Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mivel tudom eltüntetni hátul, a derekamon lévő zsírt? fórum

Mivel tudom eltüntetni hátul, a derekamon lévő zsírt? (tudásbázis kérdés)


12. szimba
2010. jan. 29. 15:53
twister és hoolahop :)
2010. jan. 29. 15:49

szia


Én a hastáncot ajánlom :)

10. mese (válaszként erre: 9. - 2b9a946b07)
2010. jan. 29. 15:09

eleinte, mivel az oldalra dőlés tud fárasztó is lenni,én úgy csináltam, hogy felváltva kétszer 25-öt, összesen mindkét oldalra ötvenet.

Eleinte szerintem bőven elég, ha napi egyszer csinálod, de lényeges, telejesen egyenes gerinccel, úgy van csak hatása.Egy hét után növelheted a gyakorlatok számát, és azt, hányszor végzed el egy nap.


Bevallom, én régen csináltam, de ha jól csinálod, és kicsiket dőlsz oldalra, akkor ha gyakorlat után megtapintod a derekadon az izmot, ameyik oldalon épp csináltad, lehet érezni, hogy közvetelen utánna kemény lesz!:):)

Az olyan jó érzés!Persze nem tart ez az érzés akkor sokáig, de ha rendszeresen csinálod, utánna már tartós keménységet érzel a derekad izomzatán!:):)

A törzsemelést is szerinetm ilyen gyakorisággal végezd.


Na tessék! Vizet prédikálok bort iszom!Én meg bezzeg olyan lusta vagyok, hogy legalább egy éve nem csináltam ezeket a gyakorlatokat...:(


De erőt veszek én is magamon:)

Sok sikert!:D

2010. jan. 29. 14:53
ó, köszi, megtalálta, törzsemeléseket írt ésazt a gyaksit, amit javsoltál. az oldalra dőlést.szeriinted milyen ismétléssel csináljam ezeket?
8. mese
2010. jan. 29. 14:51

a címe pontosan: "Hogyan tudnám a hátmaról eltünteni a hájat?"

Ez a fórumtéma címe


A felülkésekkel én is próbálkoztam, de nekem a gerincemet tette tönkre. Nyilván, nem szakszerűen csináltam,de ezt a gyakorlatot nehéz is jól elvégezni. Alapvetően azért nő meg ilyenkor a has körfogata, mert izmot épít, és nem égeti a zsírt.Legalábbis nem úgy, ahogy szeretnénk. Nekem ez a tapasztalatom...:(


Sok sikert a derék fomráláshoz, és szerintem olvas bele abba a fórumtémába, amit említettem! ott is hasonló poblémákkal küzködik a téma kiírója.


tökéletesen átérzem a problémád... Én is hurkás vagyok ott...:(((

7. 2b9a946b07 (válaszként erre: 5. - Mese)
2010. jan. 29. 14:48
lehet h béna vagyok, de nem találom az említett topicot
2010. jan. 29. 14:46

iszonyatosan megdöbbentem, mert egy hízott disznó is formásabb....nem volt ez nekem eddig gond, de most vhogy a télen igen megiperedtem.

mese, köszi a tippet, azt hiszem akkor ezt rendszeressé teszem. igazából van szobabicóm, meg stepperem is, csak hát minden nap kéne őket használni.

a felülésekkel meg csak növekedett a haskörfogatom.

5. mese (válaszként erre: 2. - 2b9a946b07)
2010. jan. 29. 14:45
meg indult a napokban egy erről szóló fórumtéma, ami valamiolyasmi, hogy " hogyan lehet eltünteni a felesleget a hátról? nem ez a szószerinti cím, de ez a téma benne. Ha beleolvasol, biztos találsz egy -két tanácsot erre a problémára.
4. mese (válaszként erre: 2. - 2b9a946b07)
2010. jan. 29. 14:43
tudom milyen érzés... sajnos én is így vagyok ezzel.A derekat úgy lehet karcsúbbá tenni, ami a csípőre is jó, ha kis terpeszben egyenes háttal állsz, egyik kezed a magasba, a másik melletted, és a felemelt kezeddel ellentétes oldalra elkezdesz dőlöngeni, majd ezt a másik oldalra is. Hogy a hátról hogyan lehet, az én is szeretném megtudni. Ez a módszer, viszont tuti darázserekat varázsol, ha mindennap csinálod legalább 50-szer mindkét oldalra:)
2010. jan. 29. 14:40
No kaja, rengeteg mozgás
2010. jan. 29. 14:38
csináltam hátulról egy képet és uuuuuhhhh.előről nem is látszik annyira. a bordák alatt meg van egy csík, ahol megtörik ez a zsírréteg...
2010. jan. 29. 14:37
Mivel tudom eltüntetni hátul, a derekamon lévő zsírt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook