Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Letöltöttem a legújabb messengert, de nem működött, és letöröltem.Az ikonját viszont sehogy nem sikerül a tálcáról eltüntetni.Mit tegyek,? fórum

Letöltöttem a legújabb messengert, de nem működött, és letöröltem.Az ikonját viszont sehogy nem sikerül a tálcáról eltüntetni.Mit tegyek,? (tudásbázis kérdés)


5. e416ca8fa0 (válaszként erre: 3. - Kisfüles)
2010. jan. 25. 16:06
Nekem sem sikerült sehogysem!!
4. 07c4794583 (válaszként erre: 3. - Kisfüles)
2010. jan. 25. 15:53

Kedves kisfüles


A jobb alsó sarokban levő ikonok az éppen futó alkalmazásokat mutatják, tehát ehhez le kellene lőni az alkalmazást.


1. Jobbomb >kilépés

VAGY

2. Jobbgomb > megnyitás, ekkor feljön a messenger, és rendesen a File menü, kilépéssel lehet kilépni az alkalmazásból.


ha ezek nem működnek, tehát beragadt a processz, akkor feladatkezelő, folyamatok fül és le kell lőni az msnmsgr.exe nevű folyamatot kézzel.

3. kisfüles (válaszként erre: 2. - 07c4794583)
2010. jan. 25. 15:47

Kedves butternut


Ez a tálca,az a rész,ahol az óra is van.Nekem itt van,ez az ikon,és innen szeretném eltávolítani,de nagyon.

2010. jan. 25. 15:41

jobbgomb, törlés?

gondolom a tálca alatt az úgynevezett gyorsindító eszköztárat érted (bal alsó sarok, start menü mellett).

2010. jan. 25. 15:40
Letöltöttem a legújabb messengert, de nem működött, és letöröltem.Az ikonját viszont sehogy nem sikerül a tálcáról eltüntetni.Mit tegyek,?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook