Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mivel szoktátok kimosni a szemüvegtisztító rongyocskát, ha már nagyon szöszmötös? fórum

Mivel szoktátok kimosni a szemüvegtisztító rongyocskát, ha már nagyon szöszmötös? (tudásbázis kérdés)


2010. febr. 2. 04:52
köszi :)
7. xti_ (válaszként erre: 6. - Szeptember99)
2010. febr. 1. 21:58
más szappannal még nem próbáltam. esetleg valami nagyon egyszerű szappan is jó lehet, amiben nincs testápoló, meg hasonlók.
2010. febr. 1. 10:06
köszi...mosószappannal kell vagy bármelyik szappan jó?
5. xti_ (válaszként erre: 3. - Fdóri)
2010. jan. 28. 18:03

elméletileg nem csak a port taszítja, hanem minden szennyeződést. ez az utasítás a tisztító kendőn volt.

de ezt alkalmazom az összes ilyen jellegű, takarításhoz használt kendőmre, tényleg bevált. a mosószappan még bio is, és kíméli a szövetet, ami így puhább lesz, hatékonyabb és tovább tart.

2010. jan. 28. 15:12
Én évente cserélem,az optikus mondta.
2010. jan. 28. 15:00
Én simán bedobom a mosógépbe. Szerintem nem a port kell törölgetni a szemüvegről. Nekem állandóan ujjlenyomatos, azt takarítom vele.
2. xti_
2010. jan. 28. 12:12
csakis mosószappannal. ha bármilyen modern tisztítószerrel mosod, attól portaszítóvá válik, és elveszíti a lényegét, a tisztító hatást. ugyanez vonatkozik az öblítőkre is.
2010. jan. 28. 11:32
Mivel szoktátok kimosni a szemüvegtisztító rongyocskát, ha már nagyon szöszmötös?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook