Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hol érdemes nyitni start számlát? fórum

Hol érdemes nyitni start számlát? (tudásbázis kérdés)

6. körömvirág (válaszként erre: 5. - Wanesz)
2010. jan. 27. 13:32
szívesen ☺
5. Wanesz (válaszként erre: 4. - Körömvirág)
2010. jan. 27. 13:19
Ja értem:)akkor engem vki nagyon félreinformált.Köszi szépen a felvilágosítást!:)
4. körömvirág (válaszként erre: 3. - Wanesz)
2010. jan. 27. 12:55
ilyen nincs! ezt az állam nyitja, te csak kiválasztod a bankot és hozzárendeled. Az éves kamat mindenhol ugyanannyi. Ennek ez a lényege, minthogy a maximálisan befizethető összeg is ugyanannyi. Itt csak a számla tulajdonosa juthat hozzá a pénzhez 18 éves korában, és nincsenek bújtatott költségek. Ez nem olyan, mint anno az életbiztosítások voltak, hogy ígértek milliókat és jó ha 100 ezer meglett. Ezeket a számlákat még csak pár éve lehetett nyitni, így nincs olyan, aki el tudná mesélni, hogy mekkora befizetéssel mennyi pénze lett a 18 év alatt.☺
3. Wanesz (válaszként erre: 2. - Körömvirág)
2010. jan. 27. 12:03

Bocsi ha nem voltam teljesen érthető.

Én úgy tudom hogy a kamatok bankonként változóak és ezért szeretnék pár infót begyűjteni,hogy melyik az a bank ahol tényleg kamatozás van és nem csekély fillérek .Mert már hallottam olyanról is,hogy mire odakerült a sor h felvegye az összeget, sokkal kevesebbet kapott mint amennyi be lett fizetve.Ezt szeretném elkerülni.

2010. jan. 27. 11:58

Ne haragudj, de ezt most nem igazán értem..lekötni?

A számlát bármelyik pénzintézetnél meg lehet nyitni, mindenhol ugyanolyan feltételekkel kamatozik, csak a "bónuszokban" van különbség. Van amelyik "extra" kamatot ígér, van amelyik egy fix összeget elhelyez, van ahol ajándékot adnak, de a lényeg, hogy az éve befizetés összege mindenhol maximalizálva van.

2010. jan. 27. 11:55

Lassan 3 hónapos a kislányom és még mindig nem tudom eldönteni ,hogy hol érdemes számlát nyitni neki.

Tudom ,hogy a mai világban semmi sem biztos,de csak van olyan bank ahol érdemes a pénzt lekötni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook