Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 100 kiló felettiek klubja fórum

100 kiló felettiek klubja (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 ... ❯❯
33558. horakulum
2010. okt. 18. 12:52
Na, hát ha ilyen kajákról beszéltek, akkor nem fogok jönni ide olvasni. :)))))
33557. ibolyka48 (válaszként erre: 33556. - Argosz1967)
2010. okt. 18. 06:35

Igen! Nagyon finom volt.

És hát leginkább a kenyér illata varázsolt el ám, de az együttes hatása fantasztikus volt.

De nem jól aludtam, mert nehéz volt a gyomromnak :)

Úgy hogy nem sok ilyen kitérőt fogok tenni mert azért nem éri meg ennyire...:)

A másik, hogy nagyon fájnak a lábaim és muszáj lenne fogynom még mert nagyon félek attól hogy teljesen lerobbanok a lábammal. Szóval muszáj gondolkodni néha és nem az orrom után menni....néha nagyon elgyengülök.

33556. argosz1967 (válaszként erre: 33555. - Ibolyka48)
2010. okt. 17. 23:03

Szia!


Ne legyen bűntudatod, mert néha kell egy kis bűnözés.

A lónak is négy lába van mégis megbotlik.

De ugye nagyon finom volt és jól esett az a Zsíros kenyér?

EGÉSZSÉGEDRE!

Jó éjszakát és szép álmokat!

33555. ibolyka48
2010. okt. 17. 20:54

:-) Sziasztok!


Én mostanában nagyon jó kislány voltam, de MA ESTE NEM!!

Zsíros kenyeret ettem nem keveset és olyan friss volt a kenyér ráadásul már hetek óta nem ettem kenyeret és megkívántam a csípős almapaprikával...:( aztán tejet ittam és azt sem szoktam.... szóval nem vagyok büszke...de holnaptól jó leszek megint.

Szóval én Felsőpakonyon lakom, Pesten dolgozom. Alig várom a találkozót...:)

33554. c7a878c6b5 (válaszként erre: 33548. - Andi-cica)
2010. okt. 17. 17:05
Én Cegléd mellett lakom:)))
33553. c7a878c6b5 (válaszként erre: 33552. - Argosz1967)
2010. okt. 17. 17:04

Szia! NEm haradszom!:)) Én agyilag vagyok beteg, de ott nagyon:)))

NEm voltam beteg, csak lemerült:)

33552. argosz1967 (válaszként erre: 33549. - C7a878c6b5)
2010. okt. 17. 16:56

Szia!


Ne haragudj, hogy megkérdezem, de beteg voltál?

33551. argosz1967 (válaszként erre: 33548. - Andi-cica)
2010. okt. 17. 16:55

Szia Andi-cica!


Én Makói vagyok és Makón is dolzozom. Párszáz kilóméter van köztünk. De szerintem ez senkinek nem lenne akadály. Legalábbis nekem biztos nem.

Ti hogy vagytok?

A kilók olvadnak le rólatok?


Egy kicsit úgy látom, hogy ezen a héten mindenki jobban el van foglalva. Vagy annyira sportol, hogy nincs ideje a gép mellé ülni?!

Jó jó ez csak vicc volt.

További szép napot Neked és aki ezt olvassa.

33550. horakulum
2010. okt. 16. 21:40

Sziasztok!


A szolgáltató napokig nem szolgáltatott. netet. Ezért nem voltam oly hosszan, de megint itt vagyok és nyomonkövetem a fórumot. :)

33549. c7a878c6b5
2010. okt. 16. 17:16

sziasztok!

Kezdem visszanyerni az energiám:)) Bár ma sokat ettem( süötőtökpüré, pici krumpli, sütőtök rántva, lilakáposzta saláta, nyersen, nyers savanyúkáposzta)De mégsem annyit bűnöztem, mintha megettem volna fél kenyeret.....

33548. Andi-cica (válaszként erre: 33545. - Argosz1967)
2010. okt. 15. 12:27

Szió!


Hát a részletekbe még nem mentünk bele a találkozót illetően! Először szerintem a helyszínt döntsük el (legalább a várost) Én budapesti vagyok, de Gödöllőn dolgozom... Dobjuk fel a témát, hogy ki honnan jönne!


Szép napot!


Andi

33547. Andi-cica
2010. okt. 15. 12:08

Sziasztok!

Valamit mindenképpen meg kel osztanom veletek! Szerdán nekivágtunk Münchennek, kocsival. Hajnali 1 körül indultunk, mert még aznap vissza is kellett indulnunk. Az úton minden rendben volt, most azt nem fejtem ki miért mentünk, mert az mindegy is. A lényeg! Hazafelé 5-6 óra tájt, nagyon éhesek voltunk (napközben müzliszelet, alma, fehérjeturmix...) és bementünk egy vendéglőbe... Kiderült, hogy csülök nap van! Hát mit rendeltünk... sült csülköt, lilakáposztával... nyamm... és most jön a lényeg! Kihozták a csülköt, ropogósan, tökéletes volt és hatalmas. Kb fél évvel ezelőtt semmi gondot nem jelentett volna, hogy az egészet benyomjam... kb az 1/4-ét sikerült megennem és majdnem kipukkadtam! Mióta kontorolálom a mennyiségeket és számolom a kalóriákat, (én ezt hívom fejben fogyásnak, vagy egy részének legalábbis) azóta nem bírok mennyiségeket enni... nekem nagyon megdöbbentő volt, hogy bár nagyon éhes voltam, mégsem ment... a szervezetem is megtanulta, hogy mennyire van szüksége csak eddig nem figyeltem rá rendesen! Remélem nem baj, hogy ezt megosztottam Veletek, de úgy éreztem, hogy ezt mindenképpen! Olyan jó érzés volt keveset enni és azzal is jóllakni! (Nem hiszem el, hogy ezt én írtam! :-)


Szép napot mindenkinek!


Andi

33546. ibolyka48 (válaszként erre: 33545. - Argosz1967)
2010. okt. 15. 08:31

Szép jó reggelt mindenkinek!


:-)

33545. argosz1967
2010. okt. 15. 05:40

Sziasztok Lányok!


Szép jó reggelt mindenkinek!

Végre eljött a péntek a hét utólsó munkanapja.

Én már nagyon vártam.

Mikorra tervezitk a találkozót?

További szép napot Nektek. Még ma munka utána jöhet a pihenés, mint egy háziasszonynak.

33544. ibolyka48
2010. okt. 14. 22:05

Sziasztok!!!!!!


Én is Én is én is!!! Szeretnék veletek találkozni!

Én most megálltam mert 104 körül vagyok, van mikor több van mikor kevesebb.

-7 kg akkor is.

:-)))))

Tudom hogy sokan vannak hasonló cipőben, és köszi a biztatást mindenkinek!


Egyébként nem áll messze a pozitív gondolkodás tőlem! Csak tudjátok ellehet fáradni.

Tudom ,hogy magam választotta utat jártam és apukám mindíg azt mondta ki milyen rózsát szakít azt szagolja.....

DEEEEEEEEEEEEE

Én akkor is jót akartam, jól akartam csinálni.

Tűrtem és nyeltem, dolgoztam mint állat ezerrel és tönkre mentem. Most a félelmem abból fakad hogy nem bírom már a terheket.

Nap mint nap mosolyogni látnak mert ez vagyok kívülről és fel sem tételezik hogy nem bírom! Hát ez van! igyekszem ..........

33543. Andi-cica (válaszként erre: 33540. - Horakulum)
2010. okt. 14. 12:56
Dehogyisnem! Mindenki jöjjön! Ha már a túlsúly hozott össze minket, akkor nehogy a végén az válasszon el! Szép napot!
2010. okt. 14. 08:17
benne vagyok csajok!
33541. c7a878c6b5
2010. okt. 12. 19:54
Én pedig főzök:))))))) BT-ben alkotunk valamit a sikeres fogyózóknak:)
33540. horakulum
2010. okt. 12. 19:27

Hát, akkor nem jelenhetek meg azon a találkozón, mert szerintem sehol sem tartok...


De mosogatni elmegyek szívesen...ha ennétek is valamit. :)

33539. barbantazia (válaszként erre: 33537. - Andi-cica)
2010. okt. 12. 08:24

Andi-cica, congratulation!!!

Nagyon ügyi vagy, csak így tovább!

33538. c7a878c6b5 (válaszként erre: 33537. - Andi-cica)
2010. okt. 11. 16:51

De jóóóóó:))))

Nagyon örülök a sikerednek, nekem most jött vissza a leadott 5-ből 3:((( Hiába, ha nincs kitartás.....

33537. Andi-cica (válaszként erre: 33536. - Barbantazia)
2010. okt. 11. 15:30

Szió!


Hát szerintem szuper ötlet! Jó volna egy fórumos tali...


Én már -8 kg-nál tartok! És csak most kezdek belejönni! :-) Muszály volt elmennem ruhákat venni, mert leestek rólam a gatyáim... :-D


Szép napot! Kitartást mindenkinek!

33536. barbantazia (válaszként erre: 33516. - Andi-cica)
2010. okt. 11. 13:48

na ennek igazán örülök, már kicsit megijedtem.

Apropó, mi újság Fórumosok? Hogy vagytok, hogy megy a fogyás? Remélem szépen- lassan mindannyian belépünk egy 100 kiló alattiak klubjába....

:-)

csak pozitívan....

amúgy kitaláltam valamit....ha mindannyian elérjük az álomsúlyt nem szervezünk egy fórumos találkát? vagy netán ha lemaradtam volna, volt már fórumos találkozótok?

kicsit olyan ez, mintha család lennénk...

legalábbis számomra...

:-) na puszi, Testvéreim

33535. Andi-cica (válaszként erre: 33528. - Ibolyka48)
2010. okt. 11. 12:46

Kedves Ibolyka!


Én is csak csatlakozni tudok azokhoz, akik már korábban szóltak! Kitartást és mindig csak pozitívan! Ha mindig csak a jóra próbálunk gondolni, akkor hidd el, hogy időről időre bevonzzuk ezeket a jó dolgokat! De sajnos a rosszakkal, a félelmeinkkel is ez történik... egész egyszerűen nem szabad gondolni rájuk. Tudom nehéz, korábban én is sokszor rémeket láttam, de megtanulható a pozitív gondolkodás! Saját bőrömön tapasztalom. Erre lehet, hogy valaki azt mondja, hogy csak ezo baromság, de nem az! Amint elkezdünk figyelni ezekre a dolgokra, csodákat tapasztalhatunk! Nem eget rengetőeket, csak a saját kis csodáinkat! Szóval veled vagyunk és próbálj meg pozitívan gondolni a dolgokra! Szép napot!


Andi

33534. barbantazia (válaszként erre: 33528. - Ibolyka48)
2010. okt. 11. 08:43

Szia Ibolya!

Tudom, hogy sovány vigasz, de lélekben Veled vagyunk!

33533. ibolyka48
2010. okt. 10. 23:21

Pusz mindenkinek aranyosak vagytok.

Tudom, hogy úrrá kell lennem a dolgokon. Belőlem a fáradtság szól. Tudom hogy a saját döntéseim következményét kell viselnem. De fiatal házas korom óta mindenki....de tényleg mindenki azt mondta, hogy Ibi te erős vagy, bírnod kell.

Azt is tudom hogy lesz valahogy mindig. De elfáradtam.

Elnézést kérek a nyafogásomért, ígérem befejezem ám nem akarok az agyatokra menni. Valahogy majd csak alakul. Tudom.

Köszi hogy elmondhattam.

33532. c7a878c6b5 (válaszként erre: 33530. - Ibolyka48)
2010. okt. 10. 21:10

szia Ibolya!

Átérzem, hogy most min mész keresztül, de fel a fejjel! Nekem is nagyon sok problémám van, de úrrá kell lennem rajta, csak így tudok megszabadulni a kilóimtól is.

33531. argosz1967 (válaszként erre: 33528. - Ibolyka48)
2010. okt. 10. 20:43

Szia Ibolyka!


Most nem sok időm van, mert reggel korán kelek, de nem bírtam ki, hogy ne írjak Neked. Fel a fejjel!

Ne légy ennyire elcsüggedve! Csak pozitívan!

Holnap jövök. Remélem addigra a kedved is más lessz.

Az ebéd az valami fantasztikus volt. Még csak most jön a vacsi.

Vigyázz nagyon az egészségre, mert az mindennél többet ér!

Holnap jövök.

33530. ibolyka48 (válaszként erre: 33529. - Horakulum)
2010. okt. 10. 14:23

:) Nagyon köszönöm aranyos vagy.

Tudod mikor itthon volt akkor látta hallotta ahogy vagyok. Sokszor ki sem kellett mondanom. Amikor vissza utazott megölelt és mondta hogy én vagyok a legfontosabb a számára. De tudom, hogy nem megy vissza nincs még annyi esélyünk sem mintha itthon marad. Azt is tudom hogy vannak akik mindenünket elveszítették a katasztrófában és szinte jogom sincs elkeseredni mert hiszen még itt lakom...de ezek a félelmek nagyon rámnehezednek

33529. horakulum (válaszként erre: 33528. - Ibolyka48)
2010. okt. 10. 14:05

Drága Ibolya!


Hát hogyan segíthetnék... :S


Az egészséged az első és legfontosabb. Nem tudom,mi a teljes történet, hogy hogyan "jutottál" ide és honnan, de biztos, hogy nem tart örökké ez a rossz állapot. Arra gondolni, hogy ez még rosszabb is lehet, nem szabad. Mert elveszthetünk mindenünket, de hiszem, hogy Neked lesz erőd felállni. Itt egy dolog a fontos most, az egészséged megőrzése, mert abból nincsen másik!!!!! Egyetlen egy másik sincsen. Házból van. Lakásból is van. Adósságból is lesz még biztosan, de egészségből, csak egy. Gondolj arra most, hogy vigyáznod kell magadra, csak a létfontosságú gyógyszereket szedd szerintem - nem is biztos, hogy a sok gyógyszer segít tudod te is - ha kell, akkor inkább kapj be egy nyugtatót, hogy tudj pihenni, de ha összeomlasz és megbetegedsz, akkor nem lesz könnyű sm bíznod, sem hinned, sem felépülnöd.


Tudom, én könnyen beszélek, mert nem vagyok egyedül, támogató család vesz körül. DE! Átérzem a helyzetedet, és tudom - ne haragudj rám ezért, nem vagyok én látó vagy ilyesmi :) - de hiszem, ÉRZE, hogy ki fogsz jönni ebből a helyzetből. Lehet nem most lesz, lehet évek kellenek hozzá, de sikerülni fog. Lehet teljesen megváltozik majd minden körülötted.


Én hiszek benne, hogy nincsenek véletlenek, főleg akkor nem, ha vannak választási utak az életben, amiken haladunk. SOkszor persze, nincsen választásunk! Lehet így vesz majd egy jobb irányt az életed. De ne gondold azt, hogy mindig ebben a helyzetben maradsz. Lehet, megélsz majd még egy ennél is nagyobb mélypontot, és majd akkor, onnan kezdesz majd igazán felállni.


Tudod, egy dolog állandó, a VÁLTOZÁS! :)


Az étel? Azért ne ostorozd magad. Főzz magadnak finomakat, de próbáld meg egészségesebben. A kelkáposzta főzeléket ne finom liszttel habard, hanem t.k.-vel. És edd meg jóízűen. A virslit süsd meg 2 tojással, és edd meg jóízűen.


Ha szalonnára jut csak, az sem baj, edd meg túrós tésztaként, de ne vacsorára. Tudom, könnyű beszélni, meg papolni, hisz ilyen terhek az én vállamat nem nyomják, mégsem fogyok, mégsem "teske érdemben magamért".


De nem vagyunk egyformák, Neked ettől még sikerülhet!!! :)))


Kitartás, lesz még jobb, csak most nehéz. És nyugodtan elmondhatnád a fiadnak, hogy hogyan érzel, hogy egyedül szenvedsz és mennyire sokat jelent neked,ha meglátogat, ott van Veled. Hidd el, értékelni fogja, örülni fog neki, én is örülnék, ha ezzel segítenék az anyukámnak, szüleimnek, még ha mással nem is tudnék.


Erre gondolj, és ne legyen az, ami sok családban, hogy nem beszéltek egymással, mert kímélni akarod. Felnőtt ember gondolom...És közben ő meg arra gondol, hogy nem beszél róla Veled, mert kímélni akar...


A legeslegjobbakat kívánom Neked!


Szeretettel

❮❮ ... 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook