Molyka)
2010. jan. 29. 23:09
Csak csak alakulgatnak majd a dolgok a kutyák közt :)))
20. Molyka (válaszként erre: 19. - Vigyorex6)
2010. jan. 29. 23:07
Morog egész nap, mint egy idegbeteg. A kicsi már túlnőtte, néha megkergeti Pite Chivast, de a harag még mindig ott van. Nagyon játékos, és annyira okos. :)
19. Vigyorex6 (válaszként erre: 18. - Molyka)
2010. jan. 29. 23:02

Drukkolok Neked!!! :))) Egészséges, szép és okos baba lesz!

Mizu a kutyussal?

Szerintem én is ilyen leszek terhesen! Vááá...

Már látom, hogy hasba fogom akasztani a családot meg a dokimat. :D

18. Molyka (válaszként erre: 17. - Vigyorex6)
2010. jan. 29. 22:57
Csak szülessen meg és... nem is tudom mit fogok csinálni, szerintem végig fogom sírni az egész napot. Egyrészt a boldogságtól, másrészt ki kell, hogy jöjjön a sok feszültség. Már ha addig nem kattanok be. :s
17. Vigyorex6 (válaszként erre: 16. - Molyka)
2010. jan. 29. 22:54
Sok esetben pont az öblítéssel vinnéd be a baktériumot!!! Ne aggód túl, nem tesz jót! mondom én a másik agyalós :))))
16. Molyka (válaszként erre: 15. - -!Maya!-)
2010. jan. 29. 22:50
Szerencsére jól ismer, tudja milyen hülye vagyok... az intim öblögetést nem tartom jónak, illetve nem olvastam arról, hogy kellne terhesség alatt használni, meg ő se javasolta...
15. -!Maya!- (válaszként erre: 14. - Molyka)
2010. jan. 29. 22:46

Kérd meg a dokidat, hogy vizsgáljon meg alaposan és ne csak ultrahanggal. Ha fogadott dokid, akkor azt kell tennie, amit szeretnél.

Igen sajna a fertőzéseket gyorsan össze lehet szedni hiába is vigyázunk.

14. Molyka (válaszként erre: 10. - -!Maya!-)
2010. jan. 29. 22:40

Ne engem még nem vizsgált meg kézzel az orvosom. Hüvelyi uh szokott lenni, azzal nézi a méhszájat, méhnyakat, lepényt és sima uh-val a babát. Múlt hónapban vett le kenetet, de azt egyik pillanatról a másikra el lehet kapni, nem?

Igaz, vigyázok, meg tiltás is van együttlét ügyben, tehát be elvileg nem kerülhet semmi, de tudjuk, hogy ez nem egyértelműen így működik.

2010. jan. 29. 22:39

Szia!

Én most voltam a múlt héten hüvelykenet vizsgálaton, mert aggasztott, hogy összeszedtem a kórházban valamit. Semmilyen tünetem nem volt. 19. hétben vagyok. Gombát nem, de vegyes baktériumflórát találtak. Kaptam rá kúpot. Ajánlom neked is ezt a vizsgálatot.

12. pemete (válaszként erre: 8. - Molyka)
2010. jan. 29. 22:39

Mindnek van valami tünete, ha más nem, akkor folyás, vagy a hüvelyváladék változik meg (más színű, állagú, szagú lesz).

Csak nyugi, nincs semmi gond, nem lesz semmi baja a babónak:)

11. Molyka
2010. jan. 29. 22:38
a zárt méhszáj megvéd ezektől a nyavajáktól?
2010. jan. 29. 22:38

Szia:)

Soha nem volt a terhességem előtt semmilyen gombám és gyulladásom, de most már kétszer is mondta a doki, hogy van. És mégsem éreztem semmit. Nem égett, nem csípett... Írt fel kúpot, meg tablettát. De várandósság alatt fogékonyabbak vagyunk az ilyenekre.

Rendszeres vizsgálat mellett időben kezelhetőek, emiatt ne aggódj.

9. Molyka (válaszként erre: 7. - 80ASIQ)
2010. jan. 29. 22:35
:)
8. Molyka (válaszként erre: 6. - 9925394c3b)
2010. jan. 29. 22:34
Hétfőn megyek, rákérdezek feltétlen, bár múltkor vett le kenetet... Csak attól félek, mi van ha nem jelentkezik tünet. Sok olyan nyavajám volt, aminek semmi tünete nem volt, mégis beteg voltam, amit csak labor igazolt.
7. 80ASIQ (válaszként erre: 2. - Molyka)
2010. jan. 29. 22:33

Viszketne, drága!

(Én csak elkaptam ilyet. Nekem mint férfinek kenőccsel kell kenegetni "oszt" elmúlik.)

2010. jan. 29. 22:32

észrevennéd szerintem tuti...

fáj,csip,viszket vmi tünete lenne...szerintem

2010. jan. 29. 22:31
Terhességnél nem tudom mi van. Ne képzelj be semmit ha nincs panaszod, viszont ha nagyon idegesít menj el a dokidhoz és kérdezz rá. Ne olvasgasd túl magad, mert sokszor riogatnak, persze akinél ez előfordul az nem játék.
4. Molyka (válaszként erre: 3. - Vigyorex6)
2010. jan. 29. 22:31
Szia :) De mindnek van tünete? Most ez az agyrémem éppen.
2010. jan. 29. 22:29
Általában égő, viszkető érzést tapasztal az ember. Kúpot, kenőcsöt szoktak felírni.
2010. jan. 29. 22:28
Soha nem volt efféle bajom, illetve nem tudok róla. 24 hetes pocakod vagyok, és olvastam, hogy felszálló fertőzés okozhat koraszülést. Igen, de ezt észrevenném? Nem szoktak a biztonság kedvéért valamit felírni ezekre az esetekre?
2010. jan. 29. 22:27
Ha lenne valami hüvelygyulladás, gomba, vagy bakteriális fertőzésem, azt észrevenném?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook