Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Heges száj tetoválása fórum

Heges száj tetoválása (beszélgetős fórum)


2010. jan. 27. 10:32
A TETOVÁLÁS HEGGEL GYÓGYUL!Arra kell vigyázni,hogy nem szabad a heget leszedni,hanem magától kell hogy le essen!Nem érhati sem víz sem gőz,de ezt a kozmetikusnak mondania kéne.Nekem a szemöldököm van tetoválva és nagyon szép.Van olyan hogy nehezen veszi a festéket a bőr,általában azoknak szokta akinek nagyon vérzik miközben tetoválják és a vér kilöki a festéket.De ugye a heg az akkor is ott van mivel mégis csak tüvel szúrkálnak!
2010. jan. 26. 22:45

Szia Mendy.

Jesszus,akkor te is "jól" jártál.Én is a régi tetoválásomat szerettem volna világosítani,szebbé tenni de nem sikerült.

Most a long timeresre mennék,mert arra mondják h mindent helyre tudnak hozatni vele és heget is tetoválnak??!!

Te nem gondolkoztál más lehetőségen?

Mert engem a mostani látványom sokkol:-((

2010. jan. 26. 09:31
Koll.nőm tetováltatta a száját,nagyon sokszor ment,mert voltak részek ahol nagyon halvány volt.
2010. jan. 26. 08:28
Szia! Én több éve tetováltattam, még mikor bejött....csak Pesten csinálták még akkor. Én úgy jártam, hogy nem is olyan festékkel tetoválta a nőci, hanem rendes tetováló festékkel....ugyanis 3-4 év elteltével nem kikopott, hanem olyan kékes lett, mint egy rendes tetkó! És ez a számon! Tehát utánna elmentem egy teljes satírozásra, mert ez elviselhetetlen volt, nagyon zavart....az meg hegeket hagyott......úgyhogy azóta reggel az az első amit teszek, hogy szájkonturcerkával körbehúzom a szám, mert egyébként nagyon zavar. Így tudom korrigáni a látványt....így nem látszik a heg.
2010. jan. 25. 23:04

Sziasztok!

Van köztetek olyan esetleg akinek heggel gyógyult a szája tetoválás után és újra ment sminktetoválásra???

Sajnos Nekem nagyon elrontották és heggel gyógyult a szám,nem is ez a fő problémám,hanem az hogy felül sötét lett a kontúrvonal,alul szinte nem látszik a kontúr.,a satír pedig egyáltalán nem látszik:-(((.

Baromi ronda így és szeretnék végre nem megijedni magamtól,de nem tudom mitévő legyek a heg miatt.

Elvileg lehetséges,de...

Várom a segítségeteket,tanácsokat.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook