Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Bélyeggyűjtemény értékesítése. Hol, kinél tudnék tájékozódni, mennyit érhetnek pontosan? fórum

Bélyeggyűjtemény értékesítése. Hol, kinél tudnék tájékozódni, mennyit érhetnek pontosan? (tudásbázis kérdés)

2010. jún. 28. 19:19

Szia

Gyakorlatilag névértéken veszik meg.

Nagyon sok van belőle a piacon.........

Kb mintha felragasztanád a boritékra.

Várj az eladással kb 100-150 évet.

:-)

2010. febr. 10. 22:05
Budapesten az Oktogonnál az IBUSZ Irodától néhány háznyira volt egy bélyegszaküzlet (filatélia). Több szakembert is meg kell kérdezni, több szem, többet lát és persze igyekszik a maga hasznát is megkeresni! Szóval nem szabad elkótya-vetyélni.
2010. jan. 28. 17:03
irtam uzenetet.L.
2010. jan. 28. 16:08

Sziasztok!


Van egy bélyeggyűjteményem, és tervezem, hogy eladom. A bélyegek kb. 1960 és 1980 közöttiek. A kérdésem:


1. Körülbelül mennyit érhetnek (nagyságrendileg) az ilyen korű bélyegek? (Darabra értve, mivel nem tudom, hány darabos a gyűjtemény, még nem számoltam meg.)


2. Hol, kinél tudnék tájékozódni, mennyit érhetnek pontosan? Egyáltalán (ismétlem: egyáltalán nem értek a bélyegekhez) nem értek a bélyegekhez, ezért lenne szükségem segítségre.

2010. jan. 28. 16:07
Bélyeggyűjtemény értékesítése

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook