Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Aranyhal az óvodás kislányomnak fórum

Aranyhal az óvodás kislányomnak (beszélgetős fórum)


10. 73cdbfbb2c (válaszként erre: 9. - Minerva65)
2010. febr. 1. 12:45

Nem voltam soha hal,nem tudom átélni. De nem hiszem hogy külömbség lenne gömb vagy más formájú akváriumok között. Ha a környezete tiszta, a tápláléka biztosítva van, akkor jól érzi magát. Ha nem így lenne, már rég elpusztult volna.

A meghívást köszönöm....visszatérünk rá.:)

9. minerva65 (válaszként erre: 8. - 73cdbfbb2c)
2010. febr. 1. 06:03

Ha,te mondjuk, halacska lennél mit szólnál egy gömb akváriumhoz?

De, szívesen meghívlak benneteket tavasszal egy kávéra és meggyőződhetsz, róla hol is érzik jól magukat s játszhatsz is velük…

8. 73cdbfbb2c (válaszként erre: 7. - Minerva65)
2010. jan. 31. 19:51
Ki mondta neked hogy a hal társas lény? Én még ilyet nem hallottam és nem is olvastam sehol. Honnan tudod hogy egy hal akinek a környezete gondozva van és táplálva van egyedül rosszul érzi magát? Mondta?:)
7. minerva65 (válaszként erre: 6. - 73cdbfbb2c)
2010. jan. 30. 23:17

Hááát nem tudom….. te mit szólnál hozzá, ha ilyen körülmények között élnél?

Én imádom, a halakat nekem tavam van sok-sok aranyhallal…. ők nem szeretnének nálad élni!

2010. jan. 30. 17:13
Én is vettem a fiamnak amikor ilyen korú volt. Nagyon szerette. Ő etette, Ő gondoskodott róla, együtt tisztítottuk az akváriumot és mindíg Ő fogta ki a halat. Egy darab aranyhal volt egy gömbakváriumban. Én semmi kivetnivalót nem találok benne.
5. minerva65 (válaszként erre: 1. - Reguska1)
2010. jan. 30. 10:09

Szerintem foglaljátok le a picit ,hát az állat ...

Csak neked fog, nem kis munkát adni!

Ő még olyan picike hamar ráunna.

Szerintem adj a kezébe söprűt vagy por rongyot sokkal jobban élvezné!

4. reguska1 (válaszként erre: 3. - Bucóka20)
2010. jan. 30. 09:53
nem is rossz ötlet, még átbeszélem a párommal és a barátnőmmel köszi
2010. jan. 29. 17:55
Teknősre nem gondoltatok?Azzal többet lehetne foglalkozni és még az akváriumból is ki lehetne venni.:)
2010. jan. 29. 17:48

Szerintem meg lehetne venni. Nekem is van, igaz nem vagyok három éves, de van egy 4 éves kistesóm és nem csinál vele semmi rosszat!

Néha engedem, hogy ő etesse.

Ha van egy kis kedvence akit ápolgathat nevelgethet az sose baj...

De ez a te döntésed

2010. jan. 29. 17:43

Szerintetek vegyünk egy kis akváriumot és aranyhalat a 3 éves kislányunknak? Most kezdte külföldön nyelvtudás nélkül az óvódát, egész jól megy neki, de mikor haza jön tombol.... :( Szerintem az oviban próbál viselkedni és itthon tombolja ki magát. Soha nem volt ilyen. Nem erre szeretném megoldásként a halat, csak gondoltam lenne valaki akiről nap mint nap gondoskodhatna.... sajna más háziállat nem lehet mert albérletben lakunk....

Ez is csak úgy megoldható ha a barátnőmmel előtte egyeztetek, hogy mikor Magyarországra utazunk etetni fogja. Előtte kíváncsi vagyok a véleményetekre.... Férjem szerint nem jó ötlet, én szívem szerint vennék neki. Igazából kutyát vennék de azt sajna nem lehet ide..... :( Szeretne kistesót is, de mi a férjemmel nem.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook