Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 100 kiló felettiek klubja fórum

100 kiló felettiek klubja (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 ... ❯❯
33528. ibolyka48
2010. okt. 10. 12:57

Sziasztok!

De jó hogy itt vagytok!!!!!

Argosz!!!! Te drága még a nyálam is csorog ennyi finomság hallatára!!!!!!!

Zsu! Ha nem is vigasz de így ha őszintén leírjuk mikor mit teszünk, eszünk akkor látjuk hogy másnak sem könnyebb. És nem utolsó sorban tudjuk buzdítani egymást.

Nem akarok nyafogni nagyon, de ma nagyon mély ponton vagyok. Az otthonom elvesztése ott lebeg a fejem felett. A tudat hogy amiért küszködtem és elveszhet, nagyon letaglóz mert tudom hogy mit kellett átéljek hogy ilyen otthonom legyen. Ami persze másnak nem a legszebb, és annyit kéne rajta dolgozni hogy ne omoljon rám, de az enyém. A magányt nehéz elviselnem, de van hogy jól bírom. Viszont itthon volt a fiam két hétig és éreztem hogy van mellettem valaki aki segít. Erős fájdalmaim vannak sokszor a gyógyszerekkel jóllakom. A tudat hogy még fogynom kéne mert minden orvos ezt fújja megőrjít mert egyszerűen nem megy 100 alá legfeljebb a napenergiával táplálkoznék. A kajára nagyon keveset költök mert nem is marad mire kifizetem a bankokat és a csekkeket, meg a gyógyszert és azok közül is ami inkább a fájdalom csillapító és a vízhajtó. A társkeresést feladtam mert kinek is kéne egy eladósodott és beteg nő. Nem is akarnám ráterhelni senkire a gondomat. Persze tudom hogy aki szeret elfogadna. De én nem akarok senkit kihasználni sem.

A munkahelyem romokban. A kirúgás veszélye fenyeget mindenkit és a jó csapatból egymást hátulról ledöfő emberek halmazává vált.

Per pill. nincs egy olyan pont az életemben amit boldognak mondhatnék.

Ráadásul küzdök, hogy ne az evéssel pótoljam minden érzelmi hiányomat. Szóval...tudom hogy nem könnyű senkinek, tudom hogy sokan vannak hasonló cipőben, tudom sokan vannak egyedül, sőt vannak akiknek még otthonuk sincs....tudom.

De félek....nagyon félek.

33527. argosz1967
2010. okt. 10. 10:39

Sziasztok Lányok!


Köszönöm szépen, hogy hiányoltatok.

Itt vagyok már és remélem itt is leszek köztetek sokáig.

A rendszerbe történt egy kis félre értés.

33526. c7a878c6b5 (válaszként erre: 33522. - Ibolyka48)
2010. okt. 10. 10:30
Ismerős érzés.... csináltam tegnap bablevest, nem sokkal jobb, mint a lángos, de jobb, és mégi a lángost eszem....Pedig tudom, hogy nem lenne szabad. 2 kiló visszajött az elmúlt pár nap zabálásaként:((Reggel lesz a hivatalos mérlegelés, össze kell kapnom magam, de gyorsan!
33525. c7a878c6b5 (válaszként erre: 33524. - Horakulum)
2010. okt. 10. 10:28
Sziasztok! Én megtaláltam:)) Itt van:))
33524. horakulum (válaszként erre: 33523. - Argosz1967)
2010. okt. 10. 09:49
argosz hova tűnt??? Hogyhogy már nem tagja a hoxának??? Mikor az imént írt... Nem éééértem. :)
33523. argosz1967
2010. okt. 10. 08:36

Szép jó reggelt Mindenkinek!


Amikor lehetne pihenni és aludni, mindig kipattan a szemem. Ez így történt ma reggel is. Bezzeg holnap fél óráig csörög 5 percenként a telefonom ébresztője, . Mire kikászálódok az ágyból. Akkor abba a pillanatban nagyon sokáig bírnék aludni.

Ti hogy vagytok a hétvégi pihenéssel? Persze a bűnözéseken és a kóstolgatásokon kívül?

Ma alig várom, hogy végig egyem az egész napot. Nagyon finom lesz a mai gésznapos menű.

Az ebédem : libamájjal töltött csirke comb, sajtos sült zöldségek.

uzsonna: sherry-meggyes zsírégető muffin

Vacsora: zsírégető rántott cirkemell feketeszezámos bundában, nagy adag light majonéz

Alig várom , hogy dél legyen. Addig fogom magam és megyek kivasalom a ruhákat

Majd jövök szép ébredést és napot mindenkinek!

33522. ibolyka48 (válaszként erre: 33521. - C7a878c6b5)
2010. okt. 9. 20:39

Én nem azt nézem..... én agatha krisztit nézem :-)))

Ja és most rosszalkodtam.....nasiztam is. De holnap nem fogok. Én nagyon ingadozom. Nem vagyok normális, mert csináltam finom salátát és nagyon finom grillezett csirkecicit erre nem bírom megállni a pogit amit a lányom sütött és itt hagyott belőle. Pedig már szét pukkadok. Tudjátok nagyon nehéz időket élek, mint sokan mások. És tudom hogy nem az evés a megoldás. Leállok ám, csak erőt kell gyűjtenem mert nem akarok tolószékbe kerülni. DE OLYAN NEHÉZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

33521. c7a878c6b5
2010. okt. 9. 19:33
Halihó! Van itt valaki?:)))Vagy mindenki a legújabb generációs tehetségkutató show-kat nézi?????
33520. Andi-cica (válaszként erre: 33518. - Horakulum)
2010. okt. 9. 17:36
Hát legalábbis azon vagyunk! Ha visszaolvasol picit akkor láthatod, hogy melyikünk hogyan! Ha van kérdésed, akkor nyugodtan... Szép napot!
33519. c7a878c6b5
2010. okt. 9. 17:08
Sziasztok! Kicsit elhavazódtam, most is csak beköszönök:)) Majd este jövök:)) És beszámolok:))
33518. horakulum (válaszként erre: 33517. - Andi-cica)
2010. okt. 9. 09:52

Hát ez tök jó lenne. :)


És akkor itt most mindenki tesz is azért, hogy 100 kg alatt legyen? Én jelenleg kb. majdnem csak a ráolvasásnál tartok.


:) :S


;)

33517. Andi-cica (válaszként erre: 33515. - Horakulum)
2010. okt. 9. 08:48

Szia Horakulum!


Hogyne! Üdv a Fórumon! :-) Azért vagyunk, hogy tertsuk egymásban az erőt és pár hónap múlva megnyitjuk a 100 kg alattiak fórumát! :-D

33516. Andi-cica (válaszként erre: 33513. - Barbantazia)
2010. okt. 9. 08:46

Szió!

Cáfolom, mióta bereggeltél fellendült a fórum! :-) Egy 3 napos konferencián voltam... ezért nem tudtam jönni! :-( Ahogy olvastam a fórumot, elég halott volt pár hónapig... szóval mi lendítettük fel megint! :-) Szép napot!

33515. horakulum
2010. okt. 8. 21:44

Sziasztok!


Csatlakozhatok a 112 kg-mal???? :)))

33514. ibolyka48 (válaszként erre: 33505. - Andi-cica)
2010. okt. 8. 20:59

Hali!


Ezt megerősítem! 3 felnőtt gyerkőcöm van. Csak annyit híztam mindegyikkel amennyi volt a súlyuk, habár engem még terhesen is fogyókúráztatott a doki mindíg be fektetett. A középső gyerekkel fogytam 7 kg-ot és nem akarta a doki sem elhinni. Igaz végig a 9 hónapig alul felül kijött minden és kiszáradással feküdtem bent. Én utána híztam meg, de én a gondjaim az evéssel akartam egyensúlyozni. Ha megnézitek a képeket látni fogjátok a különbséget. Én 140 kg voltam

Jelenleg örülnék a 100 alatti súlynak is de szinte lehetetlennek érzem :( most 105 és 107 kg között ingázom. De küszködöm a vízzel nagyon. Most voltam dokinál is de nyirokrendszeremmel van a gond. Így marad a vízhajtó. Reggel, este.

De ettől függetlenül élvezem hogy így nézek már ki. De a dokik nem. Csípőprotézist kéne kapjak, de fogynom kell még és térdprotézisre is várni kell míg lefogyok. A súlyom miatt kikoptam, úgy hogy csak drukkolok mindenkinek mert ez pokoli fájdalom és hátha még megússzátok.

A kisebbik lányom és a fiam is a kilóktól szenvednek és már fiatalon betegek. :(

Szóval Hajrá csak biztatni tudok mindenkit.

2010. okt. 7. 13:41

gyereke, mi történt itt?? mióta klubtag lettem eltűnt mindenki...

hol vagytok?

2010. okt. 6. 10:50

annyira jó esik az embernek a virtuális bíztatás. a jelek, mit küldtök, a figyelmesség.

még csak 1 napja vagyok hoxás, de nagyon örülök Nektek!

Köszönöm mindenkinek! És köszönet előre is a Páromnak, akivel most beszéltem telefonon és megígérte, hogy mindenben segíteni fog és többet nem nyaggat, h máris szüljek gyereket. elfogadja, h most, életemben először magammal fogok törődni!



addig nem adom fel, míg nem egy 7-es számjeggyel kezdődő darabbal látsz....

33511. Andi-cica (válaszként erre: 33510. - Barbantazia)
2010. okt. 6. 10:06
:-D
33510. barbantazia (válaszként erre: 33509. - Andi-cica)
2010. okt. 6. 09:59

persze, hogy összejön és nem sokára-ahhoz képest hogy mennyi ideig éltünk zsírbörtönben- csini kismamákként fogunk belépni vmi babázós blogra is és már maximum csak a büszkeségtől fogunk dagadni....

jajj én szentimentális...ezt meg is könnyeztem...

33509. Andi-cica (válaszként erre: 33508. - Barbantazia)
2010. okt. 6. 09:55
Egyébként egészségileg rendben vagyunk(a túlsúlyomat leszámítva :-D) Hormon szintek is rendben. Olvastam én is, hogy a petesejt csak 24 óráig életképes... hát az időzítés a fontos! Mi úgy állunk hozzá, hogy akkor fog jönni a babóca, amikor neki a legjobb lesz és ezt ha el tudja fogadni az ember, akkor nem görcsöl rá. Tudom kicsit "ezo" de nekünk ez így könnyebb. :-) El a negatív gondolatokkal! Nektek is összejön! :-)
33508. barbantazia (válaszként erre: 33507. - Andi-cica)
2010. okt. 6. 09:27

Hát ha nem mindig jó az időzítésetek úgy nehéz.. egyes orvosok szerint a ciklus alatt 1-2 órát, mások szerint- a spermák életképessége miatt-1-2 napot vagyunk fogamzóképesek.

ha nincs otthon jó időben, akkor nehéz lesz összehozni.

Egyébként voltatok már orvosnál? Hőmérőzöd magad? Normális a ciklus és peteérés is van?

Legnagyobb félelmem mióta az eszemet tudom, h nem fog összejönni a gyerek...de bizti nem csinál velem ilyet a Jóisten....

33507. Andi-cica (válaszként erre: 33506. - Barbantazia)
2010. okt. 6. 09:13

Szió Barbantazia!


A napi 30 perc bicó tök jó és nagyon hamar tovább is bírni fogod! Én 20 percekkel kezdtem a sífutógépen, mostmár lazán 1 óra is megy... :-) Lassan 1,5 éve próbálkozunk a babával, de az is hozzátartozik, hogy a férjem nagyon sokat utazik és ha pont akkor nincs itthon... :-) Szóval pozitívan állunk hozzá és remélhetőleg hamarosan jövök a jóhírrel! :-)

33506. barbantazia (válaszként erre: 33505. - Andi-cica)
2010. okt. 6. 09:05

Andi-cica!

Csak tényleg viccnek szántam a terhesen majd visszahízom a leadott kilókat dolgot.Meg is őrülnék, ha az bekövetkezne!

Mi még nem próbálkozunk élesben- a férjem nagy nagy bánatára, mert ő már nagyon szeretne babát-hanem előtte mindenképp fogyni szeretnék. És fogok is!

Én sem fogyózom amúgy...nekem ez az önsanyargatósdi sehogysem megy, vagy csak ideig-óráig. Az tény, h figyelek a csökkentett szénhidrátbevitelre, az adagok radikális lecsökkentésére,de próbálom életemben először tudatosan átreformálni az életem, és persze mozgok is, igaz még csak napi 30 perc szobabicón, de lesz ez jobb is...

Nektek mióta nem jön össze a baba?

33505. Andi-cica
2010. okt. 6. 08:48
Ja és még valami! Sokszor hallottam már, hogy akinek nagy túlsúlya volt és úgy esett teherbe, annak a terhesség alatti hormonváltozások jótékonyan hatottak és terhesen fogyott le! Szóval fel a fejjel! :-)
33504. Andi-cica (válaszként erre: 33501. - Barbantazia)
2010. okt. 6. 08:45

Szió!


Figyi! Nem szabad így hozzáállni, hogy terhesen majd úgyis visszajönnek a kilók... persze egy pár feljön, de ez az élet rendje! Mi is tervezzük a babát, de egyenlőre nem jön össze (betudható a túlsúlyomnak) De ha nem csak fogyókúrázol, hanem életmódot is váltassz, ami nélkül a tartós fogyás nem megoldható mellesleg, akkor szerintem nem kell félnünk, hogy jól meghízunk a terhesség alatt.... Amúgy meg én annyira örülnék a babának, hogy azt a pár plusz kilót se bánnám! De semmiesetre sem gondolom, hogy vagy baba vagy csinos leszek! Mindekettő megy! Csak kitartás és pozitív hozzáállás! Ja és ugye a terhesség alatt sem kell "kettő helyett enni"! :-)


Szép napot!

33503. Andi-cica (válaszként erre: 33496. - Argosz1967)
2010. okt. 6. 08:39

Szió!

Köszönöm! De még messze a vége! Én már 85-el simán ki lennék egyezve, de most a 100 alá a cél, aztán jöhet még! :-) Kicsi célok, elérés, sikerélmény! :-)

Sose leszek 60 kg-os, mert majd' 180 cm-rel és vastag csontozattal áldottak meg!


Augusztusban kezdtem komolyan a fogyókúrát, úgy hogy folyamatosan kevesebbet ettem, aztán szeptembertől tisztító kúra, fehérjeturmix és 600 Kcal! A fokozatosság nagyon fontos volt nekem! Mert ha hirtelen egyik napról a másikra 2000-ről mondjuk 600-ra csökkented a kalóriabevitelt, akkor tuti nem fog menni...


Szép napot!

33502. c7a878c6b5 (válaszként erre: 33501. - Barbantazia)
2010. okt. 5. 21:31
Meg lehet csinálni:)) Én a fiúkkal csak 2 kilót híztam, a nagyobbik fiam 3400 gr, a kisebbik 3050gr volt ebből:))))
33501. barbantazia (válaszként erre: 33500. - C7a878c6b5)
2010. okt. 5. 21:11

dettó...mármint ami a csinosságot illeti...aztán csúcsszupercsinin majd teherbe esek és lőttek az egésznek...

na jó ez még viccnek is rossz

33500. c7a878c6b5 (válaszként erre: 33499. - Barbantazia)
2010. okt. 5. 21:08
Én 116-tal kezdtem a terhességeimet, 3 volt. És ilyennek ismert meg a férjem.Aztán jöttek még azok a fránya kilók, aztán mentek, aztán jöttek, ahogy szokásos. Sajnos! De meguntam, változtatni akarok! egyszer az életben én is szeretnék csinos, vékony és jó nő lenni:)))
33499. barbantazia (válaszként erre: 33498. - C7a878c6b5)
2010. okt. 5. 21:04

Jajj én ezt úgy utálom. Miért hagytuk el ennyire magunkat???

én most még a teljes kétségbeesésnél tartok. Még babám sincs....

le kell mennie a kilóknak....

egy évet adok magamnak....

❮❮ ... 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook