Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Revalid sampon fórum

Revalid sampon (beszélgetős fórum)


2011. okt. 22. 13:41

sziasztok..

Gyorsan zsírosodik a hajam..

van valaki akinek a revalid sampon használata után csökkent a hajzsírosodás? mik a tapasztalatok?

18. 1af244e60e (válaszként erre: 17. - 57ccd481e3)
2011. márc. 8. 12:54
Jó Neked, hogy ilyen szép a hajad. Én még csak most kezdtem el szedni a Revalidot tegnapelőtt. Mennyi idő mire hat? Különben ahogy most kutakodtam a honlajukon láttam, hogy van valami hajszépségverseny. Ha ennyien dicsérik a hajad, miért nem indulsz? Egy próbát megér szerintem....
2011. márc. 8. 12:43
Ezt a citromos dolgot nem hallottam még, de kipróbálom. Bár amióta a Revalidot használom, nekem szinte egyáltalán nem hullik a hajam. Én nem a sampont, hanem a kapszulát szedem kúraszerűen most már csak, és olyan jó az eredmény, hogy rendszeresen megdicsérik a hajam. :)
2010. ápr. 28. 14:51

Nekem a hajhullásomat egy nagyon egyszerű és olcsó kezelés állította meg. Frissen facsart citrom levét vittem fel a fejbőrre vattapamaccsal minden hajmosás után, tehát négynaponta. Egy hónap múlva látványosan javult a dolog, három hónap múlva teljesen leállt, csak a természetes váltás maradt.

Engem fodrász világosított fel, hogy szinte minden sampon összetevője ugyanaz, max. abban változik ami az illatot adja, ezért mindegy, hogy melyiket veszem. Azt viszont a lelkemre kötötte, hogy minden sampont amit használok minimum a kétszeresére hígitsam. Megfogadtam a tanácsot és a citromos kúrát egy évben egyszer megismétlem. Alkalmanként festett, vékonyszálú hajam van.

2010. ápr. 23. 21:09
Valaki meg tudná azt is mondani,hogy mennyi idő után múlt el a használatával a hajhullás?Mert nekem is nagyon hullik,megvettem a kapszulát,viszont egyenlőre nem szedem,mert diétázok,és állítólag a b vitamin miatt növeli az étvágyat:S Ezért akarom kipróbálni a sampont.
2010. márc. 9. 10:08

gen, olvastam hogy a gyakori mosás csak jobban zsirositja a hajat.

Nekem nagyon bevált a Revalid, 250 ml és 2000 ft körül van az ára (nálunk 28-35 lej között változik).

De azóta egy héten csak 1x mosok hajat, és ha zsirosodik, akkor felcsatolom vagy bekötöm.

Hozzászoktatom a hajam az 1x-i mosáshoz.


Valaki rajtam kivül próbálta már?

13. 5e48d37001 (válaszként erre: 12. - D5e70f9842)
2010. jan. 28. 21:22
Már is küldöm,figyeld a postaládád:)
12. d5e70f9842 (válaszként erre: 11. - 5e48d37001)
2010. jan. 28. 16:30

Szia!


Köszi a hozzászólást és a tanácsot. Ezt a ricinus olajat kérdezném ha használtad már ird meg hogy akkor hogy kell légyszi?


köszi előre is

Üdv Betti

11. 5e48d37001 (válaszként erre: 1. - D5e70f9842)
2010. jan. 28. 13:55

Szia Én használtam akciós volt a kapszulához volt csomagolva ajándékba.

Nem ér semmit,nem állította meg a hullást és annyira gubancolódott tőle a haj,hogy szörnyű.Egyetértek az előttem szolóval,Ricinus olaj a megoldás!!!

10. simple (válaszként erre: 1. - D5e70f9842)
2010. jan. 27. 22:15

Szia!


Én nem venném meg! Elég káros anyagok vannak benne...

2010. jan. 27. 22:05
Köszönöm a válaszokat meggyőztetek! Egy próbát megér. A kapszulát már szedem, veszek sampont is, remélem hogy nekem is megállítja a hajhullást.
2010. jan. 27. 21:21

Én tavaly használtam, nekem nagyon jót tett, sokkal dúsabb, egészségesebb lett tőle a hajam.

Hajhullás miatt alkalmaztam, 2 dobozzal, de nálam célnak bevált.

sőt, nagyon zsíros típusú a hajam, és azt is jól megtisztította, nem volt az az érzés mint egy átlag sampon után..

akinek szintén zsíros a haja, tudja miről beszélek..

normál sampontól másnap olyan mintha nem is mostad vna ki..

azt hiszem talán a vége is kevésbé tört mint előtte

remélem tudtam segíteni

2010. jan. 27. 21:12
sziasztok! én jelenleg is használom a revalid sampont, hajkondicionálót és a kapszulát is! mondhatom kiváló, nekem az illata is nagyon finom, amit a párom is észre vett!(itt kell megjegyeznem ez ritka észrevétel tőle:) ) előzőleg próbáltam a bánfi sampont, balzsamot és hajszeszt, de pff...borzalom. tapadt a hajam a sampontól, büdös volt a szesz, a balzsam meg...hát inkább ne lett volna. szóval én csak ajánlani tudom a revalidot-nekem megállította a hajhullásomat, sót, egészségesebb lett és gyorsabban nő-, azért vannak helyek ahol olcsóbban is lehet kapni..:)
6. d5e70f9842 (válaszként erre: 5. - G.gaboca)
2010. jan. 27. 21:03
Ezt az utóbbit fel kell kenni a hajra pakolásnak?
2010. jan. 27. 20:55
Hello,en hasznaltam a kapszulat az igen ,de a samponnak nem lattam ertelmet,szerintem a sorrel valo oblogetes tobbet er,vagy a szimpla ricinus olaj a tojas sargajval!
2010. jan. 27. 20:48

Szerintem tök mindegy hogy milyen a sampon.

Én már használtam olcsóbbat, drágábbat de nem nagyon vettem, észre különbséget.

Én biztosan nem venném meg jó drágán...

2010. jan. 27. 20:24
Igen elég drága majdnem kétezer forint
2. Re87
2010. jan. 27. 20:21
Én a DM-ben akciósan vettem.Szerintem jó.Kicsit büdös.Bár a rendes árán biztos nem venném meg.
2010. jan. 27. 20:11
Véleményeteket szeretném kérdezni a Revalid samponnal kapcsolatban aki használta már. Érdemes megvenni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook