Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Eltűnt egy kislány! Segítsetek!!! fórum

Eltűnt egy kislány! Segítsetek!!! (beszélgetős fórum)


1 2
48. Tamianyu (válaszként erre: 47. - Af4c41efc6)
2010. ápr. 22. 08:56

Azért,mert valószínű tényleg kamu.Egyesek ilyen morbid módon szórakoznak,hogy elindítanak ilyen körleveleket,vagy ennél sokkal gusztustalanabbakat(pl:beteg gyerekeknek gyűjtögetés,ami sosem kerül hozzájuk).

Egyébként egyik hsz-ban utaltál az apára.Talán Ő vitte el a gyereket?Mert akkor semmit nem lehet tenni,akkor a bíróság dönt,már ha igaz a sztori.

2010. ápr. 22. 08:47
Nem fogom fel ésszel, hogy fordulhat elő ilyesmi. És miért nem látjuk már perceken belül, hogy ki az aki eltűnt, kit kell keresni? Miért nem mutatják óránként a tv-ben , miért nincsenek kiplakátolva az egész országban. Szerintem ez csak emberség és akarat kérdése. Valószínüleg akik segíthetnének, bele sem gondolnak, hogy bármelyikünkkel,- velük is- előfordulhat.
2010. ápr. 19. 09:46
Hol láttad utoljára?A környéken kerested?
45. omaley
2010. márc. 13. 19:01
Sajnos ez nem spam. A történet igaz. A kislányokat 2009 októbere óta nem látta az anyjuk, semmi nyom nem maradt utánuk, az apjuk egyszerűen felszívódott velük. És ezek a rohadt rendőrök nem csinálnak semmit! Ez MAGYARORSZÁG! Itt mindent meg lehet tenni.
2010. febr. 9. 16:32

Ahol mi lakunk, mindenki ismer mindenkit, de az oviból csak a szülő kérésére engedik el a gyerekeket mással. A húgomnak sem adták oda a fiamat mikor ovis volt, pedig ugyanaz volt az óvónőnk gyerekkorunkban, aki az én gyermekeimnek.


Én nem hiszek az ilyen mail-eknek.

43. piroska103 (válaszként erre: 41. - Bf3f2dc3a8)
2010. febr. 9. 12:16
Ráadásul az embert annyira felzaklatja egy ilyen levél! Én egy órán keresztül kerestem, hogy utánajárjak ennek a dolognak. És közben rémálmaid vannak, hogy a gyerekeddel nehogy megtörténjen, jaj, csak a gyerekednek nehogy baja essen! Az, aki ilyen levelet elindít, szégyellje magát, hogy ennyi embert felzaklat! Utálom ezt!
42. piroska103 (válaszként erre: 11. - Bocianya)
2010. febr. 9. 12:12

Sziasztok!

Találtam a hvg oldalán egy cikket, ők kinyomozták, mi van ezzel a levéllel. Itt a link:


[link]


Tehát a kislány él és nincs semmi baja, remélhetőleg!

Piroska

2010. febr. 8. 11:20
Én is most kaptam. Gusztustalan, hogy már ebből is hoax-ot gyártanak. Kizárt, hogy csak úgy elengedték. Sem az oviból, sem az iskolából nem engedik el a gyerekeimet. Igen, a suliból sem. Le kellett adni egy listát, hogy ki viheti el a srácokat, kik azok a gyerekek, akiért biztos, hogy megy valaki, ki mehetnek haza egyedül. Még akkor sem szivesen adják ki, ha véletlenül nem érek oda, és betelefonálok, hogy ez és ez, így néz ki, ő fogja elhozni őket.
40. 7448dbc8a0 (válaszként erre: 9. - 77dcc060d6)
2010. febr. 7. 21:38
szerintem is az. ha mégsem,akkor felelőtlenség az ovónők részéről... szerintem
2010. febr. 2. 04:14
Nem tudom. Nem voltam ott, én csak a kapott levél tartalmát írtam le. Ha kell valakinek, megadom az elérhetőséget, ahonnan ezt az információt kaptam, én már nem szeretnék foglalkozni ezzel. A rendőrségi hírekben november 14-től nem találtamilyen hírt( állítólag ekkor történt az elrablás), de az is igaz, hogy a rendőrség nem mindent köt az orrunkra( nem akar pánikkeltést, vagy hátráltatná a nyomozást a nyilvánosságra kerülés)
38. frutty (válaszként erre: 1. - Af4c41efc6)
2010. jan. 31. 18:15

ilyen levelet én is kaptam.

egybizonyos oldalról.

lehet,hogy csak kamú,tv.ben nem monták--

37. af4c41efc6 (válaszként erre: 34. - Tothmela)
2010. jan. 31. 18:10
Hogy lehet, hogy nem mutatták már az nap a tévében, minden órában? Itt csak úgy el lehet tűnni? Nincs senki, akinek ez lenne a dolga? A szülők teljesen magukra lettek hagyva? És a mai napig, nem tudunk semmit. Hogyan akarják megtalálni az elkövetőket, ha nem verik nagy dobra az egészet? Ez tényleg előfordulhat bármelyikünkkel?
2010. jan. 30. 14:12
Nem írta hogyan bántalmazták. Sejtem, de inkább nem akarom tudni, nem is kérdeztem rá konkrétan. Az én lányom idén megy oviba. Tuti beszélek az óvónőkkel, hogy ilyesmi véletlenül se fordulhasson elő. Én még egy legyet is inkább kitessékelek, mint, hogy lecsapom, de az ilyen embernek nem nevezhető állatokat a far..knál fogva lógatnám fel.
35. adfa0d8bdb (válaszként erre: 34. - Tothmela)
2010. jan. 30. 11:20

Jézusom! Ez valóban megtörtént? Istenem! Az én lányom is 4 éves... Mit éreztehtnek a szülei?

Hogy halt meg??? És az óvónő(k)???

Pedig annyira bájos kislány volt a kép alapján! :,(

2010. jan. 30. 09:33
Én is utánaérdeklődtem. Találtam is egy elérhetőséget. Tegnap jött a válasz: a pici lány meghalt. Nagyon felzaklatott az eset. Mélyen felháborít, hogy egy gyermeket csak úgy ki lehet hozni akárkinek az óvodából. A tetteseket még keresik, remélem ők sokkal többet fognak szenvedni.
2010. jan. 29. 10:09
Sajnos vagy hála Istennek nem jött semmiféle válasz. Ezek szerint senki sem tudta elérni az eredeti feladót. Így nagy a valószínűsége, hogy nem igaz az egész. A képet leveszem.
2010. jan. 28. 17:00

Néztem a képet, nagyon helyes kislány!

Szomorú, ha ez igaz! :(

2010. jan. 28. 16:57

Ez tényleg elég furcsa sztori! Nálunk sem adják ki akárkinek a gyereket!

Ha a szülőn kívül előreláthatólag más megy a gyerekért, előre jelezni kell!

2010. jan. 28. 16:38
Írtam annak, aki küldte a levelet, hogy próbáljon konkrétumokat megtudni. Ha nem ír vissza, akkor ő sem találta az eredeti levélírót és tényleg kamu az egész. 1 napot várok és törlöm a fényképet, a fórumot pedig tárgytalannak vesszük.
29. c75565e593 (válaszként erre: 4. - Pumukli75)
2010. jan. 28. 13:05
Ránézésre kacsa!
2010. jan. 28. 12:38
Mondjuk akárkinek is a kislánya szép és bájos kis csaj:-))))))
2010. jan. 28. 11:28
Szerintem is furcsa, hogy nincsenek adatok, melyik óvodából tűnt el, hol laknak, telefonszám amin értesíteni lehetne. És miért nem körözi a rendőrség? Hát lehet, hogy igazatok van. De első reakcióm mindig, hogy valahogy segítsek. Ha az egész kamu, akkor az elindítóját minősíti. Aki sokszor kiált farkast, előbb utóbb beleesik a saját csapdájába. Nem is értem miért lennének ilyen emberek, akik másokkal szórakoznak.
2010. jan. 28. 10:56
Sziasztok ha valaki két napon nem kerül elő, akkor kell értesiteni a hatóságot és természetesen valódi adatszolgáltatást nyujtani ebben. A félrevezetést pedig szigoruan büntetik. Ebből a tévében is beszéltek róla micsoda hercehurcával jár a keresése,ha egyáltalán sikerül előkeriteni az ügy hátterében sok minden lehet. Meg kell vizsgálni az esetet és kideriteni. Üdv.
2010. jan. 28. 10:41
Szerintem ha kamu az egész, nem éri meg vele foglalkozni sem, és írogatni sem róla. Előbb utóbb az lesz ennek a fórumnak is a vége, hogy törölni fogják.
2010. jan. 28. 10:20

Amúgy is felesleges ilyen leveleket írogatni, nem hiszem, hogy ér valamit. Az emberek nem úgy mennek az utcán, hogy bárkit is felismernének, akit előtte csak fényképen láttak. Ja és kb addig emlékszik az ember egy ilyen emailre, amíg olvassa.

Szóval...

2010. jan. 28. 10:11
MOst, hogy végig olvastam lehet, hogy igazatok. Ismét egy h...... poén!!!!
2010. jan. 28. 10:08
Hello! még nem olvastam végig! Sikerült képet felrakni róla! Igaz, hogy pécsi vagyok, de ki tudja hol lehet!
2010. jan. 28. 10:04
Szerintem is kamu, nincs telefonszám sem a hír mellé. Az a minimum, hogy adok telszámot, ha ilyen bajba kerülök.
2010. jan. 28. 10:03

Ez kamu, a "lányom barátnőjének a keresztlánya" ja.

Az szomszédom huszadik unokatestvérének a nővérének a lányának a kiskuyája.......

19. etikat (válaszként erre: 11. - Bocianya)
2010. jan. 28. 09:56
Így igaz ! Nem adják ki a gyereket ! Engem is ismertek az oviba, mint a gyerek nagymamáját, de a menyemnek szólni kellett, ha én mentem érte !!! Abszolút egyet értek evvel !!!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook