Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Vendéglátósok tapasztalatai fórum

Vendéglátósok tapasztalatai (beszélgetős fórum)


2010. febr. 7. 08:45

sziasztok. okés megnézem. sajna nagyon keveset vagyok gép közelben úgy hogy a saját dolgaimat nézhessem, így ne lepődjetek meg a lassúságomon.

Visszatérve az eredeti témára, senki nem tud ötletet adni?

13. doxikri (válaszként erre: 12. - C8f7404b48)
2010. jan. 30. 18:59
Hú...kicsit bonyolult, de a naplómban leírtam! Olvasd el ott, ha érdekel. 2,5 évig tartott és nem nagyon bíztam a győzelemben, de a bíró nagyon korrekt volt. :)))
2010. jan. 30. 17:59
Örülök. de nem akarod elmesélni:)?
11. doxikri (válaszként erre: 10. - C8f7404b48)
2010. jan. 30. 17:45
nyertem!!
2010. jan. 30. 17:39
doxikri, mi volt a bíróságon?
2010. jan. 30. 17:38

Sziasztok. Bocsi, nem tudtam jönni...

Szóval egy multi láncolatnál dolgozom, vendéglátás a fő profilunk. Többet nem árulhatok el mivel ez egy nyilvános fórum:( Van lehetőségem sok, fogalmazzunk úgy, hogy közel vagyok a "tűzhöz".

8. doxikri (válaszként erre: 7. - Ebe747bfaf)
2010. jan. 26. 16:50

Azért kérdezősködök, hogy kezdő vállalkozás-e, vagy nyitó ház, vagy egyáltalán mi ez?

Meg hogy saját tulajdon-e vagy ő is egy alkalmazott? Mert nem mindegy, hogy mennyire osztogathat valaki pénzt, mennyire van esetleg megkötve a keze! Sajnos ez a valóság!! Sokszor annak is örül az ember, ha tisztességesen megfizetik és megbecsülik a munkaáját....vagy egyáltalán, ha kifizetik!!! Én tudom...holnap megyek a munkaügyi bírósaágra, mert marhára ki lettem fizetve!!!

7. ebe747bfaf (válaszként erre: 6. - Doxikri)
2010. jan. 26. 16:35

Én a saját bőröm miatt nem értek egyet ,mert egy konyhalány nem kap sokat és egy üdülési csekk vagy pár ezer Ft igen is számít!Én sokáig dolgoztam vendéglátóba is nagyon vártam a pénz jutalmat ami mellé természetesen társult egy meleg kézfogás.A boltba nem a hátba veregetéssel fizetünk ugyebár!A mostani helyemen is jó ha egy kis összeröffenéssel elhívnak valahova csapatépítés céljából.

Egyébként az itteni vezetőség elve és az előzzőé is az volt,hogy szarrá dícsértek és amikor jött a vállság levették a pénzemet 50%-al ez persze igen csak feledtette a szarrá dícsérést!

6. doxikri (válaszként erre: 5. - C8f7404b48)
2010. jan. 26. 14:42
Egy jó szó, elismerés, dícséret! Sokszor ezzel többet érsz, mint a pénzzel, mert ezt sem sűrűn osztogatják a munkahelyeken. Pénz meg nem lesz sok, amit csak úgy szórhatsz....Tiéd a hely? egyáltalán, mi ez? Szálloda, étterem::??
5. c8f7404b48 (válaszként erre: 3. - Doxikri)
2010. jan. 26. 14:00
Szia. igen vmi olyasmi... + sok egyéb más terület is van amit én viszek.
4. c8f7404b48 (válaszként erre: 2. - Ebe747bfaf)
2010. jan. 26. 13:59

Szió. Úgy gondoltam, hogy pénzbeli juttatás fog hozzá társulni.

Esetleg ötlet, hogy milyen szempontok alapján válasszuk ki a hónap dolgozóját? Pl. konyhalány, szakács, séf. ugye ezek mind mind más területek így mindenkihez mást kell írni. de mindenkihez pl. be lehet írni, hogy rendedben hagyta e a helyét, gyors, precíz...

3. doxikri (válaszként erre: 1. - C8f7404b48)
2010. jan. 26. 11:54
Szia! Milyen helyen dolgozol? Üzletvezető vagy?
2. ebe747bfaf (válaszként erre: 1. - C8f7404b48)
2010. jan. 26. 11:52

Szia!


A mostani időszakba nem nagyon adakoznak a nagyok ,de az tuti ha valami elismeréshez egy kis pénzmag is társul akkor az ösztönzőleg hat .A tesómék el szoktak menni családostól kirándulni és bortúrára is és ez nagyon jó program szokott lenni(persze ha szeretik egymást)

2010. jan. 26. 11:48

Sziasztok!

Láttam itt néhány vendéglátós fórumot, de egy jó ideje senki nem írt bele, ezért létrehoztam egy újat, és kicsit más szemszögből is szeretném megközelíteni a témát.

Vendéglátásban még nem dolgoztam, csak most kb. 2 hónapja csöppentem bele egy véletlennek köszönhetően és a "másik" oldalról.

Arra lennék kíváncsi, hogy milyen ösztönző programok vannak: pl. a hónap dolgozója? és itt milyen szempontokat érdemes figyelembe venni?

Kicsit gatyába kell rázni a csapatot és várnék minden olyan ötletet amely ösztönzően hat a dolgozókra, és tényleg minden hasznos tanácsot szívesen fogadok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook