Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » LEGO játékok fórum

LEGO játékok (beszélgetős fórum)


22. indah
2015. jan. 12. 21:24
up?!
21. megryan (válaszként erre: 20. - Alfoldi13)
2010. jan. 30. 22:39

ugyanezen a piacon itt egy másik magyar árus, itt személyes átvétel is lehetséges, annak nincs semmi rizikója.

Itt 4 ft-tól vannak kockák.


[link]

2010. jan. 30. 14:03
szóval reméltem ha ide lépünk valaki használható nem becsapos ötleteket ad ...de volt egy másik haszna is ennek mert egyik lányom nagyon szeret rajzolni és igy véletlenül beléptünk itt egy rajzolos naplóba..ami további ötleteket adott...azt nem értem ha jó lehetőség lenne mért nem mutatják itt sokan hisz a 2 forintos ár az ittenivel szemben majdnem ingyen van...
2010. jan. 30. 13:56

ez a lehetőség csak itthon ritka, alig 6-8 ilyen bolt van Magyarországon. A többi országban több száz.

Az árak meg egyértelműen oda vannak írva, az aktuális USA dollár árfolyamon mindenki ki tudja számolni, mi mennyibe kerül.

18. alfoldi13 (válaszként erre: 17. - Megryan)
2010. jan. 30. 13:35

szóval az olyanokat szeretjük mit legalább látunk sokunknak megy...

rengeteg ingyen vagy majdnem ingyen hirdetés van finoman irva becsaposan a neten ...igy az ember joggal és jog nélkül kételyei támadnak

2010. jan. 30. 12:22
Kevesen tudnak erről a lehetőségről, pedig nagyon jó.
16. mkjudit (válaszként erre: 15. - Alfoldi13)
2010. jan. 30. 07:51
Bizony,én is szerettem volna többet olvasni...
2010. jan. 29. 19:32
hát ugy látom itt sincs sok tapasztalat
14. megryan (válaszként erre: 13. - Alfoldi13)
2010. jan. 28. 10:35
én többször is.
13. alfoldi13 (válaszként erre: 7. - Megryan)
2010. jan. 27. 16:54
ki az ki már vett itt valamit?
12. megryan (válaszként erre: 8. - Mamika2)
2010. jan. 27. 14:32

Angolul van, de elég egyszerű.

Ha segít valaki regisztrálni, utána csak bepakolgatod a kosaradba amit venni akarsz.

11. mamika2 (válaszként erre: 9. - Bnedora)
2010. jan. 27. 14:29
Igen, ezzel egyetértek, mert egy 2-3-4 éves gyerek nem tudja összeépíteni a rendőrörsöt vagy a tűzoltóállomást stb. és azzal, hogy én összeépítem neki, nem sok mindene fejlődik, sokkal jobb ha ő építi meg azt, amit szeretne, nekünk amúgy Duplónk van az állatkertes meg a váras és nagyon szeretnek a fiúk vele játszani, de a kicsi mindig szétrombolja a csodás állatkertet így már rég volt rendesen megépítve!:)
10. vikasz
2010. jan. 27. 14:23

Nálunk is népszerű a Lego, a 2 éves kislányom imádja. Persze mi még a Duplo-t használjuk. Nagyon jó kézügyesség fejlesztő. Millió dologgal lehet bővíteni, állatok, járművek, stb...


Én hipermarketben, müllerben, internetes webáruházakban szoktam venni, ahol épp van akció. De lehet használtan is kapni a különféle aukciós oldalakon, akár darabra is (de szerintem úgy drágább mintha egy készletet vennél meg).

2010. jan. 27. 14:20

Én anno nagyon sok féle legót vásároltam a fiaimnak. Egész várost tudtunk építeni útakkal együtt. Órákat töltöttünk azzal, hogy szépen nézzen ki. Ekkor jöttek a fiaim, és laza, bombázó mozdulatokkal szétromboltak mindent. Akkor beláttam, hogy semmi értelme házakat (tűzoltó, rendőrség, mentő, stb.) venni, mert ők maguk olyan szépen soha nem építették fel, mint a képeken látszott.

Véleményem, nagyon jó játék, de bármilyen korú is a gyerek, jobb, ha egy általános nagy dobozban kapják a darabokat, és ahhoz kapnak kiegészítőket. Így, ők maguk készítik el azt a játékot, amit szeretnének. Ezzel nagyon jól fejlődik a szín, forma, stb. kreativitásuk.

2010. jan. 27. 14:19
Ez az oldal csak azoknak szól, akik beszélnek angolul?:(
2010. jan. 27. 14:13

innen lehet rendelni darabra használt legot olcsón:

(Fejér megye, lehet ft-ban utalni)


[link]


pl. lego ló 200 ft, krokodil 300, cápa 300, papagáj 30 ft, denevér 50 ft, KOCKÁK DARABRA 2 ft-tól, te válogatod össze.

Megbízható illető, többször vettem tőle.


Amúgy a lego a legjobb játék. kézügyességet fejleszti, kreativitást, és el lehet tenni évtizedekre. gyerekeim alapkészlete az amivel én játszottam 30 éve, és tökéletes :)

2010. jan. 27. 14:03
Imádjuk. Baromi drága, de a fő kedvenc. Inkább ezt veszem meg, mint sok apró baromságot, amivel játszik 1 napig, aztán ott porosodik a polcon.
5. 8559ed0e1b (válaszként erre: 1. - Mkjudit)
2010. jan. 27. 14:02

Szia.

Kisfiam 7 éves,LEGO rendőrkapitányságot kapott.

Kihívás volt össze rakni (még nekünk is:DD)

Szerintem fejleszti a gyerek készségét..

Többféle Legónk van,sokszor csak lesek miket épít belőle:)


Én vettem már játékboltban,és hipermarketben is.(ahol éppen olcsóbb)

Az ára...nem olcsó de tartós és jó minőségü termékek.

2010. jan. 27. 14:00
a legjobb gyerekjátékok egyikének tartom..évtizedek óta gyüjtjük már az unokánk játszik vele...
3. steinné (válaszként erre: 1. - Mkjudit)
2010. jan. 27. 13:54
Szia ! A fiam 9 éves volt szeptemberben, a lányom 6 novemberben. Mind a ketten imádják a Lego-t. Van sima építőkockánk, meg nagyon szeretik a Playmobilt. Rengeteget játszanak együtt, mert szerepjátékot tudnak játszani vele. Nem olcsó, de szerintem megéri, mert fejlesztő típusú játék.
2010. jan. 27. 13:49
minden szempontból épíő hatású a gyermek fejlődésére
2010. jan. 27. 13:44
Véleményeket szeretnék hallani a LEGO játékairól,arról is,hogy ki honnan vásárol (játékbolt,hipermarket,internet,)? Melyik tipusokat kedvelik a gyerekek és,hogy nem drágáljátok-e?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook