Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Van itt valakinek személyes tapasztalata a nyilt örökbefogadással kapcsolatban? fórum

Van itt valakinek személyes tapasztalata a nyilt örökbefogadással kapcsolatban? (beszélgetős fórum)


2016. nov. 25. 11:51
Kérem írjon, mert felvenném a kapcsolatot várandós anyukával, aki nem szeretné / nem tudja a gyermeket vállalni, felnevelni és nyílt örökbefogadással örökbe adná nekünk a babát. Továbbiak személyesen. Köszönöm.
2014. nov. 25. 11:26
Valahol egy anyuka talán éppen olvasssa a soraimat, amiben leírom mennyire szerettünk volna kisbabát, de sajnos az élet úgy hozta, hogy nem lehet saját gyermekem. Az az anyuka pedig épp terhes és ő meg nem akarja a gyermeket felnevelni, de megölni sem akarja. Ha esetleg kilátástalan helyzetben lévő anyuka vagy és szeretnéd a kisbabádat örökbeadni írj rám és egy személyes találkozó keretén belül ismerkedj meg velem. A többi info privátba.
2014. okt. 18. 10:35
Olyan lányt keresünk, aki titkolja a terhességét és örökbefogadáson gondolkozik. Mi nekünk ugyanis nem lehet gyermekünk-pedig rég óta vágyunk rá-ezért is írok most ide hátha valaki olvassa a soraimat. Ha esetleg szeretnél megismerni minket írj privátba.
2010. jan. 29. 14:08
ja gratulálok az unokanövéredéknek ,és sok egészséget kivánok nekik.
2010. jan. 29. 14:08

sajnos nekem nincs már petevezetöm egy sem,tehát természeti csoda kizárva,de nem tudom elhinni hogy nincs semmi.

tüneteim vannak,pisilés,,a méhszájat nem tudom kitapintani mikor hüvelygolyózom,megnött a cicim udvara,cicimböl nyomásra elötejféle ürül szóval nem érzem.

de köszönöm leveled.

hasi szurka,mindjárt megjön érzés,8.napon olyan kis pecséteés majd semmi.

még tesztelnem kell.

de ez az örökbefogadás csak egyenlöre tájékozódás.

6. gyongyi0313 (válaszként erre: 1. - Zsanetta)
2010. jan. 29. 14:03

Szia! Friss tapasztalat, családon belül történt!!!

Az unokanővérem és férje is lombikprogramon ment keresztül. Ikrek lettek volna, 2008ban Anyák napjára volt kiírva a születésük. Sajnos az anyuka hasában meghaltak, meg kellet szülni a babákat neki. Egy évre az ikrekre, megfogant, lombik program nélkül, mindenféle segítség nélkül az Ők kis csodája Tibike. Ezúton is gratulálok Nekik. (Tegnap délután született meg.)

Kitartás! Én sem hittem, hogy van ilyen, de ezek után hinni tudok benne!

Sok sikert!!!

2010. jan. 29. 13:43
A nevelőszülők fórumon is lehet tájékozódni.
2010. jan. 29. 13:06
nahát zsupszi:)))
2010. jan. 29. 13:05
szia, gyere az örökbefogadás-örökbeadás fórumra, ott mindenrót megtudhatsz amit szeretnél:)
2010. jan. 29. 13:04

Szia! Igen.

Gyere az Örökbefogadás-örökbeadás c. fórumra. Vagyunk néhányan és mindig akad valaki aki éppen ráér megválaszolni a kérdéseket, elmeséli a tapasztalatait. Jó kis gárda gyűlt ott össze, hasznos infókat tudhatsz meg.

2010. jan. 29. 13:00

sziasztok


én párkapcsolatban élek,kisbabát szueretnénk,lombik programban veszünk részt,de sajnos ugy néz ki hogy nem jön a baba,ma teszteltem egy negativat,tüneteim vannsak holnap ismételek.

Nagyon el vagyok keseredve,és tudom ha nem fog jönni a baba akkor nincs más lehetöség csak az örökbefogadás.

tudom ez is hosszú folyamat.

ha újszülöttet szeretnénk akkor melyik a jobb a titkos vagy a nyilt?,

tapasztalatokat szeretnék!

egyenlöre csak tájékozódás céljából!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook