Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A III.kerületben szeretnénk csatlakozni egy baba-mama klubhoz.Van köztetek valaki aki tud egy jó helyet, jó társasággal? fórum

A III.kerületben szeretnénk csatlakozni egy baba-mama klubhoz.Van köztetek valaki aki tud egy jó helyet, jó társasággal? (tudásbázis kérdés)


7. Norchy (válaszként erre: 6. - Kockásfülű nyúl)
2010. jan. 29. 17:56

én nem értem ezt... ha előtte mondta ezt bárki, szinte nem hittem el. most a védőnőnél amíg várni kellett addig beszélgettem 2vel, de ők is együtt sétálnak, 3. már nem nagyon fér be beszélgetni... de miért?

tisztelet a kivételnek! van egy anyuka a lakótelep túl oldalán, vele még telefonon is beszélek néha, meg van egy másik aki jófej, de vele ritkán futok össze, 3hetente egyszer...

lehet én gondolom rosszul, hogy azért a baba mellett nem árt legalább 30percre egy kis felnőtt társaság...-akinek a hangja nem a telefonból jön :)

6. Kockásfülű nyúl (válaszként erre: 5. - Norchy)
2010. jan. 28. 11:03

Igen,itt is ilyenek:S

Pedig nekünk még a szomszédunkban is van egy kisgyerekes anyuka,de köszön a liftben aztán annyi:(

Most néztem a neten h a San Marco utcában van egy baba-mama klub...

5. Norchy (válaszként erre: 4. - Kockásfülű nyúl)
2010. jan. 28. 08:57

szia,

én kaszáson lakom, és 5 hónapos a lányom.

ott is nehezen nyílnak meg az anyukák? sétálnak inkább egyedül de nem állnak le beszélgetni...

4. Kockásfülű nyúl (válaszként erre: 3. - Norchy)
2010. jan. 27. 20:23

Szia!


Merre laksz?

Én Békáson.

Nekem van egy 5 éves és egy 14 hónapos lányom. (Vanda és Zóra)

2010. jan. 27. 14:14

Szia,

én is inkább keresnék a környéken, de nem tudok egyet se...

2010. jan. 27. 13:40
Senki???:((((
2010. jan. 27. 13:31
A III.kerületben szeretnénk csatlakozni egy baba-mama klubhoz.Van köztetek valaki aki tud egy jó helyet, jó társasággal?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook