Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Vermox tablettát hogyan kell szedni? fórum

Vermox tablettát hogyan kell szedni? (tudásbázis kérdés)


2010. jan. 29. 09:28
Akkor megpróbálom itt.
2010. jan. 29. 09:27
2010. jan. 28. 20:27
Kösz a válaszokat az üzit nem tudom megnyitni,kiírja ,hogy kész de nagy semmi!DE az 1 szem már rémlik!
7. SF
2010. jan. 28. 20:08
1 szem, majd 1 hét múlva még egy szem. Nekünk így kellett szedni valamikor, amikor még voltak gyerekeim.:-)
2010. jan. 28. 20:08

Nálunk is szoktak felírni ilyen tablettát, de azt teljes antihelmintens terápiával adják. Nálunk sosem szoktak csak Vermoxot adni.


Igazából a ha csak Vermoxot írt fel az orvos, akkor jobb lett volna figyelned, mert a tünetek erősségétől függöen kell alkalmazni.

2010. jan. 28. 19:31

Mi régen kaptuk, de már nem igazán emlékszem, az adagolásra. Kezdésnek egy tabletta volt, de az ismételt kezelésre( hogy mennyi idő múlva kell a következő adag) már nem emlékszem.

Két oldalon találtam adagolást. Nézd meg őket. Elküldöm priviben.

2010. jan. 28. 18:11
Van tünet,véreredménye szerint "lehetséges" a dolog,ill. a bugyiját igazgatja,begyullad a puncija...Enyhe tünetek,de a doki szerint nem árt,mivel oviba jár ,ujját szopja.stb.
2010. jan. 28. 11:24

Csak "megelőzés" céljából kell szedni?

Vagy van valami tünet?

2010. jan. 28. 10:05
A minap írt ki kislányomnak (3 éves)a gyerekorvos Vermox tabletát,de elfelejtettem a nagy kavarodásban a bevételi intelmeket.Otthon gondolkodtam,hogy mi is a teendő,még a gyógyszerész se mondott semmit.Na igen,ha 2 gyerek egyszerre beszél minden szó elfelejtődik!Kérek egy kis segítséget,aki már használta ezt a szert!Köszi!
2010. jan. 28. 10:02
Vermox tablettát hogyan kel szedni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook