Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » A téli holmik elraktározása fórum

A téli holmik elraktározása (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A téli holmik elraktározása

2008. máj. 13. 08:49
Akinek nincs semmilyen tárolóhelyisége (mint nekünk sem volt a lakótelepen), és ezért a szekrény tetején kénytelen tárolni mindent, ami épp nem kell, a következő megoldást tudom javasolni: az Ikeában lehetett annak idején szép, színes, mintás keménypapír dobozokat kapni, nem volt vészes az áruk. Ezekből beszereztünk jó párat, és ezekbe pakoltuk azokat a holmikat, amiket a szekrény tetején tároltunk. Tudom, hogy eleve semmit nem esztétikus a szekrény tetején tartani, de van, amikor nincs más megoldás. És így legalább rendesen nézett ki az egész, nem mindenféle szedett-vedett, szakadt dobozok kerültek oda.
3. e71af41436 (válaszként erre: 2. - Blanka15)
2008. márc. 29. 08:13
praktikerban is láttam már :)
2008. márc. 29. 08:10
Praktikus dolognak tartom aholmik eltárolására, főleg, hogy nyolcan vagyunk. Egy a gondom , a Qelle Kat. áruházon kívűl nem tudom hol lehet kapni.
1. Hoxa
2007. ápr. 25. 12:59
A tavaszi nagytakarítás egyik alapvető eleme, hogy az időjárás melegebbre fordultával a téli holmikat el kell pakolni. Minden tavasszal úgy tűnik, hogy az elraktározásra váró pulóverek, kabátok, csizmák kupaca évről-évre egyre csak növekszik? És azon kezdesz töprengeni, vajon tavaly hova is fért be minden? Az igazság az, hogy valószínűleg ebben az évben is beszereztél néhány újabb cuccot és most jött el a pillanat, hogy ezeknek helyet találj. Itt van néhány ötlet, hátha sikerül megkönnyíteni számodra a feladatot.

Ugrás a teljes írásra: A téli holmik elraktározása

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook