Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tanult valaki germanisztikát, anglisztikát, amerikanisztikát? fórum

Tanult valaki germanisztikát, anglisztikát, amerikanisztikát? (beszélgetős fórum)

2011. jún. 5. 20:44

es reszismereti kepzes, 2 feleves?

az megcsinalhato anglisztikan?


meg melyik a gazos szak, ahol kocsogok a tanarok. (bocs)

elte vagy karoli gaspar a jobb, marmint konnyebb! :)

2010. jún. 26. 18:20
Én anglisztikára kezdtem el járni levelezőn, de a munka mellett nem volt időm rendesen tanulni. Igazából az a baj ezzel a szakkal, hogy a nyelvet nem tanulom ott meg jobban csak egy csomó szerintem fölösleges dolgot. Persze, műveltebb lesz az ember, ez az egyetem lényege, de az ott töltött 4 félév alatt egy kis elméleti HR-en kívül semmi hasznos nem ragadt rám :(
12. Ajnácska85 (válaszként erre: 11. - Szanád)
2010. jan. 28. 10:09

Hat, ha nem akarsz tanar lenni, igazibol nincs ertelme ilyet tanulni sztem. Tanarkent sajnos meg nem lehet kb megelni...

Uhogy amit most en dolgozom annak semmi koze a tanulmanyaimhoz.

Igazibol csak azt az elonzet latom, h nagyon szinvonalas nyelvtudasra lehet szert tenni, ha sokat tanulsz es ha nem eleve ugy erkezel oda...

Igazibol, ha Te bolcseszebb tipus vagy mint en akkor nzugodtan menj, csak kalkulald bele, h csak az itteni tudasod neehzen fog megterulni.

En nem banom utolag sem, de csak azert, mert a nzelvtudas miatt jo munkahelyem van ahol pedig megismertem a volegenyem. Mig ha masik egyetemre megyek lehet elfelejtettem vna nemetul kozben...

11. szanád (válaszként erre: 10. - Ajnácska85)
2010. jan. 27. 14:51
miért ?....
2010. jan. 26. 17:25
én germanisztikát tanulok eltén, holnap lesz az utolsó vizsgám. Szerintem jobban jársz, ha valami hasznosabbat tanulsz:)
9. szanád (válaszként erre: 8. - Dogarka)
2010. jan. 26. 15:46
köszi.. ))
2010. jan. 26. 14:20
írtam privit
7. noysee (válaszként erre: 3. - Szanád)
2010. jan. 26. 14:12
Én anglisztikára szeretnék emnni:) Ma jelentkeztem érettségire az Oktatási Hiv.ban..h szintemelőzzek:) egyébként most tanulok..idegenvezetést egy OKJ-s iskolában. De azzal nem szeretnék semmit sem kezdeni.
6. szanád (válaszként erre: 4. - Dogarka)
2010. jan. 26. 14:10

szia, tulajdonképpen minden... ))

érdemes-e odamenni , stb..

2010. jan. 26. 14:09
Bocsi, germanisztika akart lenni
2010. jan. 26. 14:09

Szia!


Én dermanisztikát azon belül németet és transzlatológiát tanulok az eltén. Végzős vagyok a 3 éves BA rendszerben. Mi érdekel?

3. szanád (válaszként erre: 2. - Noysee)
2010. jan. 26. 14:08

Szia

a lányom germanisztikára szeretne menni, de most olyan tanácstalanság van ...nem csak nála ..az osztály ott tart jelenleg hogy márcsak 3 hét van a jelentkezési határidőid és nem tudják hogy mit akarnak....

Ezzel a végzettséggel mondjuk elég sok mindent csinálhatna,

Te tanulsz valamit ?

2010. jan. 26. 14:04
Helló.Ez engem is érdekelne ..
2010. jan. 26. 14:02

Sziasztok

Szeretnék olyanokkal beszélgetni akik a címben megnevezett szakokra jártak vagy járnak.

Tapasztalatok, elvégzés után hová tudott elhelyezkedni...stb..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook