Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Valaki aki ért a mágiához és a szellemekhez....kérném a sürgős segitségét. fórum

Valaki aki ért a mágiához és a szellemekhez....kérném a sürgős segitségét. (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2012. jún. 1. 23:34

sziasztok!

azt szeretnem kerdezni, hogy van itt valaki aki beszel a szellemekkel?engem nagyon erdekelne. par napja egy latnok/mediummal beszeltem, de eleg bunko volt. aki tudna nekem ebbe segiteni az irjon privat uzenetet.

91. Smile:) (válaszként erre: 90. - Nyúl anyó)
2011. jan. 15. 23:05
Köszönöm eddig próbálkoztam sokmindennel az elmúlt egy évben időm se volt írni.Ne haragudjatok.nyúl anyó nagyon szépen köszönöm.Már régóta nem került elő hál Istennek,gondolom nincs miről kommunikálnia.Viszont sokat segített,mondhatjuk úgy megnyugtatott,hogy megtudtam,hogy ártani nem tudnak.Már azóta a párom is elkezdett hinni is ebben,mert azelőtt azt hitte hülye vagyok.Körülbelül én is frászt kaptam az egésztől,de gondoltam,hogy ez nem maradhat annyiban.Lehetséges,hogy célja van velünk a sorsnak,vagy nem is tudom.Szóval próbálkozok és köszönöm minden tanácsot megfogadok.
2010. márc. 9. 17:24

Smile.

Pár éve,hogy foglalkozom ezotériával.Azt hiszem,mondhatom,hogy nagyon benne voltam.Sok emberrel találkoztam és szerencsére az emberek többsége segít egymásnak.nem magamról akarok mesélni,csak hogy sok mindenben hiszek és sok mindent nem fogadok el...Többször elolvastam amit írtál.Előszőr is elmondanám,hogy mindenkin vannak szellemek,ők azok a lelkek,akik hasonló rezgésszinttel rendelkeztek haláluk óráján,mint te és nem tudnak elszakadni a földi dolgoktól.Ők nem bántanak,nem árthatnak ők a te tapasztalataidból tanulnak.Ha a Párodon "rossz" szellem van,távol tudod tartani,ha a párod és a saját rezgés szintedet növeled.Nem akarok kisregényt írni.Kérheted az Angyalok segítségét is ehhez,jó tanácsokat adtak a többiek.Fehér gyertya.ima,füstölő.És olvass utána könyvekben,mivel emelheted.Ajánlom a mennyei próféciák című könyvet,sokat segíthet.És azzal a valakivel meg beszélgess sokat.Ő kihasználja azt,hogy kapcsolatba léphetett veled.Gondolj bele,más elájulna az ilyen jelenségtől,lehet,hogy én is:)De egy biztos:véletlenek nincsenek és nem véletlen,hogy egymást választottátok a pároddal,valamit végig kell csinálnotok ebben az életetekben.Ő teljesen kizárja az ilyen jellegű dolgokat???Elzárkózik az ezotériától???Beszélgess vele sokat.És a szellemek az emberre rá tudják hozni a frászt,de ártani nem tudnak...van egy felettes erő,aki nem engedi nekik.És védve vagy az őr angyalok és az őrző angyalod által is.Ha Isten veled,Ki ellened?Sok sikert,jelentkezz!!!

89. adb20ce52a (válaszként erre: 88. - Dd82ac1cc1)
2010. márc. 2. 13:22

Ezzel nem értek egyet, mert ezek a dolgok olyanokra is hatással vannak, akik soha nem foglalkoztak ezzel és nem is hisznek benne. Amikor velem történt ez először, sosem gondoltam ilyenre, csak beszélgettem egy ismerősömmel, panaszkodtam neki, hogy akkoriban sokat fájt a fejem és szédelegtem. Alacsony vérnyomásra gyanakodtam, de kiderült, hogy semmi bajom. Erre kérdezett ő valamit és anélkül, hogy mondott volna bármit, összeállt a kép. Amit vettem a lapot, elmúltak a bajok és pár hónap múlva kiderült, hogy az illető tényleg volt mágusnál.

Róla gondolom, hogy újra megtette, mert nem rég látott rólam képet, amin túlontúl boldognak látszottam szerinte és nem érdemlem meg.


Az elmúlt 3 hétben megint rosszul éreztem magam, fizikálisan, de eddig eszembe sem jutott, csak ma kaptam pár hírt, telefont, több részlettel, amiből összeállni látszik az egész.


A kérdésem arra vonatkozott, hogy ha tudom, hogy valaki folyamatosan bombáz valami rontással, tudom e valahogy hárítani... nem visszaküldeni, vagy ilyesmi, csak megvédei magam. Legyen az bármi... imakönyv a zsebembe, kereszt a nyakamba, vagy ilyesmi. Persze tudom, hogy a legfontosabb a tudat és a hit, hogy nem bánthat. Főleg most hogy már tudom...

88. dd82ac1cc1 (válaszként erre: 85. - Adb20ce52a)
2010. márc. 2. 13:11
Amúgy ezek szellemi dolgok, ha fizikálisan belenyúlsz te magad nyitsz ajtót nekik.
87. af4c41efc6 (válaszként erre: 85. - Adb20ce52a)
2010. márc. 2. 13:10
A legjobb védelem az ima. Kérd Isten és az angyalok segítségét, hogy elhárítsd az átkot. Ne feledkezz el arról, hogy a legjobb szándékkal kérd. Ne kívánd azt, hogy a másiknak legyen baja tőle. Hiszen az is védelemre szorul, mert megfertőzte valami vagy valaki. De ez már legyen az ő dolga. Tudunk magunk köré egy testi-lelki-szellemi védelmet teremteni. Ugyanígy tudunk a családunk, szeretteink, lakásunk, házunk, autónk stb. köré is. A kívánság közben égess gyertyát, mert a fény a sötétséget eltünteti, segít az égiekkel a kapcsolatot felvenni.
86. dd82ac1cc1 (válaszként erre: 85. - Adb20ce52a)
2010. márc. 2. 13:09

na igen:)


Minden cselekedettnek következménye van.Egy nem marad "fű" alatt.

85. adb20ce52a (válaszként erre: 82. - Af4c41efc6)
2010. márc. 2. 12:58

Igen és nem. Ez egy hosszú történet. Egyszer már sikerült leráznom magamról, akkor 3 hónap után jöttem rá. Most csak pár hete tart és ma állt össze a kép, hogy mi történik. Csak arra gondoltam, hátha tud valaki valamit, amit nem csak hittel, hanem fizikailag is tehetek az ügy érdekében. Bár most, hogy tudom, mi folyik, már ellen tudk álni, csak mégis...


Amúgy meg nem foglalkozom boszorkánysággal, csupán tudom, hogy az akire gyanakszom, ő igen és igez amit mondasz Titok... amikor már rám nincs hatással az ügyködésük, végül ... hogy is mondják... "vissza nyal a fagyi"

84. dd82ac1cc1 (válaszként erre: 81. - Adb20ce52a)
2010. márc. 2. 12:54

Egyébiránt aki boszorkánysággal foglalkozik-az kivétel nélkül beteggé válik idővel.

Hisz a cselekedetének ez a "gyümölcse".

83. dd82ac1cc1 (válaszként erre: 81. - Adb20ce52a)
2010. márc. 2. 12:50

Isten erejénél nincs hatalmasabb dolog.


Én kijöttem rontásból.

82. af4c41efc6 (válaszként erre: 79. - Adb20ce52a)
2010. márc. 2. 12:49
Nem vagy egyedül ezzel a problémával, és biztosan jól érzed. Ilyenkor én mindig azt mondom, hogy minden átok annyira hat, amennyire mi magunk hagyjuk. Ha hiszünk az átokban, hinnünk kell a védelemben is.És erősebbnek kell lennünk, mint az aki küldte. Higgyél abban, hogy te erősebb vagy, a te életeddel csakis te és Isten rendelkezhet.
81. adb20ce52a (válaszként erre: 80. - Dd82ac1cc1)
2010. márc. 2. 12:41

Sajnos ez rövidtávon nem segít. Úgy gondolom, hogy amiben te hiszel, és amire az én kérdésem vonatkozott, elférnek egymás mellett, mert mindkettő parapszichológiai dolog.


Tehát a kérdésem most is él!

80. dd82ac1cc1 (válaszként erre: 79. - Adb20ce52a)
2010. márc. 2. 11:40
Térj meg.
2010. márc. 2. 10:10
Sziasztok! Tud valaki olyan módszert, eszközt ami blokkolja a rontást? Van egy olyan gyanúm, hogy valaki "beteggé tesz" pedig eddig semmi bajom nem volt és különösek a körülmények is.
78. Smile:) (válaszként erre: 76. - D54e67bebe)
2010. febr. 15. 15:48

Szia!

Jó köszönöm a jótanácsot.

Igen tudom mire gondolsz remélem többet nem keveredik ilyenekbe.De elhagyni nem fogom csak ha avval rendbe hozhatom mindezt.

Szia.

77. Smile:) (válaszként erre: 73. - E3cb7b027d)
2010. febr. 15. 15:46
Szia!Lehetséges....zavarja a fény az biztos a hirtelen fény.
2010. jan. 31. 16:21

Szia Smile!


Sztem mindenféleképp léleksebész és mindkettőtöknek mert ő tud teljes tisztítást és olyan védelmet kérni a Mennyei Atyától. ne sajnáld rá a pénzt tudok egyet ha érdekel írj és beszélünk priviben . Ha a párod nem hajlandó veled együttműködni akkor azt ajánlom hagyd el mert ebből neked súlyos bajod származhat és ugye ezt ő sem akarná?

Úgyhogy ha szeret akkor együtt vettek véget ezeknek a dolgoknak és a párod megváltozik és nem nyúl bele olyan dolgokba ami következményeket vonz maga után.

Remélem érted mire akarok kilyukadni.

Ha gondolod keress meg.

Szia

2010. jan. 30. 01:50

Sziasztok!

Ne feledkezzetek meg az adótok 1+1%-áról!

RENDELKEZZETEK VELE!

74. e3cb7b027d (válaszként erre: 73. - E3cb7b027d)
2010. jan. 30. 00:24
vonatkozhat ez a diktafonra is.....
2010. jan. 30. 00:23
Szia Smile! Eszembe jutott valami, mondjuk nem értek én az ilyenekhez (előre szólok), de nem lehet az, hogy fura módon akkor húzza el a csíkot, amikor nyomkodod a telód??? Hát lásd, amikor nézed a TV-t vagy hallgatod a rádiót, ha hívnak, vagy ha hívsz vkit, mindig iszonyú hangot ad???
72. Smile:) (válaszként erre: 70. - B52d3380ac)
2010. jan. 27. 18:43
Igen az lesz,megpróbálok hatni rá....persze,hogy félek,hiszen szeretem a páromat és nagyon tehetetlennek érzem magam de nagyon jól esik,hogy ennyien segitetek.
71. Smile:) (válaszként erre: 67. - Levendula6)
2010. jan. 27. 18:41
Igen érdekes dolgok ezek,csak nem igy ahogy velem történt.Igy inkább rossz.
2010. jan. 27. 18:41
Sajnos segíteni neked ebben nem tudok, de próbálj meg vele beszélni! Este ha elalszik a párod szólj neki hogy beszélni akarsz vele és mondd neki, hogy hagyjon titeket békén! Elhiszem hogy félsz, én is félnék!
69. Smile:) (válaszként erre: 66. - Cecile27)
2010. jan. 27. 18:39
szia.nem hinném,hogy ő csinálja.köszönöm a segitséget,megpróbálok vele beszélni de ha nem tudok rá hatni akkor jöhet a többi megoldás.Köszönöm.
68. Smile:) (válaszként erre: 65. - B52d3380ac)
2010. jan. 27. 18:34
szia.igen az ő hangján.csak legutoljára nem,akkor sokkal mélyebb hangja volt.azthiszem kb oktober-novemberben volt utoljára.
2010. jan. 27. 17:40

2-3szor részt vettem asztaltáncoltatásban.

Csak olyanok voltak a körben, akiket ismerek, akikben megbízok. A szellem (vagy mi) jelen volt, hiszen a nehéz konyhaasztalunk 2, majd 1 lábon állt, forgott.

Engem nagyon érdekel a dolog, ha NEM ELLENSÉGES. Sokat jelentene számomra a létezésük, hiszen van, akiről szivesen hallanék. :(

2010. jan. 27. 09:11
Szia! Sajnos el tudom képzelni milyen érzés. Ha a barátod csak kitalálta és szórakozik veled akkor nagyon bunkó!!!! De ha nem ő csinálja akkor szörnyű lehet. Régebben sokat idéztünk szellemeket Quija táblával. Az sem veszélytelen de nem öltenek alakot így veszélytelenebb. Lehet hogy meg kéne próbálnod így megidézni és elbeszélgetni vele. Vagy másik szellemtől segítséget kérni. Hidd el a legtöbb lélek segítőkész!!!! De csak olyan emberrel(ekkel) idézz akik márt erősek ebben!!! EGYEDÜL SOHA NEM SZABAD!!!! Engem a mamám nevelt 11éves koromig, mikor meghalt. De visszajárt hozzám minden este és eltürte a hajam és felhúzta rám a takarót. Volt hogy ott aludt a barátnőm és ő is érezte hogy "jön fel" a takaró. Én mindig sikitoztam mert nagyon féltem. Apu azt javasolta hogy mondjam meg neki hogy félek tőle és bármennyire is szeretem ne jöjjön! Pár északát még bátorságot gyüjtöttem és elmondtam neki. Azóta nem jön. próbálj beszélni vele vagy kérj a halottaktól tanácsot. De csak tanácsot és ŐK NE CSINÁLJANAK SEMMIT! Sok sikert!
2010. jan. 26. 20:07
szia.és a párod hangján szólalt meg? mikor volt nálad utoljára?
2010. jan. 26. 19:39
Már csak holnap jövök de addig aki gondolja irjon még én már csak holnap válaszolok.Köszönöm.Sziasztok.
63. Smile:) (válaszként erre: 62. - Levendula6)
2010. jan. 26. 19:37
Nekem mindegy,hogy hogy gondolta nem igy kellett volna fogalmaznia de midegy.Megoldom valahogy,megpróbálni felvenni ha gondoljátok.Nem hiszem,hogy ellenem vagytok mert mindenki valahogy segiteni próbált ahogy tudott.Köszönöm.Majd jelentkezem.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook