Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Vásároljunk együtt - de hogyan? fórum

Vásároljunk együtt - de hogyan? (beszélgetős fórum)


8. amaal1 (válaszként erre: 3. - Dtrr)
2010. jan. 29. 14:26
Egy ilyen ismerős nekem is jól jönne! Irigyellek ám!
7. amaal1 (válaszként erre: 2. - 8559ed0e1b)
2010. jan. 29. 14:25
Magyarországon egyelőre még nincs webáruháza az IKEA-nak, de a poén, hogy én még csak nem is Magyarországon élek. :-) Nálunk is, ha minden igaz, két éven belül megnyílik az áruházuk, de sajnos az sem nagy vigasz számomra, mert kb. ugyanannyi kilométerre lesz, mint a budaörsi IKEA.
6. dtrr
2010. jan. 29. 12:14
Bocsi. Akár oda is :)))
5. 8559ed0e1b (válaszként erre: 4. - Dtrr)
2010. jan. 29. 12:07
azt írtad:háthoz szállítás:)))
4. dtrr (válaszként erre: 2. - 8559ed0e1b)
2010. jan. 29. 12:06
Háthoz szállítás van, de nagyon drága
3. dtrr
2010. jan. 29. 12:05

Én is rajongok az ikeaért, de sajnos tőlünk is messze van. egy ismerősünk minden hónapban megy, ő szokott hozni ezt-azt.

Nemrég olvastam az IKEA honlapján, hogy be akarják vezetni, hogy online lehessen vásárolni. Jó lenne.

2010. jan. 29. 12:05

nincs az Ikeában on-line vásárlási lehetőség?

Azt tudom hogy házhoz szállítás van...

2010. jan. 29. 11:53

Sziasztok!


Indítottam egy szavazást is a témában. Az a helyzet, hogy nagyon messze lakom az IKEA-tól, de nagyon szeretek ott vásárolni. Évente három-négy alkalommal el tudok menni, de akkor olyan terjedelmes a listám, hogy sokszor lemarad valami, vagy éppen nincs raktáron. Apróságokról van szó, de szerintem éppen ezek azok a dolgok, amikben az IKEA nagyon jó. Arra gondoltam, hogy valami módon megszervezném, hogy a környékbeliekkel együtt tudjuk lebonyolítani a vásárlást, cserébe csak egy kis üzemanyagköltség hozzájárulást kérnék. Szerintetek kivitelezhető lenne ez valahogy? Hogy kezdjek neki?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook