Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szült valaki Hatvanban 2009-ben? fórum

Szült valaki Hatvanban 2009-ben? (beszélgetős fórum)


2010. jan. 31. 20:45
Ez felháborító.Velem nagyon rendesek voltak,de én eü. dolgozó vagyok.Pedig majdnem meghaltam.
2010. jan. 31. 12:11

Most szült a barátnőm pénteken. Annyira mondtuk neki, hogy ne maradjon itt, mert ez egy mészárszék, de a férje miatt nem ment máshová. :(


A tapasztalat: a fogadott orvosa le se szarta, nem jött be. Bent volt Horváth, de hazament anélkül, hogy megnézte volna. Délelőtt fél 10kor elfolyt a magzatvíz, ami sötétbarna és bűzös volt. És Délután 3ig sétáltatták, hogy hadd táguljon. És semmit nem csináltak vele. 4kor megcsászározták. 6kor mondták meg neki, hogy tüdőgyulladása van a babának. Aztán 8kor vitte el a gyereket az újszülött roham a sote klinikára, mert kiderült, hogy agresszíven lélegeztetni kell, nincs tüdőműködés, az oxigénhiánytól agykárosodása van.. és nem is fokozom. Azóta válságos az állapota. Ennyit a hatalmas szakmai tudásról,a mi beléjük szorul. Remélem nagy hagyja őket nyugodni az ilyenektől a lelkiismeret.

2010. jan. 25. 14:17
Én Hatvanban szültem 2009-ben.Nekem jó tapasztalatom volt.Nektek milyen?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook