Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Elhunyt Madaras József színművész fórum

Elhunyt Madaras József színművész (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Elhunyt Madaras József színművész

2008. máj. 22. 14:00
Most meg a Raksányi Gellért is....:(
2008. máj. 20. 08:35
NAGYON SAJNÁLOM, HOGY ELMENT, SZERETTEM A SZINÉSZ SZEREPEIT! KÁR ÉRTE, HOGY MÁR NINCS!
2008. ápr. 7. 11:11
nagyon sajnálom részvétem
2008. febr. 14. 15:59

Arról nem beszélve, hogy most, hogy a Körmendi művészúr is elhúnyt, nem vettem észre, hogy lett volna vetítve ebből az "alkalomból" valamelyik filmje, vagy jelenete, stb.

Bezzeg (igaz, sajnálatos, hogy csak 28 éves volt, de nem hazánkfia!), hogy Hearth Ledger meghalt, abból azt alkalomból az egyik filmjét levetítik a napokban...

13. Donyta (válaszként erre: 12. - Pencil)
2007. szept. 4. 06:43
Bocs, talán nem is kellett volna beleszólnom. Nem is tudtam erről(mikor történt), nagyon nem követtem az utóbbi időben a médiát. Néha ha tévéközelbe jutok későn este, már belealszom és csak arra ébredek, hogy zavar minden. Sajnálom, valóban hosszú ideig és jó szinészként ismertem meg, régebben. Igaz, ha nem most történt az eset, akkor a véleményem ugyanaz, mint akik felháborodnak ezen. Valóban sok manapság az olyan hír-ek amit elterelő müveleteknek tartok, intsem építőnek. Már nem is szeretem nagyon nézni, jót nem nagyon hallani, csak a rosszat és a sok álvitákat!!
12. pencil (válaszként erre: 11. - Donyta)
2007. szept. 4. 06:35

Lassan fél éve. Elég lassan szedi össze magát a média.

Azt azonnal megtudjuk, ha valamelyik "sztár". pl. valamelyik valóvilágos liba új mellet csináltat, vagy szakit a 120. pasasával, esetleg részegen karambolozik. A média egy népbutító, szenzációhajhász undormány.

Persze, amilyen a kereslet, olyan a kínálat. Bezzeg Jimmy halála, temetése hetekig címlapon volt.Meg Stohl disznóságai. Mo.-on jelenleg ez a hír.Az, hogy egy tehetséges, a filmkultúrába nevét beíró elmegy, az nem hír. Felháborító igénytelenség.

Nekem ez a véleményem.

11. Donyta
2007. szept. 4. 06:05
Bízzatok benne, hogy átmeneti az állapot. Valószínüleg mindenkit váratlanul érhetett a hír. Ha összeszedi magát a média, biztosan illendően fognak mindent pótolni...
10. dobos
2007. szept. 4. 05:51
Nagyobb médiát kahatott volna nagy színés volt.
2007. júl. 8. 19:08
Így igaz! Felháborítónak tartom, hogy "ennyi" a megemlékezés a médiákban! Sajnos nagyon elfogynak a kitűnő színészeink, és nagyon hamar elfeledkeznek róluk. Megérdemelnék, hogy többször emlékezzenek meg róluk.
2007. ápr. 30. 11:31

Öszintén sajnálom,h ez a nagyszerü müvész elhunyt és tiszta szivemből sajnálom,azt,h csak egy kis cikkben tudatták az emberekkel a halálhírét.Egy KOSSUTH dijas érdemes művész talán többet érdemelne!

Sajnos ez Magyarország.Soha nem volt a középpontban élte az egyszerü tiszta életét,igaz ember nagyszerű szinész vesztett el a filmművészet. Ha tehettem minden filmjét megnéztem. Én biztos emlékezni fogok rá nagyon sokáig! Nyugodjon Békében!

2007. ápr. 29. 19:53

Nagyon helyes srác volt fiatalon, ha róla van szó, nekem mindig a Kántor jut eszembe róla. Imádtuk nézni!

Láttam még egy egyszemélyes darabban, Dózsa Györgyként, nem csalódtam akkor sem!

Meglepetésként ért, hogy már 70 éves volt, bennem fiatalon él.

2007. ápr. 29. 17:32
Sajnos nem szerettem a filmjeit, de mindig elszomorít ha egy színész meghal és ilyen kevés visszhangot lehet hallani róla.Egy-egy kis rövid cikkecske volt a sajtó visszhangja,pedig nagyon sokan szerették és biztosan jó színész volt.
2007. ápr. 29. 17:27

Nagyon szeretem a filjeit,imádtam őt magát is.

Nagyon sajnálom,hogy eltávozott,egy nagyszerű

embert,szinészt veszítettünk el.De a szívünkben örökké megmarad.

2007. ápr. 29. 00:26
Élőben nem láttam játszani, de a filmjeit nagyon szeretem és már az évekkel ezelőtti agyvérzése is megrendített.A halála még inkább, ismét elment valaki a "nagy generációból" és a gyermekeink már nem fogják ismerni az általuk közvetített értékeket sajnos. :(
2007. ápr. 28. 18:55
Én nagyon tiszteltem..mert ő egy nagyon jó ember volt.
2. Asra
2007. ápr. 28. 17:28

...egészen sokáig nem jelentett számomra mást, mint Kántor gazdáját... azokban a filmek, amelyekben láttam nem volt számomra emlékezetes...

aztán egyszer egy József Attila estre kaptam jegyet...

amikor megtudtam, h ez Madaras önálló estje nem volt kedvem elmenni... aztán mégis ott voltam... és CSODÁT láttam... eltűnt Csupati, eltünt Hábetler... a színpadon ott volt József Attila, hol éhes gyermekként, hol szerelmes-zubogó vérrel, igazi, emberi érzésekkel, szenvedéllyel, szenvedéssel...

bocsásson meg Művész Úr, akkor ismertem fel Magát!

2007. ápr. 25. 06:37
2007. április 24-én délután jelent meg a médiákban a hír: meghalt Madaras József.
Minden alkalommal, amikor olyan művész távozik el, aki meghatározó személyisége volt életünk egy-egy korszakában a művészetnek, olyan érzés keríti a nézőt, a hallgatót hatalmába, hogy üresebb lesz az életünk...

Ugrás a teljes írásra: Elhunyt Madaras József színművész

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook