Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Tudna valaki jó gyermekpszichológust ajánlani Békés megyében, aki akár 2 éves gyerekkel is foglalkozik? fórum

Tudna valaki jó gyermekpszichológust ajánlani Békés megyében, aki akár 2 éves gyerekkel is foglalkozik? (tudásbázis kérdés)


19. tarkabarka55 (válaszként erre: 18. - Kathlee)
2012. júl. 2. 11:34

Szia!

Megírnád priviben, hogy ez melyik bölcsi volt? Egyébként Gácsér doktornőről mi is csak jót hallottunk. Megoldódott azóta az ügy már biztosan....

18. kathlee (válaszként erre: 17. - M_Marcsa)
2010. jan. 30. 13:04
Én semm vinném hozzá! Olvass végig...
2010. jan. 30. 12:51

Pszichiáéterhez nem vinnék gyereket ez az ügy miatt.

Esetleg pszichológushoz.

2010. jan. 30. 12:09

Köszönöm szépen a hozzászólásokat!

Most lebetegedett a kislányom, így nem megy bölcsibe. Ha ismét megyünk és ugyan azokat a jeleket látom majd rajta, mint a héten, akkor felkeresünk egy szakembert.

Lehet, hogy igaza lesz a gondozónőknek és a lappangó betegség miatt volt olyan nyafka a bölcsiben???? Bárcsak így lenne!!!

2010. jan. 29. 06:53
hogy mik vannak....:(
2010. jan. 29. 02:34

Gácser főorvosnő tökéletes.És igen,a szülővel együt fogja a gyereket "vizsgálni".A kétéves gyerekből is sokmindent ki fog szedni úgy,hogy aki laikus,észre sem veszi.

Vagy tudom még ajánlani Takács Timit.

Hívdda a kórházat,és a gyerek pszichiáriát.Ott keresd valamelyiküket és elmondod a problémád,biztosan segíteni fognak!

A "jóindulatú" embereket meg észre se vedd.

2010. jan. 28. 21:33
Rokszin Mónika. Fiatal, lelkes, én hozzá fordulnék.
12. kathlee (válaszként erre: 10. - Genlips)
2010. jan. 28. 21:27
Oké, nem téma! Köszi
11. kathlee (válaszként erre: 8. - C1e9612cd3)
2010. jan. 28. 21:26
Köszönöm a segítséget, mindenképpen felkeresem vmelyiket!
10. genlips (válaszként erre: 5. - Kathlee)
2010. jan. 28. 18:08
hát sorry, leírtam, ami hirtelen eszembe jutott, de semmiképpen sem ítélkezés volt rólad, rólatok. mielőbbi rendeződést a kicsinek
2010. jan. 28. 17:47
Ja, a főorvosnő Dr Gácser Magdolna. Sztem szívesen fog segíteni neked.
8. c1e9612cd3 (válaszként erre: 7. - Kathlee)
2010. jan. 28. 17:39
Gondolom tudod, hol van Gyulán a főiskola. Dolgozik ott egy pszichológus, mint tanár, aki annó az iskolaérettséget is elbírálta az ovisoknál. Rozsnyai Katalinnak hívják. Vagy keresd meg őt, és kérd a tanácsát, vagy kérd meg, h ajánljon vkit. Vagy a gyermekpszichiátrián is vannak nagyon jó szakemberek. Mellesleg ott az osztályvezető főorvosnő is nagyon emberi, biztos tud segíteni, hogy mi merre.
7. kathlee (válaszként erre: 6. - C1e9612cd3)
2010. jan. 28. 17:29

Igazad van és bocsánatot kérek! Csak annyira ledöbbentem a másik hozzászóláson, hogy nem is gondolkoztam hírtelen!


Hétfő este a 2 éves lányom, azt mondta, hogy az egyik gondozó megütötte a bölcsiben az arcát, magyarán felpofozta. Először nem tudtuk, hogy mi lehet a dolog mögött, hisz mégis csak egy két éves gyerekről beszélünk... (Megyjegyzem, kissebb beszédhibától eltekintve tökéletesen, mondatoban beszél...) De következő reggel már nem úgy viselkedett a bölcsiben, mit, ahogy szokott, nem akart elengedni, sírt utának. Ez rá abszolút nem jellemző! Azóta minden reggel ugyan ez zajlik.

Valami történt, csak nem tudjuk, hogy mi és a gondozók sem mondanak semmit. Szeretnénk ezzel kapcsolatban beszélni egy pszichológu,ssal.

2010. jan. 28. 17:23
én nem támadtalak, kérdeztem, hogy miért akarsz pszichológushoz vinni egy 2 évest. És mivel benne dolgozok (van gyerekpszichológus kolleganőm), leírtam, hogy mi a menete. Ezzel mi a baj?
2010. jan. 28. 17:19
Köszönöm szépen a "kedves" válaszokat! Annyira imádom az ilyen embereket, akik úgy ítélkeznek, hogy nem tudják miről is van szó!
2010. jan. 28. 17:15
14 év alatti gyerekkel, amúgy se foglalkozhat pszichológus csak akkor, ha a szülő is jelen van. Tehát, a szülő is foglalkoztatva van...
2010. jan. 28. 17:11
1es jó kérdés. szerintem a gyermekpszichológus azt válaszolná, hogy inkább nektek, szülőknek kellene pszichológushoz menni. és ez most nem vicc. nem lehet, hogy nálatok lenne a megoldáshoz a kulcs?
2010. jan. 28. 17:06
miért akarsz egy 2 évest pszichológushoz vinni?
2010. jan. 28. 17:04
Tudna vki jó gyermekpszichológust ajánlani Békés megyében, aki akár 2 éves gyerekkel is foglalkozik?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook