Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Megfázásos tünetei vannak a lányomnak...milyen gyógyteát adhatok a tünetek elmulasztására!? fórum

Megfázásos tünetei vannak a lányomnak...milyen gyógyteát adhatok a tünetek elmulasztására!? (tudásbázis kérdés)


16. Rékanya (válaszként erre: 15. - Benvik)
2010. jan. 27. 17:02
Köszi,igyekszünk.
15. benvik (válaszként erre: 13. - Rékanya)
2010. jan. 27. 16:25
Szegényke. Akkor jobbulást neki!!!
14. steinné (válaszként erre: 13. - Rékanya)
2010. jan. 27. 15:16
Lázra adhatsz neki Aconitumot, vagy Belladonnát. Akár óránként 3 golyót. A sót nem ismerem, mi mindig golyót szedünk.
2010. jan. 27. 15:13

Már lázas is és a Ferrumot adom neki de nem golyót hanem Schüssler sót.

Negyed óránként egyet 3 órán át.Majd óránként egyet.

remélem segít,ha nem akkor doki.

12. Rékanya (válaszként erre: 10. - Benvik)
2010. jan. 27. 15:12

Aha,köszi ezt tudtam:)Aranyos vagy.


És mindenkinek köszönöm a hozzászólást.

2010. jan. 27. 14:54
van aza karamellás tea v mi, meg a régi hagyma tea, azok is jók:-) Jobbulást nektek.
10. benvik (válaszként erre: 7. - Rékanya)
2010. jan. 27. 14:49
Csak ne forrázd le, mert kimegy belőle a c vitamin. A mézet meg csak akkor rakd bele, ha kevesebb, mint 60fokos. Nekem most ez használ.
9. steinné (válaszként erre: 8. - Steinné)
2010. jan. 27. 14:36
Bocs, de elugrott. Szóval próbáljátok a teát, ha nem lesz jobban, úgy is megmutatod a dokinak, ezáltal nem veszítessz semmit. Jobbulást neki !
8. steinné (válaszként erre: 5. - Rékanya)
2010. jan. 27. 14:35

Én nem vitázom senkivel, mert elfogadom mindenki véleményét és álláspontját. De : én a gyerekeimet születésük óta egy homeopatához hordom, aki egyébként csecsemő-és gyermek gyógyász, és nem is éppen mai gyerek. Én direkt választottam őt, bár feltette a kérdést első látogatáskor, hogy milyen módszerrel akarunk gyógyulni. Gondoltam nem vesztek semmit, ha kipróbáljuk a homeopátiát. Mind a 2 gyerekem asztmás, a kicsi allergiás ekcémától szenved. Rengeteget vagyunk betegek az alap betegség kapcsán (ami családi örökség)de meg tudnám számolni egy kezemen, hogy hányszor szedtünk antibiotikumot. Mi még tüdőgyulladásra is bogyót szedünk.

Tea : jó a csipkebogyó, hársfavirág, bodza, tea, ezeket szoktuk inni (lányom szereti, fiam nem issza meg) citrom facsart levével, mézzel, citrom, vagy narancs olajjal.

7. Rékanya (válaszként erre: 6. - Benvik)
2010. jan. 27. 14:20

Ez az ami nem ugrott be!Csipkebogyó.

Nagyon köszi!!!

2010. jan. 27. 14:15
Csipkebogyó tea akácmézzel, citrommal. Kamillás fürdő.
5. Rékanya (válaszként erre: 3. - Steinné)
2010. jan. 27. 14:11
Igen,ismerem,de nem igazán váltak be.Olyan mintha a lányom immunis lenne ezekre a golyókra.Ezért nem viszem dokihoz mert a gyerekorvos csak ezekkel gyógyít akkor is amikor már sztem nagyobb a baj.
2010. jan. 27. 14:02

Én orrcseppet adtam, mézes-citromos mente teát.


Nem vagyok orvospárti.:)

3. steinné (válaszként erre: 2. - Rékanya)
2010. jan. 27. 14:02
Szia ! Én nem teát szoktam, hanem homeopátiás golyókat, ha érdekel, akkor abból adhatsz neki Ferrum Phosphoricum Ch 12-15 -ből napi 3×3 golyót, 3-5 napig, ha nem múlik, vagy komolyodik, akkor vinném orvoshoz.
2010. jan. 27. 14:01

Sziasztok!

Nem vagyok egy orvos párti anyuka.Tegnap óta folyik a 13 hónapos lányom orra.

Az lenne a kérdésem hogy neki milyen gyógyteát adhatok a tünetek elmulasztására!?

Köszi mindenkinek.

(Természetesen ha komolyodik elviszem dokihoz,mielőtt még vki ezt javasolná.)

2010. jan. 27. 13:59
Megfázásos tünetei vannak a lányomnak...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook