Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hova utaztatok 1 év körüli babátokkal nyáron és mire figyeltetek? Horvátországba elmennétek? fórum

Hova utaztatok 1 év körüli babátokkal nyáron és mire figyeltetek? Horvátországba elmennétek? (tudásbázis kérdés)


2011. aug. 24. 10:46
az en fiam 4 honapos volt, amikor eloszor hazamentunk Magyarorszagra. es 6 honapos, amikor ujra repulore ultunk es Olaszorszagban nyaraltunk. Siman vinnem magammal mindenhova. Kis szervezes es minden megoldhato. a kisbabak jobban alkalmazkodnak, mint az gondolnank. az enyem legalabbis. termeszetesen vannak kivetelek, de az alap az, hogyha nem ehes, nem szomjas, tiszta a pelusa es ott van anya-apa, akkor semmi baj nem tortenhet :)
2010. márc. 8. 12:44
Nekünk 9 hónapos volt a legkisebb. 6 éves a középső amikor sátorozni mentünk.
2010. jan. 26. 20:16
Mindenképpen elmennék. Mi rendszeresen mentünk a fiúkkal amikor kicsik voltak alánnyalis voltunk tavaly és most is megyünk Montenegroba és elvileg horvátországba is. Már előre várom.
2010. jan. 26. 13:25

Szia!


Az én kisfiam nyáron 1,5 éves lesz és simán bevállalnék vele egy külföldi nyaralást! Sajnos csak bevállalnék mert a párom nyáron non-stop dolgozik úgyhogy soha nem jutunk el sehova de jövő télen átutaznék vele szívesen a nyárba. :)

2010. jan. 26. 11:17

Szia!Nekünk is nyáron lesz 1 éves a fiunk.

Mi maradunk belföldön,hisz annyi szép hely van erre!

Mindenféle képen olyan helyre megyünk ami baba barát és gyerekeknek való programot is találunk,hisz van egy 8 éves fiunk is.

2010. jan. 26. 11:12
Szia ! Az én lányom 1,5 éves volt, mikor először mentünk nyaralni egy lakókocsis kempingbe Horvátországba. A nyaralás szuper volt, én biztosan elmennék.
2010. jan. 26. 11:11
Hova utaztatok 1 év körüli babátokkal nyáron és mire figyeltetek? Horvátországba elmennétek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook