Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Az imikimire hogy kell képet feltölteni? Próbálok regisztrálni, de nem tudok. fórum

Az imikimire hogy kell képet feltölteni? Próbálok regisztrálni, de nem tudok. (tudásbázis kérdés)

2011. jan. 5. 00:06
Sziasztok! Legyetek szívesek segítsetek. Bárhova kattintok nem tudom telepiteni az imikimi programot. Már mindent megpróbáltam de nem megy. Kérlek segíts! Köszönöm.
2010. febr. 1. 10:40
Közben megtanultam. Ha valakinek hasonló segítség kell, csak forduljon hozzám bizalommal.
2010. jan. 30. 17:33

Sziasztok! Tudja valaki, hogy ha nem sikerült egy kép az imikimivel akkor azt hogyan kell kitörölni. Biztos van valami módja.

Korábban tudtam, de most, hogy új lett egyszerűen nem jövök rá, pedig lenne jó pár kép, amelyet szeretnék kitörölni onnan, mert félrecsúszott, stb., stb.

Köszönöm a válaszaitokat.

Kérlek benneteket, hogy dedós módszerrel írjátok le, mert nem tudok angolul. Tehát hová kell lépnem, stb.

2010. jan. 27. 06:20

Az imikimit először telepíteni kell a gépedre, majd regisztrálni és utána tudod használni.

Ennyit tudok segíteni, az enyémet nem én csináltam.

5. ff36256613 (válaszként erre: 4. - Tündi anya)
2010. jan. 27. 06:04

Szia!

Hát, én megpróbáltam, de a magyar nyelv, mint választható nyelv, nem szerepelt!! Te hol találtad meg??

2010. jan. 26. 16:35

Én ugy szoktam, hogy a google-ba beírom, hogy imikimi.com

Bejön az oldal és az elsőre kattintól ott is az oldalfordításra. (akkor magyar lesz az oldal)

Bejön az oldal vársz egy kicsit és képek is jönne be arra kattintól amelyik tetszik. És akkor beadja neked azt a képet rákattintól és akkor a regisztrációs oldalt adja be. Regizel rá. és akkor már lehet szerkeszgetni.

Sok sikert hozzá.

3. koxy
2010. jan. 26. 08:23
Látom senki nem ír! Most találtam itt a hoxán hasonló fórumot, ott leírják mit-hogy kell! Még nem próbáltam, de hátha sikerül! Eddig eszembe se jutott itt megnézni, azt hittem csak én vagyok béna... :)))
2. koxy
2010. jan. 26. 08:15
Ez engem is érdekelne!
2010. jan. 26. 08:06
Az imikimire hogy kell képet feltölteni? Próbálok regisztrálni, de nem tudok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook