Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » MicroStar borotva (hozzá epilátor) tapasztalatok - használtátok már? fórum

MicroStar borotva (hozzá epilátor) tapasztalatok - használtátok már? (tudásbázis kérdés)


2010. okt. 21. 12:02
Én vettem egyet.A borotvát magában nem jó használni, arra jó hogy előkészítse az arcot a borotválkozáshoz. Mióta használom legalább nem vágom meg magam. Ha valaki venni akar a borotva mellé vegyen valami eldobható borotvát mert csak akkor ér el teljesen sima arcot. A tweezert kedvesem használja arcon szemöldökön azt mondja nagyon jó.
2010. júl. 20. 20:33
kaptunk egy borotvát és egy epillálót.A borotva egy nulla! 3 óra kellene a férjemnek hogy leszedje a borostát nem vicc! az epiláló...no komment.Ha odadugod a szőrszálhoz egyenként akkor kiszedi magyarán mire végzel tudni fogod hány szálad volt pontosan... most próbáljuk valahogy vissza cserélni vagy valami megoldást találni mert ez durva!
7. fly_d (válaszként erre: 6. - Reanna)
2010. márc. 25. 13:18
Én nem vettem még meg, és azt hiszem nyár elejéig még spórolnom is kell rá...
2010. márc. 3. 20:44
Szia! Engem a borotva része érdekelne, mert nekem is van tweezem és tényleg semmit nem ér. Az olyan mint egy 1 késes epilátor, hát szőrt csak ritka esetben talál el. Csak unom a hagyományos borotvát, epilálni, gyantázni nem szeretek és érdekel valami más megoldás. Te megvetted már?
5. fly_d (válaszként erre: 4. - Reni79)
2010. febr. 23. 23:09
Rákerestem a wizzit-re, igen, valami hasonló kis gép a tweezer is. A tieddel mi volt a baj? Gyenge volt? (Én ezt gondolnám látatlanba esetleges hibalehetőségként.)
2010. febr. 18. 14:32
Én vettem anno 1 wizzit-et.Na egy kalap ... sem ért!
2010. febr. 18. 10:28
Valaki?
2010. jan. 29. 11:40
A barátnőm látta egy tv-reklámban ezt az epilátort+borotvát, ami kivételesen nekem is tetszik. Van róla valakinek tapasztalata? Mielőtt megvenném magunknak, szeretném mások véleményét is olvasni a termékekről.
2010. jan. 29. 11:36
MicroStar borotva (hozzá epilátor) tapasztalatok - használtátok már?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook