Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Dolgozik vagy dolgozott valaki az ING-nél, mint pénzügyi tanácsadó? fórum

Dolgozik vagy dolgozott valaki az ING-nél, mint pénzügyi tanácsadó? (tudásbázis kérdés)

7. LazyBoy81 (válaszként erre: 5. - 874eb11dfd)
2010. márc. 12. 16:31

szia.

Nekem az lenne a kérdésem feléd h mióta nyomod ezt a témakört? úgy látom benne vagy.

igazából tanács kellene nekem.

pályakezdőnek számítok,és az alkuszokat ajánlgatja nekem mindenki h ott jók a feltétlek.jobbak mint függőként.szerinted kamu,vagy van benne igzság?

2010. jan. 27. 11:31

Hát ettől féltem, h ilyen házalós a dolog.


Akkor felejtős. Köszönöm a válaszokat.

2010. jan. 27. 11:25

hát ahogy én emlékszem az van, hogy első hónapban 3 embert kell rábeszélni , akkor kapsz 200 ezret... de meg van határozva, hogy mire beszéld rá, hogyan kössék le...vagy vmi ilyesmi. Aztán köv hónapban már 5 embert kell, de akkor már saját magadnak keresed ezzel a pénzt, de ha nem teljesíted az 5 embert, akkor vagy nem kapod meg azt a pénzt, vagy vmi ilyesmi..

Már rég volt, de én mondtam is a férfinek, hogy nem fogok házalni ...

2010. jan. 27. 11:15

Ennyire szörnyű a helyzet? Szóval semmi jóval nem kecsegtet.


Esc,miért mondtál le róla?


Ezek szerint bele se vágjak...

2010. jan. 27. 11:14
Az egyik ismerősöm csinálja, mert nincs más lehetősége, de nagyon keserves, a pénz kevés, a követelmény nagy, és vállalkozásban kell csinálnia.
2010. jan. 27. 11:12
én voltam 2 előadáson... aztán lemondtam róla...
2010. jan. 27. 11:12
Dolgozik vagy dolgozott valaki az ING-nél, mint pénzügyi tanácsadó?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook