Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lehet, hogy a MagneB6-tól nem tudok aludni? (23. hét) fórum

Lehet, hogy a MagneB6-tól nem tudok aludni? (23. hét) (tudásbázis kérdés)


11. Evikeb (válaszként erre: 10. - Vilma007)
2010. jan. 28. 09:13

Most már biztos,hogy ez a ludas, ugyanis ha nem veszem be két napig megint jól alszom. Lehet, hogy valóban valamelyik más összetevő a gond, majd felvetem a dokimnak.

Egyébként nem egyszerűen arról van szó, hogy nem tudok aludni (álmatlanság), hanem képtelen az agyam leállni, és ezért nem tudok elaludni.

2010. jan. 26. 19:34
Előfordulhat. Egy barátnőmnek epegörcsei voltak tőle.Nekem semmi bajom nem volt. Próbáld meg másik tablettával is. Nem a magnézium meg a B6, hanem a hordozója lehet a ludas.
2010. jan. 26. 11:09
Én is rosszul alszom, hajnalban mindig fent vagyunk a lánnyal, a magne b6 amúgy ellazít, elvileg álmatlanságot nem okozhat.
2010. jan. 26. 10:58
A Magne B6 épp hogy inkább segít az álmatlanságon, nyugtalanságon, ezért valami más miatt lehet, hogy nem tudsz aludni.
7. c95c921ae7 (válaszként erre: 3. - Evikeb)
2010. jan. 26. 09:17

A terhesség ebben az időszakában kezd ez előfordulni, hogy a kismama többször felébred és nem tud elaludni. Ezzel is készülve az anyaságra, amikor ez ugye nem önkéntes választás lesz, hanem a baba esetleg úgy dönt, hogy nem alszik., meg hát éjjel is kell szoptatni.

Nem valószínű, hogy ehhez a magne b6 nak van köze. De nem kell feltétlen szedni pusztán mert terhes vagy. Ha gyakran keményedett a hasad, akkor azért írták elő. Alap esetben nincs ez előírva. Inkább feszültségoldó, nyugtató hatása van, mint amit írtál. De még egyszer, ez természetes dolog a terhesség folyamán.

2010. jan. 25. 19:12
Csak kihagyással, 1-2 nap lehet megtudni. Ugyanis a hatás az nem 12 óra.
2010. jan. 25. 16:33
Próbáld azt ki, hogy csak reggel, és utána délben veszed be a MgB6-ot! Ha az okozta az álmatlanságot, akkor ha du, este már nem veszel be belőle, meg fog oldódni a problémád!
2010. jan. 25. 16:27
Elvileg nem.
2010. jan. 25. 16:25
A doki a legutóbbi vizsgálatkor MagneB6-ot írt fel, 2*2-t. Szorgosan beszedem, de azóta borzalmas rosszul alszom, fél éjjel pörög az agyam, hánykolódom. Lehet ennek a mellékhatása? 23 hetes terhes vagyok, szerinte most már szednem kell, ha eddig nem is szedtem. Előtte úgy aludtam, mint a tej.
2010. jan. 25. 16:24
nem
2010. jan. 25. 16:23
Lehet, hogy a MagneB6-tól nem tudok aludni? (23. hét)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook